Bulgarian fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение

Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение

Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Ние с жена ми сме едно цяло

С първото си появвяване на екрана той привече към себе си вниманието на женската аудитория.А създаденият от него в "Бедната Настя" образ на неотразимият барон Корф обозначи нова епоха- епохата на Даниил Страхов.И дори удачната роля в "Децата на Арбат" не промени възгласите "Барон Корф", които неотменно съпровождат появяванията му пред публика.
Неговата спътница в живота, актрисата Мария Леонова, зрителите познават доста по-малко.Творческите успехи на Маша са все още пред нея, а с личнтия и живот без съмнение всичко е наред.И работата не е в това, че вече десет години сърцето а фаталния красавец, за когото мечтаят милиони жени, принадлежи именно на Мария, а в тази видима хармония, която излъчват двамата."Идеална двойка",- въздъхна нашият фотограф."Моля ви, само по-малко "захар"!" -в един глас помолиха Маша и Даниил.


-Маша, Даниил, вие всъщност идеалната двойка ли сте?
ДС- Честно да ви кажа не знам какво е това идеална двойка.Ние сме реални! Хубаво ни е заедно- и слава богу!

-Тогава да попитам иначе- създава се усещането, че вие сте двете половинки на едно цяло?
Мария Леонова- Да, за времето, в което сме били заедно, ние действително се "срастнахме".
ДС- Ние сме единен организъм.Дотолкова сме преплетени един с друг.
МЛ- Бих казала, че ние с Даниил имаме едно и също кръвообращение.


-Даниил, какво цените повече от всичко във вашата съпруга?

ДС- Маша е много хармоничен и при това душевно близък на мен човек.И тази вътрешна близост ми е по-скъпа от всичко.

Гледайки ги вярваш, че са създадени един за друг, но тази идеална картинка е можела и да не бъде.Когато през 1994 година те се запознали в Щукинското училище, където Даниил се преместил от училището-студио МХАТ, той не произвел у Маша голямо впечатление.А по-скоро тя у него...

МЛ- С идването на Даниил в нашия курс настана оживление сред момичетата.Не разбирах това, защото тогава не го считах за красив.Въобще за мен мъжката красота няма голямо значение.Струва ми се, че в един мъж най-важното са човешките качества, а не външността.
ДС- За мен събитията се развиваха ако не трагично, то поне драматично.Влюбих се в Маша от пръв погед, а тя се отнесе с недоверие към проявите на бурната ми страст.За известно време успях да я убедя, че ние трябва да бъдем заедно.Но след това се разделихме и не общувахме няколко години.Много страдах заради това, защото чувствата ми към нея не изчезнаха.
МЛ- Но очевидно не можеш да избягаш от съдбата си: след завършването на Щукинското училище двамата сучайно попаднахме в един и същ театър.При това там бяхме само двамата от бившия ни курс.

-И веднага разбрахте, че ще бъдете заедно?
ДС- Нищо подобно! Заедно се оказахме чак след няколко години работа рамо до рамо.
МЛ- За това време дори не се поздравявахме.Съществувахме абсолютно автономно.
ДС- Всеки от нас си имаше някаква лична своя история...
МЛ- Събрахме се точно в този момент, когато трябваше, когато, навярно, бяхме съзряли за тези отношения.


-Но все пак е имало някакъв повод за сближаване?

ДС- Нямаше! Просто в началото на сезона дойдохме на срещата на трупата.Маша седна зад мен.Аз се огледах назад, тя ме погледна- и това е всичко.
МЛ- Понякога думите не са нужни.И така всичко е ясно.
ДС- А след това ние просто започнахме да живеем заедно.

-А как ви ухажваше Даниил?
МЛ- Даниил е много щедър.Правеше ми подаръци.
ДС- В съответствие със своите възможности, които тогава бяха доста скромни.
МЛ- Стойността не подаръците не е същността!
Дс- А след това започнахме да живеем заедно в една стая в комунална квартира, която принадлежеше на родния брат на Маша.Там преживяхме пет години, там се и оженихме.А в тази година най-накрая си обзаведохме своя собствена квартира.

Само на пръв поглед изглежда, че животът на актьора е "небе в елмази".Гримът е способен да изсуши не само кожата.А маратонът, наречен "снимки на сериал" по физическото натоварване може да бъде причислен към олимпийските видове спорт.


-Маша, Даниил в последно време се снима почти постоянно.Трудно ли е това?

МЛ- Почти не виждам Даня удома.Признавам, че ми е трудно.Но разбирам - това е работа.Той често ми звъни през деня.А вечерта обсъждаме как е минал денят ни.
ДС- Маша е актриса и прекрасно разбира, че това е част от нашият актьорски живот.Разбира се тя скучае, чака ме.
МЛ- Когато снимаха "Бедната Настя" аз действително живеех с неговия ритъм.Ставах заедно с него, лягахме си заедно.
ДС- Общо взето ако не беше Маша нямаше да мога да издъжа всичко това.Връщах се вкъщи в четири часа а в седем трябваше да ставам- и обратно- на Мосфилм.Имах сили и време само да хапна нещо и да поспя.

-Както разбирам, за съвместен отдих не може и дума да става?
ДС- Това е само мечта! Макар че, не, неотдавна ние бяхме на лов във Велика лъка.Непроходими гори, езера...едно от малките места, където действително си отпочивам.

-А Париж, градът на влюбените, присъстваше ли във вашият живот?
МЛ- Ние и двамата сме били в Париж, но по отделно.Но ни е все едно- Париж, или Велика лъка- важното е да сме заедно.Главното е не това, което е около теб, а това, което е вътре в теб.Ако на двама им е приятно да бъдат един с друг, то ще им е приятно и в гората.За какво ни е Париж? Пет години живяхме в комунална квартира и сега си спомняме за това като за най-хубавите ни години.

Кариерата на Маша засега не се развива толкова удачно като тази на Даниил.Тя дори се опитала да запъи една продължителна пауза започвайки да учи за дизайнер- оформяла квартири в Стария Арбат, но веднага когато я повикали в нов проект изоставила дизайна заради актьорството.Сега тя е заета в спектакъла "Ледени картинки" в Центъра на драматургията и режисурата.

-Популярността на Даниил промени ли нещо във вашите отношения?
МЛ- Популярността- това е много сериозно изпитание.Но аз обичам Даня заради качествата му като човек.И ако той се промени, то..
ДС- Никаква популярност няма да ме спаси!

-Маша, а вие ревнив човек ли сте?
МЛ- Ревнива съм, но се боря с това.Мисля че най-важното е да се доверяваш на човека до теб.
ДС- А аз мисля, че не съм давал поводи за ревност, и се надявам да не дам.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

ДАНИИЛ СТРАХОВ:НЯМА ДА СЕ ВЪРНА КЪМ БЕДНАТА НАСТЯ





На популярния актьор и примерния съпруг не му е лесно да избягва от многочислените искушения.

30 годишния красавец Даниил Страхов се изстреля към върхоете на популярността на вълната от популярност от телевизионните сериали "Бедната Настя" , "Талисана на любовта" , "Винаги говори винаги".Толкова неочаквано бе да видим звездата на "телевионния сериал" в драматическата роля на Капитан Лесневскии в новия филм на Александър Рогожкин
-Всичките актьори в Перегон Рогожкин е утвърдил без проби.Но най-удивителното е че вас Дани,той преди това не е виждал нито в
киното нито в театъра...

-За мен също е загадкка защо Рогожкин ме утвърди на тази роля.Позвъни ми асистентката на актьорите и ме извика в Петербург на среща с Рогожкин,предупреждавайки че той не прави проби а просто говори с хората.Разбира се бях удивен.Не много режисьори избират актьорите си по тои начин.Отидох на "Червената стрела" нощта изобщо не спах,въобще аз не мога да спя когато съм на път.Може да се каже че бях в невменяемо състояние.Всичко плуваше пред очите ми.Но дали този блуждаещ поглед подкупи Рогожкин
(усмихва се)Вече на другия ден след запознанството ми позвъниха и казаха "Утвърдени сте"Ще изпратим сценария.
-А той хареса ли ви ?
-ХАресва-не е точната дума.Това е история за хора,които живеят обичат през воината.Филма е за това как въпреки социалните,езикови,национални бариери хората намират общ език.
-Действието на Перегон се развива на летището.На вас отдаде ли ви се да полетите с "Як-52"?
-Беше ми трудно да се освободя,защото през цялото време бях в кадър.Но все пак еидн път ми се отдаде.Един час висях във въздуха над летището.Странни усещания:не можеш да се исплашиш но получаваш от това мощен заряд на адреналин.
-След такъв сериозен проект ще участвате ли във сериали.В интернет четох че тази година сте се снимали в няколко проекта
в Блаженная"(Блаженна),в третата част на "Винаги говори винаги" в "Портата на ветровете"

-Това е неточна информация.Блаженная беше снимана преди две години и още не е излязла по телевизора,а аз даже на озвучаването не отидох.Винаги говори винаги-не трябва да се назовава пълноценна работа.Това е нещо дадено на зрителите които искат продължение на любимия сериал.Но знам че за това не трябва да говоря много.Затова се постарах да сведа участието си в тоззи сериал до минимум."Портата на ветровете"-е също проек на половингодишна работа.Общо взето след Рогожкин съм се снимал само в един филм "Жаркии ноябрь"(Жаркия ноември,другото име на сериала Дуракам деньги не нужныи)Може да се каже че съм в пауза.
-След Перегон не искате да се променяте?
-Разбира се опита които овладях насъбрах при Рогожкин е безценен.Обстоятелствата просто се сведоха така че не аз съм се отказвал а те от мен.Ролите на които с радост бих се съгласил ,минаха покрай мен...
-Преживявате ли го?
-Зависи от каква работа.Например в "Бесове" не отидох на кастинг,макар че много исках да участвам.
-Междодругото Рогожкин също искаше да снима "Бесове"
-Ами може би и неговия също няма да се получи...
-Как преживявате несполуките?
-Несполуките са полезни.Например когато всичко при мен се получава,започвам да си мисля че всичко това скоро ще свърши.Въобще не вярвам в американската формула за успех.Да се откажеш по точното време от точното място.Глупости!Затова всеки неуспех приемам с разбиране и смирение.Да трябва да се примириш с това че не винаги ще бъдеш пръв,не винаги ролите които ти харесват ще ти бъдат доставяни,не всегда което правиш в кадър ще се получи.
-В пресата започнаха да се появяват съобщения за това че идва подготовка за снимките на Бедната Настя 2?
-Нямам понятие!
-Говорят вече и сценария е готов?
-Всичко това е далеч от реалността.Количеството персонажи в Бедната Настя е огромно.Да се съберат на едно място всички...те имат свой планове за бъдеще,графиците са запълнени за години напред-Това е невъзможно!А нужно ли е ?Аз въобще исках да не свършва така както свърши с американски(по мое мнение пошъл Happy end )Венчаят се героите в църквата и после какво...?Това не е финал а някакъв захарен сироп.Аз предлагах Корф все пак да отиде на Кавказ на война.Представяте ли си последния план:Корф заминава а неговата възлюбена гледа след него,и нейзвестно ще се върне или не?Ще го дочака ли тя или не?Ето тогава можеше да се говори за продължение.А сега,какво да се играе понататък?Как Корф съжалявайки за това че се е оженил за нея,започва да я обвинява във всички смъртни грехове?И всичко това на портежение от 120 серии?
-Вие сте играли в най-добрите московски спектакли,но в п оследните години нещо охладняхте към драматическата сцена...
-Не мога да се похваля със нови театрални работи.Просто ги няма.Сега не участвам в трупата на нито един театър.
-Как така.Страхов биха го взели във всеки театър.
-Грешите.Театралната сцена е в агония,няма разумна алтернатива.Държавния репертуарен театър трудно задържа звездите
-А МХТ ? Трупата на Олег Табаков буквално е натъпкана със звезди
-Там има особена система,живееща в автономен режим.А всеки друг репертуарен театър отначало не е зайнтересован в каненето на известни лица.На тях трябва добре да им платиш да им направиш благоприятствен режим,а националния театър разчита на средните трупи.
-Но вие и антрерпризите не радвате с вниманието си
-По правило антерпризата е комедиина пиеса.В един такъв проект играю и честно вече малко започна да ми омръзва.Иска ти се да направиш глупака малко по-сериозен,а всичко което предлагат в антерпризата даже най-модерните режисьори отново облегчена френска драматургия.Нямам нито да си губя времето.Ако вече е изменено,приправено ще се съглася.Засега се държа настрана.
-Даня,хубаво ли е да бъдеш секс-символ?
-А дали съм такъв?
-За вас пишат често
-АЗ се притеснявам от тази дума.Какво е секс-символ?Никой незнае,какво е това,но всички го слагат под един знаменател.А кажете ми:Снимал ли съм се поне в един проект напълно съответстващ на това понятие???
-Ами Барон Корф от Бедната Настя?
-Барон Корф секс-символ?Опазете от Бога!Поначало това е крайно неприятен,амбициозен аут-сайдер.По-малко към последните серии.Барона се измъква от тази яма в която толккова обичат да попадат руснаците и се превръща в романтичен герой,но не е секс-символ!
-Но никой не спори с това че Страхов е един от най-красивите млади актьори на нашето кино.Повишеното внимание на момичетата не ви ли перчи?
-Актьорската професия тай много искушения.В това число и вниманието на момичетата.Да се говори че го няма,ще е лъжа.Що се касае пътя за изхода от това положение,то всеки си избира свой.
-Да,вие нали сте примерен съпруг!

-Откъде знаете(смее се)Не ако трябва сериозно,между нас с жена ми всичко е много хубаво.
-За своите 30 години вие сте толкова сериозен актьор и човек,не приличащ на много сериални звезди...може би защото имате забележителни родители:майка-психотерапевт,баща-филолог
-За съжаление не съм най-примерния син!
-НО имате ли нещо от психотерапевта или от филолога?
-Актьорската професия прадлага любов към езиците,литературата и психологията.Долу-горе са заедно.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

Изображение
Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

Звездата на руското кино и театър Даниил Страхов започна сериозно да се снима само няколко години назад,вече е успял да се покаже като един от най-ярките и многообещаващи актьори.
Лауреат премията "Московски дебюти", "Чайка" и "Фестивала на театралните училища във Варшава".Снимал се във десетки сериали,в частности такива като Бедната Настя,Талисмана на любовта,Децата на Арбат,Звездоброецът и още много други.женен за актрисата Мария Леонова.

Киното днес за него е и смисъл на живота,и оправданието, накрая-просто работа.Нашият кореспондент се срещна с Даниил и той любезно отговори на няколко въпроси.

-За 8 години вие сте се снимали в огромно количество сериали.А какво трябваше да пожертвате за това време?
-в частности по това време трябваше да се откажа от театъра.По времето на снимките на Бедната Настя,Децата на Арбат и Звездоброецът които се снимаха паралелно,въобще трябваше да се откажа от много.За времето на една смяна трябваше да бягам от едната площадка на другата и така по няколко пъти.Беше тежко не само физически но и психически.
-Нали е трябвало да запомняте огромно количество текстове...
-Да,няма суфльори.Във Бедната настя обема на текста беше колосален.Но проблема не беше в текста а в това как да се превключиш за едно денонощие от една роля на друга.беше трудно и се старая повече да не правя такива опити над организма си.
-Актюра е длъжен да се снима.Но на всеки му се иска да се снима във достойно кино.Производството на филми и сериали се понижи.Има ли реален способ да отличиш добрия от пълнометражния?
-Не винаги се получава да позная.Благодаря на Бог за това че досега неми е давал причина да си затварям очите от срам.Боя се да се зарека,какво ще бъде понататък.Що се касае до общото производство,има нещо стронно което може да се обясни само според бизнеса,рейтингите,максимално количество реклами и максимално евтин сериал.И после този сириал да го гледат милиони зрители.
-Из вашите многочислени работи,според вас коя е най-любимата и удачна?
-Най-скъпата и сполучлива това е Юра Шарок от "Децата на Арбат".Друга е работата че филма не получи длъжното внимание и оценката която заслужава.
-С коя работа започнаха да ви познават?
-Мисля че с Бедната Настя.Когато един човек го показват седем месеца всеки ден,то естествено възниква и съответната реакция на публиката.
-Страдате ли от вниманието на поклонниците?
-Имало е всякакви случай.Естествено това усложнява и твоя живот и този на семейството ти.И ограничава възможностите ти, в това число и на промяна. Но да си дърпам косите и да викам избавете ме от това,умирам-няма да стане защото това е лъжливо актьорско кокетство.
-А с жена ви Мария леонова работили ли сте в някакви проекти или планирате да работите.И тежко ли е двама актьори да живеят под един покрив?
-Не,на нас ни е много добре заедно.Напротив Маша се явява моите очи,уши и е като някакво мое огледало.Инересите и ценностите ни позволява да не губим тези ориентири които ни позволяват да различаваме зърното от плевела и доброто от лошото.За сега не сме играли заедно.
-Даниил над какво сега работите?
-Сега се отказвам от всички предложения.Взех си тайм-аут.Просто имам желание да се спра малко.А и постъпващите предложения не се явяват беспорни.Но аз дори се равам на този тайм-аут.
-А получава ли се да си почивате?
-Обичам да си почивам,кой не обича?Бил съм в много страни но не на почивка а на гастоли или на снимки.в САЩ,Испания,Франция,
Италия,Израел...Турция,Полша и т.н.Много ми хареса в Барселона,Ню Йорк също,много своеобразен град,в които едва ли ще поискам
да живея.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

Не бих сменил моето време за превалена епоха,която не познавам!!!



Даниил Страхов скоро навърши 30 години но вече е сред най-големите днешни секссимволи на руското кино и театър.
Роден е на 2 март 1976 година.Любимото му число е 76-убеден е че то му носи късмет.Числата при Страхов изобщо имат странни съвпадиня.Висок е 1,84 см теглото му също е 84 кг.Актьорът има изненадващо обяснение за промените,които настъпват у него,който се изразяват в смяна на предпочитанията му към ароматите-от две години любимия му парфюм е "Hugo Boss",преди това е употребявал "Allure" от "Chanel".Не знае какво ще му хареса следващият път.Той е откровен и за останалите си лични предпочитания:прекарва доста време на компютъра,пристрастен е към игрите.Любимото му алкохолно питие е изискан конюк,но обича също зелен чай и много вода.Също и всякакви видове сирене.Облича се най-често в дънки и спортни ризи,носи раници или спортни чанти.Харесва японските коли,запален е по скоростното каране.Разказва че веднъж едва оттървал боя от няколко мутри,защото ги изпреварил.В свободното си време обича да мързелува на дивана.Ваканциите обича да ходи на почивка на море.



Даниил е женен за актрисата Мария Леонова.Двамата се срещнали във втори курс на института.Той се влюбил в нея от пръв поглед,тя дълго време не го забелязвала.Ходили известно време после се разделили,но отново се срещнали,след като започнали работа в един и същ театър.Живели заедно 4 години,преди да подпишат официално. "В един момент разбрахме,че сме готови за това" казва съпругата му.Единственото нещо,което Даниил не харесва у нея е "че не обича да носи поли"

След "Бедната Настя" Даниил Страхов се снима в цели пет сериала,някои от които имаха следващи сезони като "Винаги говори,винаги".Но най-голям успех в Русия му донесе сагата "Талисмана на любовта",който напомня по пищност и епоха на Настя.Действието се развива в края на 19 век.В дома на богат петербурски индустриалец Уваров започва работа нова прислужница на име Лиза.Отношенията между членовете на голямото семейство са сложни.Неопитната Лиза се влюбва в единия от братята но постепенно разбира,че той не заслужава любовта и.Същевременно друг член на семейството истински обича Лиза.


-Даниил,с коя роля се гордеете?
-В "Децата на Арбат" много се старах да направя героя се Юрий Шарок прекалено емоционален,дори на моменти театрален.Бях доста напрегнат,когато за първи път гледах сериала по телевизията.Не мога да кажа,че съм напълно доволен от работата си,но смятам ,че това е най-добрата роля в кариерата ми досега.

-Как избирате ролите си?Какво може да ви накара да откажете дадено предложение?
-Нямам специални принципи при избора на роля.Всичко зависи от конкретния материал,от цялостното предложение.Получам някакъв сценарии,чета го и знам кой ще играе във филма.Знам,че не е парвилно да разчиташ само на първото впечатление,но аз обикновенно така взимам решение.Трудно е да предвидиш какво ще излезе от един филм,защото киното е колективно творчество.Освен актьора много важно занечние имат операторската работа,монтажът,музиката,която не се чува докато те снимат.Всички тези елементи създават атмосферата на филма.

-Смятате ли,че за да изглежда мъжествен на екрана,актьорът трябва да е такъв и в живота?
-Мисля че има много примери който опровергават това твърдение.Много от най-известните сексимволи в историята на киното са били с обратна сексуална ориентация.

-Гледате ли филмите,в които играете?
-Зависи.Понякога ги гледам,друг път веднага сменям канала,ако случайно се видя по телевизията.По принцип избягвам да се гледам повече от един път,обратното си е чист нарцисизъм.

-В какви филми предпочитате да играете-в такива,в които действието се развива в наши дни,или в исторически?
-За мен историческата епоха няма значение,важно е материалът да бъде интересен,да има какво да се играе.В "Бедната Настя"например беше измислена история която уж се развива в Петербург,но историческите фамилии,за които ставаше дума нямаха нищо общо с героите на филма.За да бъде хубав един сериал,са нужни красива история,костюми и актьори. "Децата на Арбат" например е направен по автобиографичния роман на Анатолий Рибаков.мисля че успяхме да покажем истинската атмосфера на 30-те и 40-те години на 20 век,за да пачувстват зрителите "аромата на времето".Всеки костюм беше внимателно изпипан.

-Какво е отношението ви към рекламата?Бихте ли се снимал във рекламен клип?
-Не виждам нищо обидно за един актьор да се снима в реклама.Това е бизнес,средство да изкараш пари.Рекламата е част от професията на актьора,трябва само да си известен или просто да имаш хубав външен вид.Макар че си обичам работата,аз също имам семейство и се нуждая от пари.Това не означава че бих рекламирал всичко,дори и да ми плащат добре.

-Бихте ли участвал в музикален клип?
-Зависи от музиката и изпълнителя.През последната година получих няколко предложения за клипове,няма да споменавам на кого точно.Но не можех да си се представя в подобни песни,затова отказах.

-Каква музика слушате?

-Различна.Не се смятам за особенно музикален.Допада ми веселата ритмична музика.Обичам да слушам Адриано Челентано.Той найстина ме разежда с енергия и претижава невероятен чар,защото пее с много чувство.

-Ако можехте да изберете епоха в която да живеете,коя би била тя?
-Не бих сменил времето,което ми се е паднало с друго!Мисля че живеем в една много интересна епоха,когато събитията се развиват много бързо и целият свят се променя.Човек трябва да цени това което има!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение

Тази есен стопроцентово положителната външност на актьора ДаниилСтрахов стана за московските театрали визитна картичка за скрития порок.Ролята на Дориан в постановката на Житинкин "Портретът на Дориан Грей" (театър М.Бронной) направи неотдавнашният випускник на Щукин един от най-жеаните красаци за сезона.Преди няколко години той поучи премия за дебют, изигавайки шикарният неврастеник Николай Аблеухов в "Петербург" на Андрей Белов (театър Гогол).Пресата не забеляза новака, но режисьорите му обърнаха внимание.Интересът на Житинкин му даде ролите във "Венецианският търговец" и "наказанието на Чикатило"."наказанието на Чикатило" е напрегнат моноспектакъл, в който младият човек Даниил Страхов, чист до стерилност, се превръща чудовище и убиец на деца.Той е играл и в "Дванайста нощ" на Марк Вайли, малки роли в сериалите "Петият ъгъл", "Маросейка,12", филмът "Северно сияние" на Андрей Разенков.За актьор, завършил театралното училище преди три години това е доста добре.
Предричат на Даниил Страхов голямо бъдеще.Казват: "Той е нашият Жан Маре".Какво още?Красив, трудолюбив, без вредни привички в най-широкият смисъл на думата.Талантлив, приятен събеседник.И още и едно глупаво определение- перспективен.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

Даниил Алекснадрович Страхов



образование: висше театрално
Дата на раждане: 2 март 1976 година(числото 76 ми е любимото,носещо ми късмет:съчетание на цифрите в телефона или номера на апартамента.Искрено се надявам че до 76 години ще мога да реализирам_
Цвят на очите: сиво-сини
Цвят на косата: черен
Ръст:184см
Тегло: 84 кг (непостоянна величина)

Средства за лична хигиена
Шампуан: Schauma Sport(не мога да назова любим,какъвто купи жена ми)
Парфюм:Hugo Boss(с този аромат съм вече две години,преди това беше Allure от Chanel а какво ще ми хареса за в бъдеще незнам)
Паста за зъби :Colgate, Sensadinf (има такава илюзия че колкото по-скъпа е пастата,толко по-добра е тя.Всички разбират че това е лъжа но все пак...)
Сапун: със него си мия само ръцете,в останалите случай ползвам душ-гел Adidas или Nivea.
Крем: детски крем за лице "Чебурашка" (да интересно съчетание?!Герой със отрицателно обаяние и крем "Чебурашка" но нищо по-добро засега не намерих
Самобръсначка: Gillett Mach3 (година се канех да си купя електробръсначка но засега не ми се отдаде)

Техника:
Компютър:Pentium 4(последното ми пристрастие е играта "Войник на късмета-2"
Хладилник: "ока",саморазмразяващ се (стар-престар,но от добър по-добър)

Напитки:
Сок:Рич
Алкохол:обичам коняк особенно "Дербентскии" и френски "Курвуазье"
Минерална вода:каквато има под ръка такава пия
Чай: зелен с жасмин
Любими продукти: сирене от "Маасдама".Обожавам сухари Finn Crips
Цигари:Дънбал

Облекло: ежедневен костюм-дънки и младежки неща на марките Sixty, DKNY, Mash
Официален: Hugo Boss
Чехли: френски,нефирмени за 5 франка
Маратонки: Debut, TJ Collection
Бельо: DIM
Чанти: най-различни модели,до спортни раници
Автомобили: японски и американски автомобили
Увлечения:Плуване,автомобили
Отдих:обичам да си почивам спокойно,лежа на дивана или далеко от Русия
Музика: в колата има различни касети от Юрия Наумова до Жан-Мишел Жар

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение

Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Млада кръв

Може и да не изгледате нито един цял епизод на "Бедната Настя", но не може да не забележите двамата прекрасни мъже, появили се на екрана ведно със сериала.

Те успяха да победят понятието "целева аудитория".Сериалът се излъчва от 8 вечерта, а дори и създателие на филма не са разчитали, че приятелките ще бързат по-скоро да изпият кафето си в ресторанта, за да стигнат навреме за поредната серия- точно така, както е било и със "Сексът и градът".Навсякъде започна да се чува: "Какви красавци играят в "Бедната Настя"!"Ресторантите, разбира се, не опустяха съвсем, но те двамата- честният и открит адютант на престолонаследника Михаил Репнин и неговият приятел-Владимир Корф- ту играещ си с чуждите страсти, ту самият той измъчван от страсти, станаха интересни на всички.Младите театрални артисти Петр Красилов, 26 години, и Даниил Страхов, 27 години, до "Настя" вече са били успели да играят в театъра главни роли, и при това от романтически характер.Любимият театрален герой на първият се нарича Ераст Фандорин, а кариерата на втория започнала стремително да набира скорост след роята на Дориян Грей в спектакъл по Оскар Уайлд.Досега, макар че Страхов се отнася доста нервно при разговори за своята външност, след премиерата на спектакъла всички говорели само за това "какъв красавец е намерил Андрей Житинкин за своя спектакъл".В живота Даниил изобщо изглежда по-суров човек, а Пьотр- по-сокоро лирически герой.И не можеш да разбереш дали ролята оставя отпечатък или на кастинга са подбирали артистите, изхождайки от собствените им характери.И двамата- и Красилов, и Страхов, са женени.Те отдавна се познават, макар че играят в различни театри.А сега се виждат един с друг по-често, отколкото с жените си.На въпроса колко време отнемат снимките отговарят в хор: "20 часа на денонощие без почивките".
Те отиват на кафе, където ги чакат фотограф, стилист, гримьор, и започват да се шегуват с добре оттренирани театрални гласове.Така естествено си подхвърлят шегите, както могат само бизки приятели, у които цялата тази програма вече е отработена.Или както могат само артистите.А след това и сами не забелязват как от умора започват да заспиват в креслата."Бедната Настя"е превърната в заводско производство на серии, които се снимат и веднага след това отиват на ефир.Спят съвсем малко, защото има много работа- това значи да си много търсен.Значи на кариерата ще можем да се наслаждаваме отново и отново."Сега това е невъзможно да бъде разбрано и почувствано.Защото докато се снима "Бедната Настя" е смешно дори да помислиш да прегледаш и други предложения-казва Страхов, който успява да се снима и в "Децата на Арбат" и в сериала "Звездоброецът"-А ако след това завалят сценарии- ще видим отпосле, чак когато всичко свърши".А Красилов има въобще един девиз: "Всичко, което правим, е да по-добро".
За нас е "за по-добро", че сериалът, който се прави по американска технология, ни откри двама по холивудски красиви мъже- за да им се радваме и любуваме.Защото само да погледнеш лицата им и ти се иска да попиташ кои са те и да запомниш имената.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

Изображение

Защо мъжете не обичат да изясняват отношения?


Версия на Даниил Страхов:
В самото словосъчетание "изяснявае на отношения" е заложено нещо негативно.То предполага скандал, или в крайна сметка спор, прерастващ в караница.Честно казано, трудно ми е да си представя, че хора, които дейстително се обичат, с пристрастие биха започнали да изясняват детайлите на своите чувства.Но ако все пак се е стигнало до подобна глупост, значи за едни от двамат това не е вярно.Истинските отношения не се нуждаят от обяснения.Думите не са толкова нужни за това.Някои мъже сам под заплаха от разстрел могат да бъдат заставени да изрекат давестната парола: "Обичам те!"Н да премълчиш е много по-честно, отколкото да сипеш любовни клетви, не вниквайки в смисъла им и не мислейки да последствията.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
MyPrivate
Сообщения: 75
Зарегистрирован: Пн 16 май 2005, 22:33
Откуда: Bulgaria,Rousse
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение MyPrivate »

bravo momi4eta,
to bilo hubavo da ima koi da ti prevejda.
Mnogo vi blagodarq prodyljavaite v sy6tiq duh :wink:
Миличко винаги когато те видя малкото ми сърчице се разтуптява толкова бързо,че се разпилява на хиляди парченца и единственото, което може да ги събере е твоята любов, но аз едва ли някога ще я получа

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

здравей миличка :D радвам се, че се върна :D (макар че ако бях на твое място нямаше да го направя :lol: ) и че статиите все пак послужиха за нещо също :D защото приличаше малко на безполезна работа :roll:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
MyPrivate
Сообщения: 75
Зарегистрирован: Пн 16 май 2005, 22:33
Откуда: Bulgaria,Rousse
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение MyPrivate »

аааа не е така:) то има българи които влизат четът и за минават, така че не си мисли ,че като не пи6ат не се възползват:)
направо сте невероятни :oops:
Миличко винаги когато те видя малкото ми сърчице се разтуптява толкова бързо,че се разпилява на хиляди парченца и единственото, което може да ги събере е твоята любов, но аз едва ли някога ще я получа

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя