Balkan fans
Moderators: English Admin, Модераторы
-
vanjini
- Posts: 42
- Joined: Sat 11 Mar 2006, 15:42
- Location: Bihac, Bosnia and Herzegovina
Eto vidite, svaki put kad ja nešto bubnem ispada da aludiram na.....hmmmmmm

VLADIMIR+ANA=VOVANA
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
maracro
- Posts: 288
- Joined: Mon 29 May 2006, 23:50
- Location: Split, Croatia
A šta kažeš Mayo da se sa NJIM zametnit kao sa vrećom krompira???

| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
maya
- Posts: 42
- Joined: Sat 01 Oct 2005, 14:35
A pa vidim da se o " VRECI " opasno razmislja

Draga moja ja bih sa NJIM bilo kad, bilo gde a tek kako
I molim te bez
jer ovde nam je ipak sve dozvoljeno 
Draga moja ja bih sa NJIM bilo kad, bilo gde a tek kako
I molim te bez
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
vanjini
- Posts: 42
- Joined: Sat 11 Mar 2006, 15:42
- Location: Bihac, Bosnia and Herzegovina
-
maracro
- Posts: 288
- Joined: Mon 29 May 2006, 23:50
- Location: Split, Croatia
maya wrote:A pa vidim da se o " VRECI " opasno razmislja![]()
![]()
Draga moja ja bih sa NJIM bilo kad, bilo gde a tek kako![]()
I molim te bezjer ovde nam je ipak sve dozvoljeno
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
maracro
- Posts: 288
- Joined: Mon 29 May 2006, 23:50
- Location: Split, Croatia
A moj miško pa kad si je već spomenulavanjini wrote:Zanimljiva ta vreća a?![]()
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
ana sd
- Posts: 15
- Joined: Sat 05 Aug 2006, 00:40
Draga moja ja bih sa NJIM bilo kad, bilo gde a tek kako
Vidim da kanda sve razmišljamo na isti način!!!
Vidim da kanda sve razmišljamo na isti način!!!
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
maya
- Posts: 42
- Joined: Sat 01 Oct 2005, 14:35
-
maracro
- Posts: 288
- Joined: Mon 29 May 2006, 23:50
- Location: Split, Croatia
A dobro Mayo, čemumaya wrote:Pa kad nam nista drugo ne preostaje
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
maya
- Posts: 42
- Joined: Sat 01 Oct 2005, 14:35
Bogu hvala ni ja
A sto se tice stvarnosti i nju bi trebale da zabranimo
, jer tamo ne bismo bile bas "CISTE" 
A sto se tice stvarnosti i nju bi trebale da zabranimo
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
maracro
- Posts: 288
- Joined: Mon 29 May 2006, 23:50
- Location: Split, Croatia
Je nas briga Mayo, što nebi bile čiste u stvarnom životu, zbog ovoga , odnosno naše (moje) ljubavi prema Vladi.maya wrote:Bogu hvala ni ja![]()
A sto se tice stvarnosti i nju bi trebale da zabranimo, jer tamo ne bismo bile bas "CISTE"
Evo npr. moj muž zna za ovo, pa sam ga čak i natjerala da pročita neke moje postove, na onom drugom "mom" f. a vjeruj mi nisu baš "nevini", i znaš šta je rekao? NIŠTA. samo se nasmijao .
Isto tako o ovoj mojoj nazovi (opsesiji-rekla bi naša Ana sd) zna moja uža obitelj i prijatelji. Neki, u stvari većina ih kaže da sam "pukla", što je mene naravno "jako potreslo" i ja sam odmah prestala posjećivat ove stranice od Danye i naročito pisat na f. (vidi se iz priloženog)
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
maya
- Posts: 42
- Joined: Sat 01 Oct 2005, 14:35
Pa moram priznati da moji nemaju bas toliko razumevanja
Njima je sama cinjenica da gledam Nastju dokaz da sam PRSLA
Ali nas to nece spreciti !!!!!!!
Njima je sama cinjenica da gledam Nastju dokaz da sam PRSLA
Ali nas to nece spreciti !!!!!!!
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
maracro
- Posts: 288
- Joined: Mon 29 May 2006, 23:50
- Location: Split, Croatia
A moja Mayo, mojima ili bolje reć mom mužu drugo ništa nije ni preostalo jer bolje sa vragom (to kao samnom) ne imat posla nego je pusti na miru pa valjda će se dozvat jednom pamet.maya wrote:Pa moram priznati da moji nemaju bas toliko razumevanja
Njima je sama cinjenica da gledam Nastju dokaz da sam PRSLA
Ali nas to nece spreciti !!!!!!!
Hmmmmm.....zasad ne vidim da će to biti tako brzo, a osobno se nadam da će to poooooootrajatiiii, jer prije svega to zaslužuje naš Vlado, pa onda ovo društvo što sam upoznala zahvaljujući njemu.
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
vanjini
- Posts: 42
- Joined: Sat 11 Mar 2006, 15:42
- Location: Bihac, Bosnia and Herzegovina
Meni su, kad smo kod čudaka, odavno zalijepili nadimak freak, jer sam kad je bila BN, konstantno visila zalijepljena za ekran kad je DS u njemu (što će reći od početka do kraja). A ako izuzmemo Danyu, jedini za kojim giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinem je Johnny Depp
jer mi je totalno :headbang:

VLADIMIR+ANA=VOVANA
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
RedMoon
- Posts: 183
- Joined: Sun 14 Aug 2005, 20:00
- Location: bgd
drage zene
bitna info za sve koje mogu da gledaju ruski 1.KANAL
upravo je na programu
:headbang:
Zhenskaya logika II 8) sa STRAHOVIM
sladak je onako mlad i sa dugom kosicom
c,c,c,c
upravo je na programu
Zhenskaya logika II 8) sa STRAHOVIM
sladak je onako mlad i sa dugom kosicom
c,c,c,c
o strahovu i mnoogim drugim opsesijama http://p104.ezboard.com/fbalkanskiforumfrm15
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |