Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

sve je to sama pozitiva,draga moja jelena,...podsecas nas sto smo ovde :D da te nije ...al' bismo gresile :oops: (ali,ne na dobar nacin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ),ajd' pred bogom,ali...pred daniilom..e,od toga se vec ne bi oprale :arrow: ...tako da...dobro je znati da "nasa savest" ne spava :wink:
poz.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

IMA LI TOGA JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSSS :P :P :wink: :wink: http://nastyabednayaru.narod.ru/makarsk ... _aprel.jpg
(na to mislim dabome) :wink: :wink:
Nego jelena, necu opet spomenuti ruske bogatase jer ces mi reci da sam ih opet spomenula :wink:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

:rolleyes:...znala sam da ce situacija da izmakne kontroli....

rekonstrukcija!!
enya писал(а): videste li vi andreja??!!
milena писал(а): nego gdje se moze naci taj nagi andrej
milena писал(а): znate li koliki je
enya писал(а): oh,mein gott!!!
milena писал(а): (na to mislim dabome) :wink: :wink:
enya писал(а): ...tako..dobro
ana писал(а): svaka čast, ostadoh bez riječi :lol: :lol: :lol:
enya писал(а): ...al' bismo gresile :oops:
milena писал(а): IMA LI TOGA JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSSS
jelena писал(а):mozda ne bih trebala .... ali ...
nek ide zivot
:lol: :lol: :lol: :lol:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Гость

Непрочитанное сообщение Гость »

Ana писал(а):Iako je teљko izdvojiti smo jednu scenu, prva je sigurno ona s nataљom
Ok ,ja sam ovdje nova tako da mi neke stvari baљ nisu jasne.Imam prijateljicu u Rusiji koja kaћe da je BD 2 počelo snimanje u Rusiji,isto to sam pročitala na nekom forumu.Piљe da je počelo 1.5 i da je DS potvrdio da če igrat Korfa.Serija ima 175 epizoda.naћalost na njihovoj sluћbenoj stranici nema nikahvih informacija o tome,navodno da sve drћe utajnosti.Imam čak i scenarijo BD2. :D Vraća sei olga i Nataљa ,tAJANA I SVI OSTALI.ZATO UЋIVAJTE.A ЋENA OD DANILA JE STVARNO RUЋNA ,A ANA NE ZNA GLUMIT.SVA JE NEKA DRVENA.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
jekica
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Сб 18 июн 2005, 19:05
Откуда: Nis , Serbia

Непрочитанное сообщение jekica »

Auuuuuuuuuuuuuuu Jelena , pa trebalo je da znam da se ovde ne sme reci nista lose o Danilu Strahovu :D Pa ti bi mogla odlicnu karijeru da napravis u Hagu , braneci koga god... :D :D :D .
Niko nije ovde zeleo da napravi neku vrelu diskusiju , malo si me preozbiljno shvatila draga moja Beogradjanko :) Ja sam lepo naglasila da sam realna a ne ljubomorna . Imala sam srece da posetim Moskvu nekoliko puta i vrlo dobro znam kako se tamo zivi , i veruj mi DALEKO bolje nego sto mozemo da pretpostavimo . Nije ovde stvar u parama i firmiranom namestaju ili garderobi ( daleko od toga , pobogu !!!!!!!!! ) , ja sam samo htela da ukazem na to da momak malo preteruje u svojoj skromnosti ili glumljenju iste :?: :?: :?:
A to sto mu zena nema ukusa , ni malo ne umanjuje njegovu vrednost 8) :wink: :!:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
jekica
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Сб 18 июн 2005, 19:05
Откуда: Nis , Serbia

Непрочитанное сообщение jekica »

Pa i sam Danil je rekao da ga ona uopste nije primecivala i da je morao da joj se ''nametne '' :) Odmah ti je jasno da zena " nema oko " za lepe stvari :wink: :) :shock: ......Salu na stranu , odlucno odbijam da budem dezurna zlica na ovom forumu :cry: :cry: :cry: , i zato od sada pa na dalje , ne usudjujem se na kritiku :wink: , jer pored tebe u njegovoj odbrani , nisam valjda :wacko: ... :)
Pozdrav za sve

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

jekica писал(а):Pa i sam Danil je rekao da ga ona uopste nije primecivala i da je morao da joj se ''nametne '' :) Odmah ti je jasno da zena " nema oko " za lepe stvari :wink: :) :shock: ......Salu na stranu , odlucno odbijam da budem dezurna zlica na ovom forumu :cry: :cry: :cry: , i zato od sada pa na dalje , ne usudjujem se na kritiku :wink: , jer pored tebe u njegovoj odbrani , nisam valjda :wacko: ... :)
Pozdrav za sve
ma jekice preozbiljno si shvatila jelenu. moze se daniila napadati naravno...u nekoj maloj dozi :wink: :wink: :wink:
znaci, snima se nastavak. i ja sam to cula, samo se nisam usudila izjaviti jer vidjeh neke tvrdnje da nema nista od toga-a pretpostavila sam da se drzi u tajnosti koliko je to moguce. a cula sam jos nesto-da su RTL i B92 otkupili nastavak :!: :!: :!:
e jelena, super si ono povadila za andreja... :D
ispade jos andrej frajer....cccc...........ciji je ovo forum-njegov ili........ :wink:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

jelena,zaista... :shock: :shock: :shock: samo jos fali subject:"razuzdane zene!!!"
:) :) :)
c,c,c...ovo citamo samo mi,jel da? :lol:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

mada,mora se reci da je andrej nasao nacin da se istakne(xe,xe,..."istakne" :lol: :lol: :lol: ) posle onako glupe uloge...
bn2? jel to moguce? negde sam procitala da od toga nema nista.cak mislim da su o tome pisale ove devojke sto rade ovaj sajt... :?: :?: :?: &zasto se olga pojavljuje i u drugom delu? :evil: jel moguce da je niko nece ubiti? :evil: :evil: :evil: ...steta
poz.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

Uh, :rolleyes:
Znam ja da nada zadnja umire, i naravno ne treba da je se odricemo ali

ovo
Anonymous писал(а):BD 2 poиelo snimanje u Rusiji,isto to sam proиitala na nekom forumu.Piљe da je poиelo 1.5 i da je DS potvrdio da иe igrat Korfa.Serija ima 175 epizoda.naћalost na njihovoj sluћbenoj stranici nema nikahvih informacija o tome,navodno da sve drћe utajnosti.Imam иak i scenarijo BD2. :D Vraжa sei olga i Nataљa ,tAJANA I SVI OSTALI.
Je SF !!!! to vam je valjda jasno!!!!!
Ako nista onda zbog toga sto ovih dana paparaci jure po nekim plazama tamo sveze razvedenu toples korikovu (dokazi postoje :wink: ali ja vise necu da imam ikakve veze sa postavljanjem linkova za obnazene fotografije bilo koje vrste :ah: :ah:)
Ili sto je nesrecni danil 31.maja zavrsio tek snimanje talismana ljubavi iste AMEDIE koja bi i bn trebala da radi
Znaci taj neki fiktivni prvi maj je nesto sto se u rusiji pominjalo prosle godine kao vreme pocetka snimanja nastavka!!!!
A scenario? Aha i ja sam procitala dva scenarija za bn2 :lol: :lol: a moze da se nadje na netu koliko zelite istih, svi odlicni (mastovite te devojke koje ih pisu nemam reci :wink: )
U grckoj je aktuelna bajka da bn 2 nema veze sa bn 1 i da je onekim sestrama bliznakinjama ani i anastaziji ili tako nesto :mrgreen:….
.
originalni bi scenario najverovatnije bio kao i za BN!!!!!pisan i menjan u hodu,tako da tesko da bi ga ko gotovog posedovao,….

A ta prica o 175 epizoda...hm.. izgleda je sa nasih prostora, B92 jeste izjavila da je kupila celu seriju (oba dela,koja nazalost ne postoje tako da sta su oni kupili ja ne znam !!! :ah: ) i stoji i dalje na sajtu recimo da ce biti prikazano 176 epizoda!!!! Jedva cekam da vidim onih 49 zadnjih :ah:
Ako citate forume citajte postove onih devojaka iz kpds-neke non stop pobedjuju na tim nekim konkursima i dobijaju za nagrade da idu na snimanja te su se infiltrirale tamo u amediji i tesko da bi im info tipa tajno snimanje nb promaklo :lol: :lol:
Posted: Tue May 17, 2005 10:33 am

The talks of BN2 footage are always like on and off, on and off...

Some say there will be no BN2, other say there MIGHT be kind of BN2, but later, later... Some say Amedia will hopefully start shooting the sequel in fall 2005.

The main reason for delay is that many stars of BN are no longer interested in the project, and Danya seems to be one of them, unfortunately

Moreover, all in Amedia studios are perfectly aware there should be no BN2 without Danya's participation....

If you ask me, I dont think there'll be any BN2. Firstly, because Danya strongly opposes the idea, and secondly, there's no use in it, I mean everything in BN has been already said and done, what else ...?
ovo je pisala Poisy...
ima jos jedan sveziji(ne znam samo sad gde sam ga ono citala )jos vise obeshrabrujuci :( pa sta da se radi
nadamo se i dalje
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

enya писал(а):...ovo citamo samo mi,jel da? :lol:
aha :unsure: :unsure: :unsure: samo miiiii
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

Непрочитанное сообщение alex »

cao svima...
kao prvo... za milenu.. to sam ja pre negde 22 god :D
Resila sam da budem originalna. Vecina vas ima sliku VS, a posto je moja lepota- tadasnja sigurno! dostojna njegove, rekoh da se dičim malo :lol:

kao drugo... rekoh lepo - ne kritikujte VS Jelena BG ima da nas polije vrelom vodom :lol: :lol: salim se salim se... ali ga ona u svemu najžustrije i najduže, moram dodati, brani :D SVAKA ČAST. I ja se tu isto slažem. Čovek je sasvim normalan... daj bože da i ja nadjem takvog pa jos i da se venčamo!!!!!!!!1 uuuuuu kakva bi to sreća bila.... živela bih i ja u nekom tamo najobičnijem stanu sa praistorijskim lam pama... u stvari bilo bi me briga gde živim....

kao treće... yamislite samo nastavak BN... :roll: :roll: yar ne bio bilo malo previše... :roll: najlepše priče o ljubavi uvek traju do - braka.. posle toga je kraj filma ili serije 8) .... zar nekog stvarno interesuju bračni problemi budućeg para :cry: :cry: . Lepše je uživati u slatkim peripetijama :lol: i na kraju zamišljati kako će živet srećno :P :P do kraja života..... jer naravno :!: :!: ovako jaka ljubav mora imati srećan kraj :wink: . Ionako je poznato da samo par nastavaka pravih filmskih / serijskih hitova je sustiglo ili prestiglo slavu prvenca. Setite se serije skarlet koja nije ni za poređenje sa filmom Prohujalo sa vihorom... mislim BN2 nema šanse da se snimi jer bi bila osudjena na propast. Jednostavno bi scenario bio blkjak jer bi svi očekivali nešto sperktakularnije u odnosu na prvi serijal.

četvrto.... skromnost je najveća vrlina....
peto.... istima... žene vladaju, a muškarci nisu toga još svesni.... stoga.. Korf je osuđen da zbog ljubavi dopusti da ga Ana mota oko malog prstza.... kao i VS u stvarnom životu...
šesto...
danas nam je korf bio BOŽANSTVEN sa maskom na balu...... :oops: :oops: :oops: :oops:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

Непрочитанное сообщение alex »

ah da....
VS je za visočanstvo .... jer je nas korfic nedodirljiv..... :oops: :lol: :lol:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

e sad cu ja opet malo potkuriti stvari. dakle, moja beogradska veza koja radi u vecernjim novostima mi kaze da su njeni kolege iz TV novosti u kontaktu s Amediom ili kako se vec zovu i da ovi kazu da se drugi dio snima. Krasilov prihvatio ulogu, Tabanina takodjer...Ostroumova jos nije itd itd...pa dakle recite mi------otkud toliko suprotnih informacija? Sta je istina? Otkud glasine? Ako bude drugog dijela, i ja sam 100 posto uvjerena da nece biit ni blizu prvom........ali opet s druge strane, bilo bi zgodno da ga bude kakav god bio. Pa mogu A.i V. biti osamdesetogodisnjaci s praunucima a???

:headbang:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Ako se BN2 slučajno i snima, onda je to bez Danila (jer bi u protivnom mysty i poisy to sigurno znale) - a BN bez Vladimira jednostavno nema smisla. :)

Ako netko u bliskoj budućnosti sazna informaciju koja je 100% točna neka pobogu javi, već mi je para na uši počela izlaziti od silnih proturječnih izjava. :)

A sad da malo skrenem s teme... Slijedeće pitanje je od životne važnosti!

*ZNA LI ITKO GDJE I KAKO MOGU NABAVITI MUZIKU IZ SERIJE?*
Владимир Корф: В любви, как на войне - все средства хороши.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость