Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Milena gosca

Непрочитанное сообщение Milena gosca »

pocima---POCINJE :mrgreen: :mrgreen: :blink:
Draga jelena skribomanko jedna hvala ti na preporuci za film-definitivno cu ga potraziti u videoteci, nadam se da imaju!
Dobro, taman se necemo rastajati jer ta repriza pocinje relativno brzo, istina.
A da je Vova odlican kad je pijan......kad pije.......to se vec do sad moglo vidjeti vise puta.......uf uf uf.........
ne mogu vise komentirati ovu tvoju sapunicu od posta jer sam na poslu pa te samo pozdravljam a i sve ostale forumasice :hugs:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
zita
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Вт 07 июн 2005, 21:49
Откуда: Zgb, Croatia

Непрочитанное сообщение zita »

Ma Vova je odličan uvijek, iako, sigurno ste primjetili koliko taj čovjek pije, pogotovo u početku serije. Znam ja da je tamo hladno i sve i da se treba ugrijati, ali, čovječe... :wink:
Љto se tiče glumica - meni je definitivno najljepљa Nataљa. Moћda ne bi bila tako lijepa izvan serije, ali kad tu obuče onu zelenu haljinu baљ mi je prekrasna. Ja inače znam doљta muљkih koji su pratili BN samo zato љto se nisu mogli načuditi "kako su Rusi lijepi ljudi". :lol:

Jelena, "The Bold and the Beautiful" ti je američka daytime sapunica koja se snima joљ od 1987 u produkciji CBS. Ja baљ nisam ljubitelj tih američkih sapunjara jer one traju dok god ima publike, a kao љto vidiљ neke su JAKO popularne pa imaju nekoliko tisuća nastavaka (ko nesretna Santa Barbara). Nemam ja za to ni ћivaca ni vremena. Pogledam tu i tamo one latinomeričke jer, kad dođem doma s nekog praktikuma nakon cjelodnevnog stajanja i preljevanja kiselina iz epruvete u epruvetu, to mi je najbolji način za odmorit se. Sve ostalo zahtjeva prevelik umni napor u tom trenutku. :)
A kad već spominjeљ "Jelenu". To nisu kod nas emitirali, iako je Nova TV rekla da će ju otkupiti, ali sam čula, ne baљ lijepe, komentare o toj seriji. Ako te tjeљi, nije ni ona naљa "Vila ČMarija" niљta bolja. Reći da je to katastrofa bila bi an understatement,a i ona je dobila nekakvu nagradu za scenarij ili produkciju :shock: ili neљto takvo. A produkcija je takva da im se u svakom nastavku u kadru vide mikrofoni kako vise... tako da moћeљ misliti vrijednost tih nagrada. :D :roll:

Bas me zanima ta Brigada. U stvari, zanima me kakav je Daniil u drugim ulogama jer ga ne mogu uopće zamisliti kao nikog drugog nego kao Korfa. :wub:

I joљ jedna opaska prije nego љto zavrљim. Vidim ja da ste vi velike ljubiteljice ruske kulture, ali ja skruљeno priznajem da sam ja tek sad otkrila da osim љto su "Rusi jako lijepi ljudi" :wink: imaju i jako lijep jezik. :ah:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

milena gosca писал(а):jelena skribomanko jedna
heh, bas se primecuje jel? :unsure: :lol::lol::lol:
ma ne, :lol: :mrgreen: ja samo brzo kucam, pa ne mogu da se zaustavim :tongue:
zita писал(а):sigurno ste primjetili koliko taj čovjek pije
uf pa ako cemo o tom alkoholizmu tu je valjda na oca –stari baron je bogami voleo da popije, to mu je i doslo glave na neki nacin :wink: a i vladimir ne ispusta casu :lol::lol: ma dajte ljudi pa svaka mu je druga davai vipijem :lol:
zima ili ne …sad sam se setila i onog generala u filmu nikite mihalkova “sibirski berberin” (nadam se da svi znamo o cemu se radi) kad padne u zapoi :lol::lol: tolio o rusima i alkoholu oh boze :mrgreen: :mrgreen: , btw. s obzirom da je i to bila americko ruska varijanta ja verujem da je taj film bacio neke ideje za nastju. Mislim valjda su se ameri setili kako to primamljivo izgleda -mladi oficiri dvoboji ljubav ruska zima brrrrrrrr :lol: :rolleyes: :wub:
zita писал(а):zanima me kakav je Daniil u drugim ulogama jer ga ne mogu uopće zamisliti kao nikog drugog nego kao Korfa.
pa jesi gledala bar ove klipove sto mogu da se downloaduju iz raznih serija koje je snimao i pozorisnih predstava
uh kako je dobar u cehovljevom platonovu bar ono sto videh :ah: :ah: (ne disem)
recimo meni se uzasno svidja u deci arbata, pokusacu da dodjem do tih dvda kako znam i umem :lol: ima da se naruci preko interneta naravno ali postoji mali problem kodirani, :twisted: a kod ne pokriva nase zemlje :? ja poludela
od tih drugih serija koje je snimao jos mozda taj zvezdocet malo ozbiljnije deluje a ono drugo neke limunadice nisu mi previse privlacne

no velike nade polazem u ovaj novi film sto snima, i s obzirom da smo prosli film istog rezisera mogli da vidimo ovde u bg bar, ja se nadam da ce nam se i sa ovim posreciti :lol: :rolleyes:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
zita
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Вт 07 июн 2005, 21:49
Откуда: Zgb, Croatia

Непрочитанное сообщение zita »

uf pa ako cemo o tom alkoholizmu tu je valjda na oca –stari baron je bogami voleo da popije, to mu je i doslo glave na neki nacin a i vladimir ne ispusta casu ma dajte ljudi pa svaka mu je druga davai vipijem
zima ili ne …
:lol: :headbang: Ova ti je izvrsana!

Vidjela sam ja tih klipova samo љto to nije to. Mislim, uvijek se bolje vidi na televiziji. Ipak je TV veći i slika je uvijek bolja nego na kompu pa se bolje vidi sva njegova divota... pardon... njegove glumačke sposobnosti :mrgreen: Ali ako dobro glumi u sapunici onda mora biti dobar glumac. I to ne kaћem zato љto mislim da su likovi u sapunicama tako jednostavni pa da ih nije problem odglumiti (iako nije ni da su neљto posebno komplicirani), već zbog načina na koji snimaju. Ipak su oni mjesecima na setu, a dnevno moraju snimiti i po viљe epizoda tako da tekst moraju naučiti u manje od 24 sata i nemaju se vremena pripremati za ulogu.
recimo meni se uzasno svidja u deci arbata, pokusacu da dodjem do tih dvda kako znam i umem ima da se naruci preko interneta naravno ali postoji mali problem kodirani, a kod ne pokriva nase zemlje ja poludela
Ne zanam znaљ li, ali postoje dvd playeri koji pokreću sve dvd regije bez obzira gdje je dvd kupljen. Samo si nabavi jedan takav i nemaљ beda. :)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Milena gost

Непрочитанное сообщение Milena gost »

:lol: dobra vijest: sasina ekipa se reprizira (da, da to vec znamo, al evo pisalo je i u novinama)
:evil: :twisted: losa vijest: termin ce biti nocni izmedju 23. i 3 sata ( :!: :!: :!: ).
nema druge nego snimati, isto ko i nastju :x :evil: :twisted:
poooooooozdrav svimaaaaaaa :P

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

jelena писал(а): jeste li primetile danasnji gaf????
marfa rekla lizi da joj je majka itd, ova se onesvestila( btw.ocajno padaju u nesvest vestacki 100%) and….pricajuci nesto o mariji nam aleksejevnoj liza je u jednom trenutku nazove marija aleksandrovna !!!
Da, to je kod nas davno bilo, ali ostalo mi je u pamćenju. Sad barem znam da nisam luda, iako mi još uvijek nije jasno kako se zaboga to moglo dogoditi?! :shock:
Владимир Корф: В любви, как на войне - все средства хороши.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

milena dvostruka licnost писал(а): losa vijest: termin ce biti nocni izmedju 23. i 3 sata
hehee :cool: it suits me :lol::lol: :lol:
ako pogledate vreme mojih postova sve ce vam biti jasno
ana писал(а): Sad barem znam da nisam luda
same here!!!!!!! :D :D

btw.ana ovaj ti je zeleni mnogo bolji :wink: :wink:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

hehe, hvala 8)
Владимир Корф: В любви, как на войне - все средства хороши.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

nesto se razmisljam .......kad bi "drazen franic sluzba gledatelja" znao kako je zavrsio na prostranstvima ruskog web prostora sa svojim POCIMA...... :ah: :ah: :shock: :shock: .......nego zene (koje ste mu slale mejl) hm hm, a da posaljete jos koji i priupitate imaju li namjeru otkupiti jos koju rusku seriju??? mislim, kad ste se vec ono tako zblizile sa "drazenom franicem sluzba gledatelja".......
jelo ptico nocna, pozdrav od dvostruke milenine licnosti (da dvostruke..... :wink: stostruke) :tongue:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Baš ste neke! Mene je Dražen Franić oduševio jer nisam očekivala nikakvu reakciju od HTV-a, a možda bi mi "Brigada" promaknula da nije njegova maila. I što onda počimate o nekakvim počimanjima! Hoćete li da nam se Dražen naljuti? :twisted:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
zita
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Вт 07 июн 2005, 21:49
Откуда: Zgb, Croatia

Непрочитанное сообщение zita »

O, pa HRT uvijek љalje odgovore gledateljima - tu su dosljedni. Sjećam se kad sam ih ja molila da repriziraju "Ponos i predrasude". Isto sam dobila jako lijepi mejl - da neće reprizirati. :evil: Osim ako im ne počnete dosađivati, onda jednostavno ignoriraju! :ah:
Milena gost писал(а)::lol: dobra vijest: sasina ekipa se reprizira (da, da to vec znamo, al evo pisalo je i u novinama)
:evil: :twisted: losa vijest: termin ce biti nocni izmedju 23. i 3 sata ( :!: :!: :!: ).
nema druge nego snimati, isto ko i nastju :x :evil: :twisted:
poooooooozdrav svimaaaaaaa :P
Opis ovog termina mi se jako sviđa! Između 23 i 3 sata! Klizno vrijeme! Tipično za HRT gdje jedino najbolja i najduћa hrvatska sapunica (čitaj: Sabor :) ) ima stalan i nepromjenjiv termin. Ali svejedno ćemo mi tu Brigadu gledat! Tako mi mljeka u prahu! NIЉTA me u tome neće spriječit! Čak ni HRT! :twisted: :twisted:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

Teuta писал(а):Baљ ste neke! Mene je Draћen Franiж oduљevio jer nisam oиekivala nikakvu reakciju od HTV-a, a moћda bi mi "Brigada" promaknula da nije njegova maila. I љto onda poиimate o nekakvim poиimanjima! Hoжete li da nam se Draћen naljuti? :twisted:
ma drazen franic nam je drag skoro pa ko vladimir :mrgreen: :mrgreen: zato vam i rekoh zene, kad je takav slatkis, pitajte ga da ne planira HRT mozda otkupit zvezdochet ili ......ma znate vec neku od serija........s nasim omiljenim ruskim aktorom
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

I dalje stižu proturječne informacijie o eventualnom snimanju BN 2. Evo jedne prilično svježe što sam je našla na siteu obožavatelj(ic)a Petera Krasilova:


По словам президента холдинга "СТС-Медиа" Александра Роднянского вторая часть появится ориентировочно к осени 2006 года. "Сначала надо написать профессиональный сценарий. А сделать это непросто, особенно если учесть ожидания зрителей и то, что первая часть сериала благополучно завершилась". Не исключено, что во второй части мы узнаем, что стало с нашими героями десять или двадцать лет спустя.

Kako zahvaljujući Daniilu ubrzano učimo ruski, vjerujem da većina razumije što skazal predsjednik holdinga "STS-Media", ali ipak:

Taj gospodin veli da će do snimanja doći otprilike ujesen 2006. Potom:
"Najprije treba napisati profesionalni scenarij. A to nije jednostavno učiniti, osobito uzmemo li u obzir očekivanja gledatelja i to što se prvi dio serijala završio sretno. " Dalje izvan navodnika (pa ne znam tko to govori) stoji kako nije isključeno da ćemo u drugome dijelu doznati što se s našim junacima dogodilo deset ili dvadeset godina poslije.

Nisam oduševljena.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

..pfff... ja i nisam neki ljubitelj nastavaka...moram da kazem :( ali svakako da bi mi bilo drago da "nastavim da uzivam u vladimiru(daniilu)"i kad se serija zavrsi...mogli bi i kod nas da prikazu tu sasinu ekipi ili neku vec :idea: ...
eh..sad,ako ipak rese da snime bn2 bilo bi dobro da prvih20-ak epizoda posvete temeljnom ubijanju :wink: (ili samoubijanju!)marfe i naravno olge!!! :twisted: i time mi se oduze za pretrpljeni stres*jer vec sam se pomirila da takve scene necu gledati u ovom delu...pfff...what a dissapointment! :cry:
poz.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

heh prodje i ovaj EXIT-doduse pamticemo ga izgleda vise po kisi nego po muzici :? :dry:
malo sam se rastala sa culom sluha i ekstremitetima, al prsti jos funkcionisu pa cu uspeti nesto da nakucam :lol::lol: :mrgreen:

uh teuta ne lecis mi glavobolju tim novim vestima uopste, ako ne i pojacavas :lol:

hoces ja da ti prevedem to na srpski
“lazemo vas i mazemo i odlazemo i pricamo bajke , zato sto ste vi zene poludele za korfom i neprestano nas jurite pitate vucete za rukave i trazite nastavak serije.ali nastavka biti nece”
a ako ga bude mozda ce nasa deca u svojim tinejdz godinama gledati i sizeti kao mi sada :lol: :lol: mislim prvo 2005, pa sad 2006….pa mozda nekad i snime :ah:
drazen franic писал(а): devojke sve za vas !!!samo recite sta vam treba !!! hocete da otkupimo jos neku seriju sa danilom strahovim? moze! samo vi izaberite (inace sam i sam veliki fan zgodnog rusa) :mrgreen:
uh drazen my man!!!!

:tongue: :tongue: heeh samo neka on nama pusti tu brigadu. a sto se tice vremena emitovanja pa termin jeste klizni ali marfijev zakon uvek pali –znaci bice emitovana verovatno od 2 do 3 (to traje 45min , ili sat jel tako?)

e a htv sto se tice svaka im cast naletela sam na najidiotskiju ujedno i najbolju englesku seriju absolutely fabulous!!!! :ah: :ah: jel gleda to neko? ja se valjam po podu na istu

uh i hoce li neko da mi razjasni ovu pocima situaciju?
u cemu je tu problem? pocima znaci pocinje ili ne znaci tj. znaci ali je nekulturno i gramaticki neispravno koristiti je ili sta ?

enya brigada je na HRT2 to se gleda i u bg !!!!!

e teuta jel se ti jos brckas u jadranu???? mislim, citam u novinama da su neke ajkule zalutale tu u vase primorje pa rekoh …
jao i ja sam se brckala na EXITU kisa , blato, milina :ah: :mrgreen:
:? potpuno sam skrenula molim vas proterajte me sa foruma :lol: :lol:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей