Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

: , gledale ste predpostavljam ove klipove iz drugih serija, filmova sta god, sto je radio.Kako vam se cini?Prineti Korfu ili ne?[/quote]

ja sam gledala samo neke tv intervjuice i tamo mi nije nimalo slican korfu, cak naprotiv, slicniji je misi-sav je ozbiljan, miran, skroman, cak stidljiv....
znam da ovo nije tema, ali moram vas priupitati-sto mislite o mishinoj "fen frizuri" i opcenito frizurama muskih likova u seriji :D :D jel to mozda neki ruski djir i moda ili sto.... :D :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

milena писал(а):znam da ovo nije tema, ali moram vas priupitati-sto mislite o mishinoj "fen frizuri" i opcenito frizurama muskih likova u seriji :D :D jel to mozda neki ruski djir i moda ili sto.... :D :D
da, ruska moda iz 19. stoljeća :)
meni su te frizure baš slatke, osim mishine - ona mi je skroz bezveze (kao i cijela njegova pojava) :)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Nego, imam i ja jedno pitanje koje nije sasvim povezano uz temu...
Koji vam je lik iz BN nazgodniji (nakon Vladimira, naravno) ?

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

Ana писал(а):Nego, imam i ja jedno pitanje koje nije sasvim povezano uz temu...
Koji vam je lik iz BN nazgodniji (nakon Vladimira, naravno) ?
pa meni bi bio misha, da nema ono cudo na glavi :roll: :lol: , a nije ni andrej losh da mu uloga nije onako tupasta

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

joooj....frizure su im zaista ocajne(mada to ne umanjuje vladimirov dobar zigled!! :lol: )a,sto se tice ostalih...meni se malo svdja alexandar...mada je i on nekako muljav...mada ipak je neki car :wink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

a,sto se tice mise...on mi je u nekim epizodama cak i sladak.ne znam sta mu urade,ali...da li ga nasminkaju...ili ga bojle isfeniraju ( :p ),ali...nesto mi bude drugaciji.ne znam.ovi ostali su onako,malo bzv..andrej je muuuuljav do besvesti...nikita ne bi bio los,da ima drugu glavu :D ...i da stalno ide bez majice :wink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

enya писал(а):nikita ne bi bio los,da ima drugu glavu :D ...i da stalno ide bez majice :wink:
hehe :lol: , potpuno se slažem

Inače, meni je Andrej skroz super. Bio mi je ljigav i pomalo blesav lik dok ga nisam čula ( i vidjela) kako pjeva. :wub:
btw, i on bi bio bolji da stalno ide bez majice :)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

:shock: aaa, devojke, udarila vrucina u glavu,sta li?
pocelo skidanje :wink:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Ja sam BN pocela gledati zato sto je ruska serija, a Korf mi je bio zgodan, ali ne fatalan - to je doslo s vremenom. I cudi me jer sada gledam i dolazim do zakljucka da je on savrseno, bozanski lijep. Ocito je bila potrebna i nadgradnja, tj. karizmaticni lik V. Korfa udruzen s ljepotom Daniila Strahova!!! Sve, bas sve mi je na njemu takvo da uopce ne mogu ni zamisliti da bi neki muskarac mogao biti ljepsi: oci, usne, ruke, drzanje, glas... Brrr!

Meni nisu sve scene s Vladimirom i Anom eroticne, tj. on je erotican, ali ona mi svojom drvenoscu ubije svaku eroticnost pa mi ga je cesto draze gledati u interakciji s drugim likovima nego s njom!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

ja saglasna sa svim sto napisala Teuta-doduse meni je brze nego njoj postao fatalan, ali ovo sve dalje sto je napisala....slazem se 100 posto.
moram se doduse nadovezati i na one predhodne komentare o hodanju bez majica. uz duzno postovanje prema savrsenoj ljepoti v.k. ili d.s. moram primjetiti jedan sitni sitni nedostatak na njemu...covjek ima malo sitna ramena...ali....da ima siroka ili bi bio presavrsen....ili mozda cak i ne bi izgledao tako kako izgleda...mozda mu ta sitna ramena na neki nacin daju na nekoj duhovnosti ili intelektualnosti ili...(malo baljezgam ali ...) imate li vi neko misljenje o njegovim ramenima, tj jeste li to primjetile???? :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
jekica

Videoklipovi BN

Непрочитанное сообщение jekica »

http://www.serialnastya.narod.ru/


Ovo je site sa koga mozete da skinete videoklipove iz svih epizoda BN , onako po redu sve , fenomenalno je , i bice vam sve jasno sta ce da se desi u seriji do kraja .Ja sam skinula jos kad je pocela da se emituje serija , mada sam posle cula od drugih da site bas i ne radi vise kako treba . U svakom slucaju probajte , a ako ne uspete , javite se da vam posaljem...nekako , makar , zadnjih 10 min u seriji gde se sve resava...naravno happy end ( 2 svadbe u isto vreme itd...)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

ovo je sajt sa koga vise odavno

:!: :!: :!: NE MOZETE DA SKINETE :!: :!: :!:

iako slazem se bilo je tu dosta materijala da ne kazem sve najbitnije scene u seriji!!! (i dalje mozete da vidite koje su i kako spakovane po epizodama ali ponavljam ne i da skinete i uopste vidite!!!!!!)

nazalost :cry:
video materijal pripada mysty & poisy i bio je uploadovan na jednom drugom sajtu tzv.discodancingcat.com ali nazalost jos pre par meseci je mysti izjavila da ona vise nece da se bavi bn serijom, jer taj materijal , (znam znam na opstu zalost )nemaju gde da postave na netu posto im je doticni sajt bio pozajmljen,na neko vreme
to je ogromna kolicina video klipova!!!na ovaj novi iz istih razloga ne mogu da ih postave
no ako neko od vas ima neku varijantu da im pozajmi prostor na netu, one ce ga postaviti
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

..pravo da vam kazem, nisam ni ja padala na vladimir ana scene zbog neke njihove hemije,ili uspesnosti scene(ni e od eroticnosti)-iskljucivo zbog njega, i kad sam sve sabrala i oduzela najbolje su mi i bile sve scene gde je vladimir u nekim dvobojima, svadjama sa mishom, ili pak drugovanjima sa istim,

Eh, ah, iako gosn Strahov sam daje izjave da idealan muskarac ne postoji , i svako iole realan se slaze sa tim, ja bih opet rekla-!!!!postoje to je upravo on. :wub:
Ako cemo da trazimo dlaku u jajetu-slazem se, malo sira ramena, mozda koji cm visine....
Ali ne i ne, on je prosto u i svojoj nesavrsenosti-savrsen!!!!
A, sad idem da se bacim na Friday night realnost, okruziti se nesavrseno nesavrsenim.... :?:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

jelena писал(а):A, sad idem da se bacim na Friday night realnost, okruziti se nesavrseno nesavrsenim.... :?:
kako da ovo protumačimo? :lol:
:lol:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Da se vratim Strahovljevim ramenima... :)
Mislim da je on upravo presavršen ovakav kakav jest, i da ima šira ramena bio bi nekako... drugačiji. Ne znam, ne mogu ga zamisliti nego ovakvog kakav jest (a zamišljam ga često... :wub: ). Dosta za sad 8)

Nego, baš mi je glupo to što je Strahov oženjen. Iako znam da nema gotovo nikakve šanse da se nađemo u istoj državi, a kamoli u istoj prostoriji, to što je oženjen zna biti pravi turnoff

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Barkrowler(BabbarCrawler)[fr] и 3 гостя