Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Гость

...

Непрочитанное сообщение Гость »

Pozdrav svima.
Upravo sam se prikljuchila forumu, dok gledam seriju i mashtam o Rusiji...
Svaka chast na izboru i ukusu.. Daniil je mushkarac i po!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Black_cat
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пт 10 июн 2005, 14:26
Контактная информация:

...

Непрочитанное сообщение Black_cat »

Pozdrav svima.
Upravo sam se prikljuchila forumu, dok gledam seriju i mashtam o Rusiji...
Svaka chast na izboru i ukusu.. Daniil je mushkarac i po!

Sluchajno zaboravih da se ulogujem.. :oops:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

Непрочитанное сообщение alex »

Drage moje... :lol: :lol: juce sam gledala epizodu kada korfić spašava anu.. i onda joj kaže kako će je naći čak i ako pobegne na kraj sveta :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Postala sam prava topljena čokolada...... i stoga sam zaključila da je bilo i vreme da mu vidimo osmeh na njegovom njam njam licu... i ne može nikakva svađa u kojoj on učestvuje da prouzrokuje takav osećaj kod gledalaca kao onaj spokoj i mir i SREĆU jer je konacno zadobio žensko srce :cry: :cry: :cry: Prosto sam i bila na ivici suza.... :oops:
A stvarno, posetioci... pa pridružite se i ostavite neku poruku... BN ima milion obožavatelja a samo par nas ovde nešto i piskaramo :cry: :cry: :cry:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

jao boze nema me dva dana a vi se raspisale ko prave!!! pozdravljam pozdravljam :lol:

dobrodoslice nekim novim macama :wink:
devojke samo vodite racuna da se ulogujete pre nego otpravite post iz jeli :lol: vec vidjenih razloga

a sad idem malo da citam sta ste to brbljale dok mene bilo nije :rolleyes:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

eh ah, alex ta epizoda juce-cuvena 76.!!!!! priznajem odgledala sam scenu 1667 puta :oops: kakvo blazenstvo, lep je lep je i lep je

a vi :twisted: :lol::lol: koje ste zgresile uplitanjem izvesnog u daljem textu poznatog kao z.v. -sta reci :rolleyes: oprosteno vam je jer glavnog junaka apsolutno ne ugrozava njegova pojava
:lol: :lol:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

teuta pa i ja sam bila mala kad se film cigani lete u nebo prikazivao :wink:
gledala sam ga zapravo pre par godina prvi put, a vidim da su ga rusi ove godine izbacili na dvd-u
moras da ga gledas ----prosto moras fenomenalan je!!!
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Ja sam ostala zatečena kad sam vidjela da se promijenio Nikita.
Zna li itko zašto tako odjednom, nekoliko epizoda pred sam kraj??
On mi inače i nije nešto, pogotovo prema Daniilu, ali svejedno mi je bezveze to što se promijenio sad u sto i nekoj epizodi, baš kad sam se navikla na njega! :x
Владимир Корф: В любви, как на войне - все средства хороши.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Teuta,
s obitelji sam trebala ići na nekoliko dana u Grčku, sad preko ljeta, ali izgleda da nećemo tako da sad nagovaram roditelje da umjesto u Grčku odemo u Rusiju. Zasad ne pokazuju previše interesa za tu moju ideju, ali ja ne odustajem. Vidjet ćemo kome će moje nezaustavljivo nagovaranje prije dosaditi. :)
Владимир Корф: В любви, как на войне - все средства хороши.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

ma,posle ove epizode(76!!)...kakav z.v.,kakvi ...svi drugi.korf je blistao!...mamma mia!!!kakav covek!...kakao ih je sve "izpostavljao" na mesto...svakog na svoje,..sve u kombinaciji sa onom smirenoscu dok gleda anu...uhhh...once again he showed us "WHY"!!! ...

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

poslednjih dana ne stizem da pratim redovno nasu seriju, ali danas- :ah: :ah: iznova odusevljena ushicena,…
Vladimir u crnom sa onim djavoljim plavim ocima, pusi lulu opusteno :wink: kakav sarmer,…ah ah ah

ali ne mogu da ne iskomentarisem (prvo da kazem u sr danas bila epizoda kada aleksandar dolazi kod korfa i upoznaje anu ) da mi je scena vladimir- aleksandar- ana bila fenomenalna, al joj je carevic podigao cenu nemam reci !!!

a i aleksandar, od tih plavusana on mi je ipak najbolji :wink: , medjutim otkako sam procitala da je on trebao da igra ulogu repnina u potpunoj sam konfuziji, jer ga svo vreme zamisljam kao vladimirovog oponenta i pitam se da li bi on bio bolji misha?

Anyway, ostajem bez daha i na zadnju scenu u epizodi- kad Vladimir pokusava da zaustavi poplupomahnitalu olgu, i govori joj da je carevic vise ne voli,…sta reci :rolleyes: :rolleyes:
Enya mila, ne zameri na ponovnom uzimanju tvoje recenice ali ,trenutno nisam nesto pri pameti pa mi ova tvoja zadnja legla “ko budali samar” :lol:
znaci da obnovimo gradivo

once again he showed us "WHY"!!! ... (rekla enya ja se slazem) :lol:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

U nas je danas bila 113 epizoda (barem mislim) i Andrej je upravo poginuo (držao je pištolj koji je slučajno opalio). Stvarno sam se iznenadila, nije mi bilo ni na kraj pameti da bi se nešto tako moglo dogoditi. Zna li itko što će sada biti s Tatjanom i Natašom??
Владимир Корф: В любви, как на войне - все средства хороши.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

natasa tanja i sonja ce nazalost ostati bez svog happy end-a

scenaristi su valjda morali da ubiju nesrecnog andreja ne bi li konacno uspeli da naplate mariji aleksejevnoj za sve sto je uradila a prosla nekaznjeno.
natasa ce davati nadu do samog kraja u neko moguce uplitanje sa aleksandrom ali nazalost nista!
tanja ce ostati kod dolgorukih naravno u iscekivanju deteta (bar nesto !)
sonju su isto upropastili( kakva steta ona mi je tako mila i lepa , steta)

sve u svemu scenaristi su potpuno unakazili sve sto se dalo unakaziti
heh pa vi u hr sad gledate deo bez vovanna dogadjaja tacnije sresce se u zadnjoj epizodi :? a razresiti svoju situaciju bukvalno na kraju

ali tu je i divan deo kad vladimir pokusava da se zrtvuje za mishu i sve u svemu neke scene sa njima dvojicom koje su po meni mnogo bolje od ovih koje su vam upravo prosle izmedju vladimira i ane gde ona (to jos nisam uspela da svarim njega ostavlja zbog :? zbog...
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

smrc............jos malo pa nestalo... :roll: :roll: sta cemo onda....prepustiti lijepog vladimira paklu zaborava :cry: :cry: :cry:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

milena писал(а):smrc............jos malo pa nestalo... :roll: :roll: sta cemo onda....prepustiti lijepog vladimira paklu zaborava :cry: :cry: :cry:
znam da je tesko , znam :rolleyes:
ali prebrodicemo to nekako zajedno evo ako treba osnovacemo udruzenje za podrsku "skinutih" sa anastazije
(nemojmo se lagati i nas u sr ceka tuzni kraj tamo negde krajem avgusta)
dotle ja se nadam da se vi zalazete za tu reprizu brigade(long live hrt koji se naravno i ovde gleda!!!
:lol:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
jekica

Непрочитанное сообщение jekica »

E meni je malo otrcano sto Danil u svim svojim intervjuima blebece o svojoj ljubavi prema zeni , kao da je samo on ima !!! :x To mi je vise ono , do skoro smo bili niko i nista a sad kad sam ja ultra popularan , nista se nije promenilo !! Malo morgen ! :evil: :evil: :evil:

Jel ste gledali one video klipove sa njima (KTO TAM npr.) ? Pa mislim , izgledaju toliko jadno da nemam reci . Kao da su ispali iz 80 -tih godina , narocito ona , pocev od frizure , garderobe , sminke...On se jos vadi na lepotu , ali ona izgleda kao da je poplava izbacila , i pritom kao da mu je tetka a ne zena! :) A tek ono , Masa mi bira garderobu i Masa brine o celokupnom mom izgledu i Masa ovo , Masa ono ...Pa sve sto sam videla na njima je totalna katastrofa , od njegovih odela do njenih raznoraznih kreacija . Znam da se u Rusiji nema para , ali ima se ukusa....On milion puta izgleda bolje u scenskim kostimima (narocito iz BN ) , i pozajmljenim krpicama (npr. fotke za Elle ), nego u privatnoj garderobi . :?: :? Naravno da odelo ne cini coveka , ali kada si idol milionima , prekini brate da dozvoljavas zeni da te oblaci :!: :D

A tek gajba :?: Niko nije ocekivao holivudsku vilu , ali one lampe i lusteri i ostala cuda , pa ono je uzas :) A on frajer , sve prepustio zeni i ne mesa se ni u sta 8) ...
Ps . I ono da je skakao kroz prozor , kad su upali ribini roditelji , auuuuuuu koliko je to izlagao :D :D :D

Ps2 . Nisam ljubomorna , samo sam realna :!:

Pozdrav za sve , i javite kad krece taj veseli autobus za Moskvu , imam neodoljivu zelju da mu renoviram stan ( profesionalna deformacija , sta cu :?: )

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей