Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

Непрочитанное сообщение alex »

Kuku lele!!!!!!!!!!!!
Jekice.... ccccc.... de se opece....
pre nekoliko nedelja zapoceta je diskusija VS - mane isl.... i strasno se zavrsila!! :wink: mislim... pao je dogovor da se njegovo nebesko visocanstvo ne dira..... :x :x :x :x pa cu zacutati jer sam dobila po usima prosli put :D :D :D :D :D :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

Непрочитанное сообщение alex »

necu da komentarisem onu glupacu anu koja ne zna da glumi uopste!!!!!!
reci cu da jedva cekam scene korfa bez nje jer su njam njam.... a kad udje ana..... depresija predje i u moj dnevni boravak :cry: :cry: :cry:
i moli se HTV za repriyu sasine ekipe :cry: :cry: :cry: jer cu od ovog glupog scenarija da poludim.... postasli su mi zanimljiviji liza i misa, i olga i korf .... aman? jeli to normalno s obzirom na to ko su glavni likovi - morala sam negde da se ijasnim jer su mi nervi otisli u cetvrtak .... ana hladna - kao i njena gluma a korfic se jadan rasipa od neznosti.... ne da ima glupih cura na ovome svetu..... :? :? :?

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

alex draga, tek sam se sad malo bolje zagledala-pa ti si bila preslatka bebica!!! :D
drugo ne stignem komentirati, na poslu sam :evil:
pozdrav svima
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
jekica

Непрочитанное сообщение jekica »

Ok Alex , ako je takav dogovor , onda cu zacutati , mada moram da priznam da je stvarno iritirajuce . Sa jedne strane , " Ne bih prihvatio ni jednu drugu ulogu u BN sem uloge Vladimira Korfa , jer sam isti on , a sa druge " moja zena se za sve pita...itd . :) Zamisli da Korfa zena oblaci :D :D :D !
Malo mi je to bezveze , mada je verovatno to neki kompromis da ne bi ona totalno poludela . Nije ni njoj lako , zamisli da imas muza , lepog i uspesnog i pritom obozavanog do ludila od strane milijardu uglavnom obozavateljki , a tebe niko ne zarezuje ni 2 % :shock: Strasno stvarno , treba je razumeti....Verovatno bih ga i ja u takvoj situaciji terala da mi izjavljuje ljubav "na sva usta " :idea: :roll: :wink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

alex писал(а):
pre nekoliko nedelja zapoceta je diskusija ...i strasno se zavrsila!!
zar? :rolleyes:
alex писал(а):mislim... pao je dogovor da se njegovo nebesko visocanstvo ne dira..... :x :x :x :x
jeste? :unsure:
alex писал(а):pa cu zacutati jer sam dobila po usima prosli put :D :D :D :D :D :D
stvarno? :mrgreen:

lovely post jekice
inspirativan

...to be continued
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
jekica
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Сб 18 июн 2005, 19:05
Откуда: Nis , Serbia

Непрочитанное сообщение jekica »

Pa mislim , stvarno..... :D :D :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

jekica писал(а):Nisam ljubomorna , samo sam realna :!:
Hm,….hajde i ja malo da budem realna :rolleyes:
Znam, nesto ste zamerale ranije na ozbiljne teme,ali stvarno mi je ovo bilo inspirativno, te posto u onome sto sledi nece biti puno o :wink: “pupku” mozete odustati na vreme, predvidjam ozbiljniju tematiku....
I jos jedna stvar nemoj bre odmah da se strecate niko nikom ovde ne "radi o usima"samo malo ukrstamo misljenja jel, :rolleyes:
jekica писал(а):E meni je malo otrcano sto Danil u svim svojim intervjuima blebece o svojoj ljubavi prema zeni , kao da je samo on ima !!! :x To mi je vise ono , do skoro smo bili niko i nista a sad kad sam ja ultra popularan , nista se nije promenilo !! Malo morgen ! :evil: :evil: :evil:
Nisam ni ja odusevljena time sto na svakih pet recenica Danila Strahova iskrsne Masha ,kao i svaka osoba ovde koja ne moze da se odbrani od neke vrste privucenosti ovim lepotanom, :D no....
Novinari ga pitaju, i sta on treba da kaze da nema zenu, da krije burmu, i sto? da bi klinke masovnije histerisale :lol: smesno
Do sad su bili niko i nista, ali i dalje zive svoj zivot obicnih ljudi, :!: ne nego sad treba da se razvode, da voze slalom sa paparacima, da danil menja ribe ko carape, pa onda da se mire i sl, ili ne jos bolje :idea: -odmah da se slika nag za neke casopise kao onaj mali crni andrej sto je uradio, smesno,...
jekica писал(а):Jel ste gledali one video klipove sa njima (KTO TAM npr.) ? Pa mislim , izgledaju toliko jadno da nemam reci . On se jos vadi na lepotu , ali ona izgleda kao da je poplava izbacila ....Pa sve sto sam videla na njima je totalna katastrofa Znam da se u Rusiji nema para , ali ima se ukusa.... Naravno da odelo ne cini coveka , ali kada si idol milionima , prekini brate da dozvoljavas zeni da te oblaci :!: :D
covek je obican i normalan glumac sa obicnom i normalnom zenom(uslovno receno jel :lol:) i u krajnje obicnom stanu zivi (mada ruskinje kazu da su se sad preselili u neki fensi deo moskve) to opet nista ne znaci!
hm, to sad o njihovom izgledu...
..pa ljudi mi zivimo u konstantnoj presiji od zapada,pa samo sto ne kazu vi necete uci u evropsku uniju ako niste obuceni kako treba
...i zato mislim da razvijamo neku vrstu ogorcenosti na “nemanje” i siromastvo koje nazalost izbija jos uvek iz svakog coska!
tesko je izgovoriti ali mi,mi smo jadni, i zbog svoje frustracije, spram onih koje vidimo gorim od sebe postajemo “kulturni fasisti”(sa podtipovma “estetski fasisti” “urbani fasisti” :lol::lol: )
:!: uvek bilo –uvek bice
“grad s visoka na selo gleda a ono ga hrani”varijanta, provincija je sramota, bivse soc.zemlje su jadne, a mi smo kao zapad sta li ? sve je to ista stvar, i jako je porazavajuca :(
videla sam zapada i previse da upravo zato ne mogu da upraznjavam takav teror nad onim sto se desava ovde, a tek rusiju da spominjem necu i njen znacaj u “proizvodnji” umetnickog samim tim i estetskog :rolleyes:
..no odoh ja daleko i bolje da se na ovo dvoje vratim

E sad mislis da to sto je poznat i obozavan njega obavezuje da sredi stan po poslednjem trendovima (gde se postavlja fantasticno pitanje kakvi su trendovi u rusiji? Ne bih da komentarisem dalje) i da izleda kao da je evo sad bas dosao sa nekog fashion week-a
sta znas mozda se njemu to dopada, mozda je samo obican covek koji voli svoju zenu i misli da je lepo ono sto je i njoj lepo.
ja sam se ustvari odusevila njime kad sam shvatila da nije tamo neki snob, da ta njegova skromnost nije lazna, jer (eto lepo smo imali uvid i u "stan i garderobu") covek se toga ne stidi. i zasto bi?

A mozda i ne misli a je to lepo ali boze moj on je od te serije ako nista i zaradio neke pare a ona, ipak su oni niko i nista da bi imali neke tamo luksuzne ispade, zar nije tako?
Kako zive glumci kod nas?imaju kintu?ne bih bas rekla.
Poredjenja radi-nasi glumci, mladi, tih godina recimo-2 su vrste istih
1.slika i prilika danila strahova naravno u mnogo manje privlacnim pakovanjima, cak ozenjeni , veoma povuceni,i po ostvarivanju velikih uloga vrlo nezanimljivi za masovnu histeriju
2.tzv.face,ukoliko nisu deca bogatih roditelja daju i poslednji dinar na neki “imidz”,po default-u single, sa izjavama tipa”ja sam smrt za klinke”,pricaju uglavnom i sto ih ne pitaju, imaju veze sa celebrity damama, reklamiraju se gde stignu, nemaju ni slucajno tragove socijalistickog vremena u stanovima, ali nikad i slovima nikad nece biti danili strahovi
opet skretoh :rolleyes:
jekica писал(а):moja zena se za sve pita...itd . Zamisli da Korfa zena oblaci !
:wink: “koja te svlaci ta te i oblaci” kazu neke mudre zene
I korfa prvog ce ana u fiktivnom nastavku njihovog odnosa oblaciti,
pa dajte zene ako se neko onako silan i strog i ko zna kakav jos (kakvog ga mi i volimo) ispuzao i isklecao pred zenom onda je to korf!!!!! Samo sto mi u sr nismo jos to gledali jel, mada pocinje vec da ga vrti oko malog prsta :lol:
a marija leonova ako neko nije citao ona ima problema u svojoj glumackoj profesiji te je neko vreme ustvari pokusavala da postane dizajner enterijera, i uredjivala je neke stanove !? (svaka cast dobri im ti dopisni kursevi :mrgreen: )
Sve u svemu to kao nesto mora da govori o tome da nekog smisla za estetiku ima, detaljisala bih kad bih videla sta je radila :rolleyes:
jekica писал(а):A tek gajba :?: Niko nije ocekivao holivudsku vilu , ali one lampe i lusteri i ostala cuda , pa ono je uzas :) A on frajer , sve prepustio zeni i ne mesa se ni u sta 8) ...
Ako su oni kao par proveli silne godine u jednoj sobi zajednickog stana (komunalni stanovi, ako si arhitekta znaces tacno o cemu pricam,koliko je ruska soc. arh. bila mastovita :mrgreen: )treba li ocekivati neki luksuz?

E sad ti lusteri lampe i ostali “communist chic” mobilijar…:rolleyes:
A u srbiji(ne,.. slobodno u bivsoj yu) mi zivimo bolje? imamo love ? sredjujemo stanove, uzivancija.?... to sto je u beogradu hit da “obuces sobu u natuzzi” ipak ne ponistava cinjenicu da 80% ljudi zivi u totalnoj bedi , pocevsi od tog istog beograda vec km od “ kruga dvojke”(tako najlakse nazovemo centar i to ne ni u fizickom smislu, koliko u tom nekom urbanom, kulturnom..),..
drage moje :rolleyes:
hm... jekice :wink: , probaj da gledas ruske programe-pa pocni od scenografija u studijima do slika obicnog zivota i ljudi samim tim i njihovog izgleda , sta nose i kakvi su im stanovi….sve ce ti se samo reci, mislim ne moram da podvlacim valjda da-naravno da smisao za estetiku okovan u socijalisticko okruzenje koje ne moze da se promeni preko noci ne vredi ama bas nista!!!
Recimo najjednostavnije je pogledati onu emisiju koju svi imamo na svojim kanalima (u hr ja mislim neka hrvatica i decko joj slovenac sredjuju ljudima domove), kod nas isto, ali imaju je i rusi , e samo kad vidis proizvod njihovog rada sve ti je jasno (pri tome naravno ne navodim to kao primer uspesnog uredjenja enterijera vec poredjenaja radi- kakvim se kod nas materijalima, namestajem i sl.raspolaze, a kavim kod njih) :!:
jekica писал(а):Ps . I ono da je skakao kroz prozor , kad su upali ribini roditelji , auuuuuuu koliko je to izlagao :D :D
:sad: bas mislis da danilu strahovu treba u zivotu da izmislja takve price?
ja bih se jos jednom zapitala
:wink:
hehee bas sam vas zaposlila, ako ste se odlucili tj da ovo procitate :rolleyes:
*a sramotno zanemarivanje velikih slova!!oprostite nemam nerava da postujem niti ispravljam :mrgreen:
Последний раз редактировалось jelena Вс 19 июн 2005, 17:05, всего редактировалось 1 раз.
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Iako sam se umorila čitajući... svaka čast jelena, ostadoh bez riječi :D :D :D
Владимир Корф: В любви, как на войне - все средства хороши.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

oh,mein gott!!!
kakva odbrana!jelena,draga,toma fila se jede od zavisti :lol: :lol: :lol: !!! razbijas!mi smo nasu lekciju naucili na vreme,...sto se za jekicu ne moze reci :wink: eto,slatka(jekice),sad i ti znas..ovde korfa mozes samo sa hvalis :) or else...(jelena vreba!!! :D :D :D )
kisses :wink:
p.s.
znam da sam ovo vec rekla,ali.... mi olga taaaaako ide na zivce!!!!nek' je rokne neko vec!!!!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

..........nego jelence, gdje mogu da se nadju te nage slike naseg dragog andreja :shock: :wink:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

salu na stranu-otkud tako lose misljenje o rusiji?? pa ljudi moji znate li vi ako nista drugo kolika je rusija u odnosu na EX YU, SCG, HR?? mozemo se sakriti u misju rupu..
i znate li koliki je udio ruskih bogatasa u ukupnom evropskom broju bogatasa,a znate li koliko je Srba, Hrvata....(Slovenaca, Makedonaca :)
i jos da ponovim---nego jelena gdje se moze naci taj nagi andrej :P :P :P
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

hm :rolleyes:...
mozda ne bih trebala s obzirom na moju misiju zastite lika i dela DS, ali ...
nek ide zivot, samo za milenine oci :wink:
young andrey in his birthday suit
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

enya mila nemoj mi na muku stajati ionako sam ovde dezurna babaroga jos mi i ti dodatne preporuke dajes!! :lol: :lol:
enya писал(а):sad i ti znas..ovde korfa mozes samo sa hvalis or else...(jelena vreba!!! )
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

hmm...
guilty!odio!!!videste li vi mutavog andreja??!!(mada se tendencija ka glupavim frizurama nastavlja i van bn!!!!-moram da primetim...mada to nije sve sto sam primetila :wink: )
nisam ispostovala ovo "samo za milenine oci"... :oops: sorryska :)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

milena писал(а): znate li koliki je udio ruskih bogatasa u ukupnom evropskom broju bogatasa
...hm, zasto...hm imam neki osecaj da ovo nije prvi put da govoris o ruskim bogatasima, :rolleyes: ili se varam
ako ih jos jednom spomenes pomislicu da nije slucajno :wink:

napisi mi izvestaj o andreju ako stignes mislim kako ti se dojmi i to..:mrgreen:, eventualni zahtev za dopunom(neke druge poze :wink:)
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя