Bulgarian fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

благодаря ти миличка....и аз се радвам че все пак преводите са послужили за нещо :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение

Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение

Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Ролята на Дориан Грей в едноименния спектакъл го направи театрална звезда на Москва.Барон Корф в "Бедната Настя" му обезпечи милионна армия от почитателки в Русия и в Украйна.В "Децата на Арбат" той изигра сложна роля- "очарователният негодяй" Юрий Шарок.За мъжката красота, и не само, с Даниил Страхов говори Наталия Землякова.

Той нетърпеливо изважда на стола необходимите принадлежности и започва самостоятелното изготвяне на цигара- завива тютюна в тънък лист пергамент и по специален начин присъединява филтъра.Запушвайки той небрежно наметва черното палто върху карираната си риза и веднага заприличва на романтичекият герой-любовник.От вече почти остарелите разбирания.В очите му се четат поравно чувствителност, тъга и цинизъм.Именно аради това магическо съчетание милионите зрителки заобичаха неговия барон Корф от сериала "Бедната Настя".

-Защо си правите цигарата сам? Не се ли доверявате на промишленото производство?
-Те сипват тук всякакви гадости.Това, разбира се, също е гадост, но пък е толкова вкусна.А аз като стар заядлив пушач, който цял живот се е мъчил да ги откаже, постоянно "плавам" между тютюн и лули.Макар че не смъркам и не дъвча тютюн.А когато пушиш тези самоделни цигари поне се утешаваш с това, че те не са изделие тип "fast food".

-В "Децата на Арбат" вие много убедително играете ролята на Юрий Шарок, обаятелен мерзавец, който за да постигне целите си е готов да направи каквото и да било.Как оправдавате за себе си героя?
-Той не е негодяй.Той просто е човек, който не може да направи избор.Но той притежава изключителна гъвкавост и поради това успява да се задържи на повърхността.

-Вашият герой е толкова скрит, колкото и вие.Прочетох десетки интервюта и така и не можах да разбера нищо за вас- красиво, гладко, но нищо повече.
-(смее се) Просто винаги ги пиша.Е, вярно,че и говоря все едно е написано.

-Влюбените във вас момичета заляха интернет със сълзи "О,боже! Той е женен!"
-Но ето, виждате ли, все пак сте узнали нещо за мен.

-Казвали сте, че студентските години са най-ужасният период в живота ви.Защо?
-Това беше истински кошмар! През цялото време ме болеше главата.Беше ми трудно да уча, а и абсолютно нищо не разбирах.Вече е студено (придирчиво пипа чашата с кафе).Четях умни книжки.Хайдегер например.Но макар и да се определям като образован млад човек абсолютно нищо не помня.Под секрет ще ви кажа, че паметта ми е слаба.

-Кафето-хладно, цигрите- сам си правите.Перфекционист! Очаквахте ли, че "Бедната Настя" ще стане шлагер?
-Аз не съм пророк.Но не се отказах.Първо- това е първата ми главна роля, а главните роли не се отказват.И второ- това беше първата роля в моето амплуа.

-Красив, чувствителен?
-Героят-любовник не е нужен на съвременното кино.Защо? Не мога да ви отговоря на този сериозен въпрос.Сериалът "Бедната НВастя" по силата на своята псевдоисторичност ми позволи да заема тази позиция, на която съответствам и външно.Затова за мен това беше важна работа.

-Вие много успешно сте играли на сцената, но широка известност получихте след сериала "Бедната Настя".Това не ви ли плаши?
-Разбира се, иска ми се голямото кино! Но за да се снимам в него трябва да ме повикат.Тук, на московския фестивал един познат ме попита: "Дан, защо все в сериали се снимаш? Снимай се вече и в голямото кино!"А аз се разстроих: "Явно не правя нещо както трябва".А след това си помислих, че е трябвало да му отговоря: "А ти защо не работиш на фестивала в Кан?"

-Какви са минусите на сериалната слава?
-Понякога ти се иска никой да не те познае, но не се получава.

-А жена ви как се отнася към вашата популярност?
-Тя е актриса и като професионалист разбира всичко.Макар че някои неща я изморяват.Моята популярност не промени нашите отношения.Ние се познаваме от толкова отдавна, толкова много сме преживяли заедно- проблеми, безпаричие, скитане по комуналки.Главното е да не изгубиш себе си.Парите и битовата устроеност са важни, за да живееш по-леко, но не от тях зависи дали си щастлив или не.

-Вие почти не се появявате по светските събития.
-Някои са убедени, че заради работата трябва да общуваш със всички.Може би за тях това съответства на действителността.Но на мен не ми се получава да създавам нужните връзки на такива светски събития.Нима великият режисьор ще види снимката ми от едно такова събития и ще си каже: "О! А дали да не викна Страхов за главвната роля?".Това е някакъв съвременен модел- стремежът да бъдеш навсякъде.

-Това е един вид сериална самореклама- актьорът Сидоров сади домати на вилата си заедно с жена си Валентина, а утре, вече без Валентина, пече нещо отстрани.
-Надявам се, че в живота ми няма да настъпи подобен момент.Аз, разбира се, разбирам, че е невъзможно да останеш на една ватерлиния, утре може да дойде някаква "Бедната Света" и тогава всички ще забравят за нас.Но пърженето на котлет няма да оправи нищо.

-А вие навярно не умеете!
-Не умея да пържа котлети в ефир.Вярно е.

-Известно е, че за красивата жена е изключително страшно да остарее.А за красивия мъж?
-Аз не съм модел.Давам си сметка какъв е типажът ми, но се утешавам с мисълта: може би освен това в мен има и още нещо.(смее се)Тук неотдавна бях чел за кризата на средната възраст при 30-годишните мъже и разбрах, че на своите 28 години вече и аз я преживявам.Явно я карам по-рано.

-По-лесен ли е животът на красивия човек?
-Не обичам много да говоря на тази тема.Защото когато казвам, че за мен красотата не е важна веднага ми отговарят: "А какво би казал, ако беше грозен?"Но се старая да не мисля за външността си, защото през целия ми живот по-скоро ми е пречела, отколкото ми е помагала.

-Дори и аз не ви вярвам! Красотата- това е пропуск.
-Наистина пречи.Сега ми е по-лесно, защото успях да убедя една част от хората, че в мен има и нещо друго освен обложка.Вече говорихме за това- типажът на героя-любовник е абсолютно ненужен.Както се казва, обущар без обувки.Разбира се, много ще кажат- ето, пак старата песен.А за мисълта, че красотата е пропуск- това е толкова разпространена илюзия, както и тази, че колкото по-богат е човек, толкова е по-щастлив.А щастието не е нито в красотата, нито в богатството.То е в други сфери.И всички знаят това в дълбините на душата си.


-Вашето най-ярко впечатление от младостта?

-Това е черен отрязък от живота, когато ти въбще не мжеш да разбереш какъв си и какво да правиш със себе си.

-Тогава разкажете за вашето последно разочарование.
-Разбрах, че когато направиш грешка и осъзнаваш това, това изобщо не ти гарантира, че няма да повториш същата грешка.В младостта съществува великата илюзия, че правиш изводи и ставаш друг.А когато разбереш, е едно плюс едно не винаги е две, значи е дошла зрелостта.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

MyPrivate писал(а):аааа не е така:) то има българи които влизат четът и за минават, така че не си мисли ,че като не пи6ат не се възползват:)
направо сте невероятни :oops:
и аз на това се надявах като ги слагах :D ето още едно (специално подарък за добре дошла :wink: )
(за съжаление превода на това не ми е от шедьоврите :? )

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

Линче сега ти прочетох превода :D супер е ....даже не мога да разбера защо се притесняваш,вярно че интервютата на Дани не се превеждат лесно ама и с това си се справила отлично :lol:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
MyPrivate
Сообщения: 75
Зарегистрирован: Пн 16 май 2005, 22:33
Откуда: Bulgaria,Rousse
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение MyPrivate »

пхого ти благодаря миличка :D
Миличко винаги когато те видя малкото ми сърчице се разтуптява толкова бързо,че се разпилява на хиляди парченца и единственото, което може да ги събере е твоята любов, но аз едва ли някога ще я получа

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение
Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение
Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Даниил Страхов и неговите изкушения

Този млад актьор със запомнящо се и интелигентно лице успя да играе на сцената на много театри: в театър Гогол, А.Джигарханян, в театъра на Мала Бронной.А телевизионните зители го запомниха със сериалите "Децата на Арбат", "Талисман на любовта" и "Бедната Настя".

-Даниил, кога почувствахте че сте станал известен?Навярно след излизането на "Бедната Настя", където вие изиграхте барон Корф?
-Не почувствах славата веднага.Сутрин от колата на площадката, а после да другата площадка.Снимайки се в 50 серия на хиперсериала "Бедната Настя" ние разбирахме, че пред нас стоят още 80.Мислех за това как да се предпазя.Как максимално да вложа себе си във всичките неща, които снимах.Не съм ходил по улиците.Защото по същото време се снимах и в "Звездоброецът" и "Децата на Арбат".За 24 часа се превръщах от барон Корф в Юрий Шарок, а след това се карах с Володя Вдовиченко на снимките на "Звездоброецът".След това спях за два часа.И отново в кадър в "Бедната Настя".От гледна точка на физическото и емоционалното ми самочувствие не ми беше много добре.Понякога дори си мислех, че започвам да полудявам.

-Сериозно изпитание за организма!
-Какво да се прави? Исках да използвам шанса, който може би нямаше да ми се случи втори път.

-Слушала съм признания от актьори, че романтичните чувства, които виждаме на екрана понякога не се вместват само врамките на филма, а преминават и в личния живот.
-Няма какво да лукавствам, безусловно актьорската професия таи в себе си много изкушения.А да не признаваш това е глупаво и неправилно.Но всеки човек, бил той актьор, фотограф или журналист, си има своята порция изкушения.И трябва да направи своя избор.Да се бориш с изкушението и да го победиш, но понякога в тази борба изгубваш самия себе си.Да се говори на тази тема е сложно, особено от хора в публичните професии, чиито живот е на показ пред всички.

-Не се ли боите да играете отрицателни персонажи? Или да се съгласявате на мистични роли- като Дориан Грей например?
-Не се боя.И аз си имам свой мистицизъм, който присъства в живота ми.Суеверен съм в достатъчна степен, както и всеки актьор.Но не до безумие.Ако съм получил, или пък не съм получил, някоя роля, значи така е трябвало да бъде.Актьорската професия се заключава в това да откриеш в себе си различни граници на човешкото поведение.И заради ролите понякога се налага да откриваш и тъмните страни от душата си.Но това не значи, че ако един актьор умира в ролята си, то умира и в действителност.

-Как се възстановявате?
-Отспивам си.А обичам и лова.Тези, които не ловуват считат ловците за убийци.Но в света на животните убийството не носи този морален оттенък, който има в човешкия живот.Отиваш зад рамките на тези морални ценности, които съществуват в нашето общество.Това е съревнование.Ти си на война, лице в лице с природата.Когато си на лов си хищник.Всички ние ядем месо.А аз не избивам риба с динамит и не бракониерствам.

-Вашата съпруга Мария Леонова ви е колежка.Не ви ли беше трудно заедно да излизате на сцената?
-Имаше психологическа бариера на репетициите.От тази гледна точка, че не играеш с партньор, а с близък на теб човек, който познаваш и до най-малката клетка.Имаше опастност от така наречения Семеен театър.И трябва да си дадеш сметка, че колкото повече работиш с човека, който обичаш, толкова по-малко можеш да бъдеш обективен към вашата съвместна работа.В това също има изкушение.Но ние вече отдавна не играем заедно.

-А за какво си говорите в семейството си? Стараете ли се то да не касае работата ви?
-Това е невъзможно когато се занимаваш с нещо толкова време, и това нещо е любимо.Навярно има две позиции в създаването на семейство.Когато човек се намира във втората половина, която няма отношение към професията му, той разграничава семейния живот от професионалната сфера.Вторият вариант е когато двама души са обединени от общи интереси.И колкото повече животът ти се запълва от професията, толкова по-вероятен става този вариант.Безусловно ние с Маша обсъждаме всичко, което става в нашия професионален живот и в този на нашите колеги.

-Как се отнасяте към това, че ви сложиха титлата секс-символ?
-В това има голяма условност, затова е невъзможно да се отнасям по друг начин, освен с ирония.

-Съществува ли за вас идеал за жена?
-Да, моят идеал е съпругата ми Маша.

-От колко време живеете заедно?
-Осем години.Пет години живяхме в граждански брак, а след това оформихме отношенията си.Във венчалния пръстен вероятно има някакъв смисъл, който ти действа подсъзнателно.

-Пълното семейство, съгласете се, означава също и деца.Не е ли така? Или възнамерявате да посветите целият си живот на изкуството?
-Мислим за това.За всичко си има време.

-Разкажете за родителите си.
-Израстнах в класическо интелигентско московско семейство.Дядо ми работеше като старши инженер.Баба ми оглавяваше едно от подразделенията по аерология в страната.Мама е психотерапевт, а татко филолог.Трудно е да се каже защо станах актьор.Нямах никакви семейни примери и традиции.Семейството ми беше обикновено в добрия смисъл на думата.

-Често ли ходите на гости на баща си? Той живее в Бостън, нали?
-С някаква математическа непоследователност ходя при него и някакси запълваме месеците и годините, които не сме прекарали заедно.Той отиде в Америка още по времето на Съветския съюз.Баща ми не измени на страната си, а просто си смени квартирата.Той е касически учен-затворник, за когото светът се заключава в работата.

-Бихте ли искали да живеете в Холивуд? Там актьорите имат повече възможности да се реализират.
-Защо смятате така? Аз обичам страната си и желая тя всячески да процъфтява.Що се касае до Холивуд, често ми задават този въпрос.Но баща ми не ми дава, както и на никой друг руснак, никакви хипотетически шансове за работа в САЩ.Да преминеш от роли на средностатистически негодници, което обикновено предлагат на руските актьори, към по-сложни е практически нереално.Преди всичко заради акцента.За да имаш успешна кариера в англоезична страна то трябва ако не да си се родил, то поне да си израстнал там.

-А майка ви как се отнесе към избора ви на професия?
-Беше щастлива, че съм избрал този път.И съм и много благодарен за това.Ако ми бяха разказали по-подробно за актьорската професия може би бих размислих дали да я избера.Негативните страни са много, но може би не трябва да разказвам за тях, защото у зрителите трябва да остане усещането за тайна и недосегаемост.Загадката и дистанция я правят такава каквато е.


-Вашата майка е психотерапевт.В нейната професия също има своя тайна и много детайли, които са съпричастни с изкуството.А в актьорската професия присъства ли някакво проникване в тънката тъкан на подсъзнанието?

-Да, професиите ни навярно са сходни в някои неща.Казано иносказателно, те са "съседи но площадка".

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

Изображение
Изображение
Изображение[/img][/list][/code]

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

[size=13pt]Даниил Страхов[/size]


Свали си очилата и стана барон!

Даниил Страхов-аристократ по душа


Въпреки че ролята на барон Корф донесе на Даниил всенародната любов и слава,актьорът не обича да говори много за нея. "Не съм се снимал само в "Бедната Настя" обикновенно отговаря на въпросите касаещи тази работа.
Затова когато след спектакъл (а Даниил още и много се снима в театъра) поклонниците връчвайки цветята,благодарят за неговите роли (например за "Децата на Арбат" или "Най-добрия град на земята")той се усмихва в отговор-значи не се е старал напразно.При цялата своя външна откритост и достъпност страхов си остава един от най-загадачните актьори на руското кино,за който ходят всякакви слухове и сплетни.Днес ще се опитаме да надигнем завесата на тайнственността,апелирайки само на факти от живота му.




Първи факт:Потомствен очилатко
След "Бедната Настя" феновете на сериала били уверени,че Даниил Страхов толкова убедително е изиграл барона,тъй като сам произхожда от древен аристократичен род.
-Не,вие пък!-смее се актьорът-Родителите ми имат достатъчно прости професии,мама е психотерапевт на даденият момент се занивама с частна практика,татко е филолог.сега баща ми живее в Бостън,пише книги,издава научния вестник "Paleoslavica".Общо взето в нашето семейство всички са учени.Има също и инжинери.И разбира се,всички са очилатковци.Впрочем вашият покорен слуга също беше до определена възраст.За любовта си към книгите си развалих зрението-обожавах да чета през нощта.На 10 години се опитвах да си сложа очила,на 15 години това ми се отдаде,а на 17 вече ги махнах-появиха се първите,тогава още съветски контактни лещи.И досега съм с лещи.




Втори факт:актьор от изведнъж
Трудно е да си представиш но момчето Страхов не е и мечтал за актьорската професия.Отначало младият Дани го забавлявали задачи и уравнения,възможно от него би се получил добър математик.Обаче съдбата се разпоредила по друг начин...
-[b]Аз мислех да постъпя в юридическия факултет-говори Даниил-а после изведнъж,вече във випускния клас ми се роди безумната идея да ставам актьор.Струваше ми се...не,бях уверен,че ако постъпя в театрално училище ,то след време ще стана велик и знаменит.Всички ще започнат да ме снимат,но главното беше да постъпя.
Знаейки за лудите конкурси на театралнияте вузове,Даниил за по голяма увереност подал документи еновременно в три - "Гитис" , "Щуку" и в "МХАТ"
-И навсякъде ми приеха.Само благодарение на повторното прослушване на Авангард Николаевич Леонтиев все пак постъпих във училището на МХАТ.Вярно след известно време се преместих във Щукинското театрално училище.Няма да крия,ученето ми беше крайно тежко.Нищо не се получаваше.Възможно това се е случвало и заради възраста ми ,а може би и не са ме учели както е нужно,не са намерили подход[/b].




Трети факт:От съдбата не можеш да избягаш
У Даниил периодически възниквала мисъл "А дали да не сменя професията" ,навярно така и щял да постъпи,но тук се намесил Нейно Величество случайността...
-Когато се учех на четвърти курс,често с децата се показвахме по московските театри.Играехме някакви отрезки ,аз подигравах първокурсниците.Тогава ме забеляза главния режисьор на Театър Гогол-Сергей Яшин и досега служа там.


Четвърти факт:любов с прекъсване
Своята бъдеща съпруга-актрисата на театъра и киното Мария Леонова-Даниил срещнал в театралното училище,където отишъл след МХАТ.
-Без преувеличаване-това беше любов от пръв поглед-признава си Страхов-Но,както често се случва,Маша не ме забелязваше...
Мария Леонова си спомня студентските години и срещата с Дани малко по друг начин
-В курса ни,с появяването на Дани започна оживление в момичешките среди.Не разбирах с какво е свързано това ,защото тогава не го считах за привлекателен.Изобщо за мене мъжката няма значение.Главното е хармонията.
Даниил много дълго ухажвал Маша,докато тя не казала заветното "Да".Те започнали да се срещат 2 курс.Даниил прекрасно помни как дълго събирал пари за подарък на любимата.Заради това даже се хванал на работа като сервитьор в ресторант.
Любовта на Дани и Маша продължава няколко месеца ,след което младите хора се разделили.Отново се срещнали,когато и двамата попаднали в театър Гогол.И повече не се разделили
.



Факт пети:сам го измислих-сам го наруших
Те са заедно вече 6 години.Тази двойка се счита за една от най-дългогодишните в средата на киното.Даниил не се умаря да говори че му е потръгнало-
нали до него е жена ,която го обича,разбира и цени.През есента на актьора му се отдаде възможността да отиде в Киев на озвучаването на филма
"Търговци" в компанията на любимата си жена,макар че той по пронцип така не прави...

-Никога не съм взимал Маша на работните пътувания,работата си е работата а домът, семейството.Не вярвам в смесването на жанровете-казва актьора.
Но всяко парвило си има исключение.Даниил отдавна искал да покаже на Маша градът който му е харесал.Те планирали това пътуване вече няколко пъти,но нищо не се получавало заради заетоста на Маша.Затова когато това и се отдало,заедно с мъжа си направили няколко романтични разходки по улиците на древния Киев.



факт шести:от злодей в барон
За първи път Страхов се е снимал в киното ,още като бъдещ студент на театралното училище,във филма на режисьора Борис Бланка,по пиесата на
Б.Брехг "Кариера Артуро Уй" нова версия.Втората поява на Страхов на екран била в филма "Северно сияние" в ролята на изоставен жених.
След това Даниил се снимал много ,но ролите му били малки,при това обикновенно неудачници или злодеи.За 3 години той се снимал в почти 10 различни филми и сериали.От най-знаменитите му роли може да се счита ролята на цигураля Виталик в "Бригада" и на Антон в "Най-добрия град на земята"
После настъпил звездния час на актьора.Непреклонния и благороден барон Корф от "Бедната Настя" веднага завладял сърцата на милиони телезрителки,който поразлични питания го наричали най-сексапилния мъж на отечественото кино.Обаче Даниил упорито се отрича от това название.
..

-Струва ми се,че този епитет звучи твърде силно и незаслужено

Впрочем друг коментар от Даниил,аристократ,макар и не по рождение,но затова по душа ние и не очаквахме да чуем...


Петр Красилов:
Даня е талантлив актьор,прекрасен човек и верен приятел.Радвам се че работихме заедно в такъв сложен проект.Да видим ще ме покани ли той в новия си апартамент-това ще бъде и проверка на нашата дружба!(смее се)

Инна Гомес:
С Дани се запознахме преди няколко години във филма "Маросейка 12" и до сега сме преятели.Когато ме поканиха да се снимам в сериала "Търговци" и разбрах че мой партньор ще е Дани много се зарадвах.да се работи с него винаги е много приятно и безумно леко.Без преувеличения Даниил е един от най-ярките актьори на днешното кино!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение
Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение
Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение
Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 8 гостей