Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

Termini su i ovde uzasni.Prvo je bilo 16.00 a repriza u 14.00 jel vam to normalno?Sad su kao pomerili na 18.00!
Ana, ja sam isti slucaj, samo sto sam ja pocela da se zabavljam ruskim nakon sto sam igrajuci se daljinskim naletela na Vladimira u sceni kad mu Natasha pere ranu!!!O boze moj i od tada vidno nisam normalna!!!! :wub:
Anyway,nisam znala da kod vas na ruse tako gledaju, hm, to kod nas nije ni blizu tako lose :roll:
…saveti za prevazilazenje predrasuda o rusima:
1.Gledajte Strahova-pa on je rus kako da ih ne volimo
2.Ako niste za klasiku citajte”Mrvice srece”-savremena ruska zenska proza, i uzivajte, mozda vas postidi :oops: ,jer BN sigurno nece!
3. I na kraju-vratite se na Strahova! :wub: :wub:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

auuu...zene!
al' sta uozbiljile...
prava socijalna problematika...ne verujem!gde su nestala ona zenska naklapanja?bas mi nedostaje neki light chat na temu:"sto je dooobar ovaj korf!" :wink:
p.s.
dokle ce ova zena (lizina keva) da izigrava mentola?ide mi na zivce,samo tako! :evil:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

:lol: :D :D evo ja cu poslusati enyu i kanut se corava posla, pa cu se posvetiti GLAVNOJ temi ovog foruma... dakle jelena je pocela gledati kad na sceni kad natasa lijeci ranu korfu...a ljudi moji, ko se ne bi tu navukao.. i poludio nacisto... :lol: :lol: na onaj pogled... ja sam pocela jos i ranije, i moram podijeliti s vama svoje prve dojmove... dakle, gledam seriju ne znajuci da je V. glavna muska uloga, nego mislim da je neki usputni negativac (???) i sve se mislim: "ljudi moji, dobar ovaj negativac, steta sto mu nisu dali neku veжu ulogu" (????!!!!). e onda naravno za par dana povezem stvari, prokopam po internetu i naravno, sta reci-zalijepila se, navukla se i iz dana u dan ne mogu se nadiviti kako na svijetu moze postojati nesto tako LIJEPO...Svaki dan ga gledam i svako malo pomislim: andjeo- sta drugo....sto jes, jes-vjerovatno je i lik vladimira kao takav pripomogao, ali dobro....dakle, zene-pitanje: kad se organizira izlet za rusiju u kom ce glavni program biti razgledanje PRIRODNIH LJEPOTA rusije...hm hm... s naglaskom na NAJLJEPSU PRIRODNU LJEPOTU iste :?: :D :D
pozdrav svima i ajmo dalje nastaviti u "neozbiljnom" tonu, diveci se Gospodinu Ljepotici

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

p.s i poruka za enyu-lizina mama ce uskoro "ozdraviti", svakim danom ce ti biti sve "bolje" i "bolje" da bi kad vidi da je prosla opasnost za nju, ozdravila skroz.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Prva epizoda koju sam ja gledala također je bila ta s Natašom i Vladimirom.
( :shock: I onda se ljudi pitaju zašto se u zadnje vrijeme ponašam kao totalni freak )

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

Anci,onako potpuno nepripremljena na to sto ces videti,verujem da si ostala u grcu kao i ja….. ja tad …cini mi se da sam prvi put u zivotu shvatila kada je pravilno upotrebiti izraz
LEP KAO GREH ili gresno lep,svejedno :ah: :ah: :ah:

drage moje, tad sam pomislila pa taman da je serija najjjjadnija sapunica, ikad, ali ikad snimljena-tzv.dno dna, gledacu i pitacu ima li jos!!!!! :puppy:
Light enough? :wink:

...apropos izleta u rusiju sa glavnim ciljem upoznavanja prirodnih lepota iste, milena,he he kakva neododiljiva dosetka :wub:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

Light,al ipak malo masnije!
U kojoj vam je sceni Korf najjjjsexy? onako bas,bas,bas!!!! :rolleyes:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Iako je teško izdvojiti smo jednu scenu, prva je sigurno ona s natašom

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
sanja

Непрочитанное сообщение sanja »

a ona ( prva epizoda serije ) u kojoj se on presvlaci posle macevanja sa misom ? inace u toj prvoj epizodi on je govorio o nekoj devojci koja mu se mnogo dopada i koja je najdivnija i bla ,bla ,bla . da li je mislio na anu?
:hugs:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Ja nažalost nisam gledala prvu. Što se tiče djevojke, možda je mislio na Olgu, negdje u to vrijeme se borio u dvoboju s Aleksandrom zbog nje

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

ne mogu da verujem...

Непрочитанное сообщение enya »

i ja sam gledala od te epizode (vladimir i natasa)... milena,hvala za info..lakse mi je tako pripremljena da gledam :)
inace,meni je extra scena posle onog kissa vladimira i ane,u kabinetu njegovog oca...ne znam kako bih nazvala to,kao neko "muvackanje"...kad mu ona kaze da ce drugi put biti ...(nesto,ne secam se sta)a,on joj odgovara:"o,vi se vec nadate da ce biti drugog puta..."...uh....preteran je!!!nego mi se sve cini da se mi vise secemo na vladimira nego na daniila,ako shvatate sta hocu da kazem... :wink: i svima nam je malo negativac,ali smo mu i to upisale medju vrline...eto,a ovo za "ekskurziju" je odlicna ideja :wink:
poz.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Re: ne mogu da verujem...

Непрочитанное сообщение milena »

meni je on bio najbolji kad govori ani da ne moze zeniti lizu jer je zaljubljen u drugu...a zene moje, jeste gledale kad ona vjezba za ulogu a on stoji iza ledja, gleda je i pusi lulu...ili njih dvoje na grobu ivana ivanovica kad se prisjecaju djetinjstva..........ma mislim.. ili (to onda pretpostavljam niste gledale-sami pocetak)-vladimir u bijeloj uniformi kad odvodi anu na stranu i prijeti joj da ne smije biti s misom...ma bolje da se vise ne prisjećam... i da istina je, vise nam se svidja vladimir nego daniil, a boze moj kad je tip karaktera "otrov za zene" sta da se radi...znaci, stvar dogovorena-veseli autobus putuje za rusiju :P :P
pozdrav svimaaaaaaaaaaa :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

Непрочитанное сообщение alex »

joj sto je lepa diskusija... mmmmm da se setim, ja sam gledala srecom od prve (cista slucajnost.. toliko su je reklamirali da nisam ni bila obavestena :cry: ) i ja sam mislila da je vladimir neki tamo nebitan lik koji ce da ppogine jos u prvom dvoboju pa sam grizla nokte --- ne ne bas je sladak! gde njega nadjose da izgine!---- meni je najsladji, verovali vi to ili ne kada je ana plesala ya njega.. a on ni zv ni mrtav... doduse kod nas su stigli do neke 60te epizode, pa nisam sve nio videla... ali tada... kakva strast, kakva ocajnostr, kakva ljubav!!!! Ufffff :oops: :oops: :oops: ja sam se iygubila.... i odmah scena kada joj on ljubi ruke i stomak a on amrtva hladna. Kako je u tim scenama on prvi put nekako puko, i pokazao da je totalnoi izgubljen covek - od ljubavi mislim - ja sam prosto i yavolela njegov lik onako do kraja... pa sam u to vreme i skontala da je to u stvari ta ljubavna prica a ne ona sa anom i misom... pa onda uvideh na netu da sam u pravu.
a evo i moje terotije o dvoboju zbog olge - ma nije mu se ljudi ona ni svidjala da bi se dogodio i dvooboj, ali to je potez ocajnika, ljubomorka i frustriranog momka, koji vise ne zna sta ce sa sobom, a nikako da sebi prizna koga on to voli, i sta on u stvari hoce.
A ona scena sa natasom - ma bilo je tu varnica, ne kapiram samo kako se ne zaljubi u nju - mislim, vise odgovara takav lik njegovom temperamentu nego on - oprostite - kilavica.... ljudi se bre pobise na smrt, a ona sapatom : stojte... ma kja vajda od nje

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Re: ne mogu da verujem...

Непрочитанное сообщение jelena »

milena писал(а):(to onda pretpostavljam niste gledale-sami pocetak)-vladimir u bijeloj uniformi kad odvodi anu na stranu i prijeti joj da ne smije biti s misom...
Ma gde nismo jesmo,ja kad videh Korfa, toliko poblesavih,da sam narednih dana epizodu po epizodu procitala,celu seriju, i odgledala!!
He he, tako da slazem se tu je djavolski lep,i tu kad pusi lulu i stoji onako crn u beloj kosulji, i polu oborenog pogleda posmatra anu!
I uopste taj period prvi, dok se on bori protiv svojih osecanja meni je tu najsexy, definitivno,onako sav gord, opasan,nepristupacan,uf,uf,ufff… :ah: :ah: :ah:
A naravno najlepsi mi je recimo kad ga ana pita zasto je toliko muci , a on cutanjem zapravo prizna da je voli(levi polu-profil gosn Strahova, sa smejalicom,neodoljivom u trajanju od 4,5 sec) ,Ili kad mu dodje u spavacu sobu.. :wub:
A posebno kad ga ana ostavi pa je on em u beznadju zbog ljubavi em u zatvoru, i kad misa pokusava da mu povrati veru u zivot,na te sam gestove,i scene njihovog prijateljsva bas pala…. :cry:
I sta kazete strahov nije korf, pa i jeste i nije, al jel mislite da bi vam korf oduzeo dah u toj meri da ga je igrao ovaj glumac sto igra mishu?a? ne bih se kladila u to! :wink:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

E kad smo vec kod Strahova :wub: , gledale ste predpostavljam ove klipove iz drugih serija, filmova sta god, sto je radio.Kako vam se cini?Prineti Korfu ili ne?
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость