Bulgarian fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

от програма "Телохранител" на Елена Афанасьева

Слушател-Здравейте!Казвам се Наталия,от Ростов на Дон.Боже би Александр ще каже няколко думи за реализацията на проекта училище за продуценти.Макар че съвсем не е по темата.

А.Акопов-Да тава училище върви.Ние считаме този проект достатъчно успешен.Работата е напрегната.Но много деца,които се учат,всъщност вече са постъпили на работа в компания,макар че те задължително ще минат целия курс.Там в тази група,няма практически нито един от с образование от профилирано кино изкуство.И това отново доказва,но затова това са големи зрели хора.На по 27 години и повече.Така че това доказва обстоятелството,да усвоиш професията на продуцента,трябва да се направи в зряла възраст.И при наличието на силно желание и сериозен багаж до това.

А.Снаткина-Значи всичко е още пред мен.Защото планирам.

Е.Афаньсева-Аня точно преди вие да дойдете,ние с нея разговаряхме в редакционната стая,тя каза че актьорството е хубано,но трябва да се мисли и за понататък.Така че обърнете внимание на здездата си.

А.Акопов-При нас се учи и то много успешно Даниил Страхов,у когото...

Е.Афаньсева-Който беше един от главните герои в сериала "Бедната Настя".

А.Акапов-Да.И той се справя забележително и е един от лидерите в групата,и аз много се радвам за него.

Е.Афаньсева-Вече доверихте ли му някаква работа?

А.Акапов-Той сега има друга работа.Но той найстина е много перспективен като продуцент.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

50-те най-популярни актьори в отечественото кино
22.Даниил Страхов

Секс-символ
13. Даниил Страхов
Изображение Изображение



Изображение

Руският първи канал проведе церемония по награждаването на най-сексапилните актьори.За най-неотразим мъж в руското кино е признат Фьодор Бондарчук.Втори е Даниил Страхов (сериала "Бедната Настя").Трети- Александър Домогаров, четвърти- Евгений Миронов, пети- Константин Хабенский, шести- Сергей Безруков.А Ирина Безукова (на снимката) е призната за най-красивата актриса.Втора е Оксана Акиньшина, трета- Анастасия Заворотнюк, четвърта- Екатерина Гусева, пета- Марина Александрова (както се твърди в итернет, новата съпруга на Александър Домогаров).



Изображение

Глезените реклами

Сред актьорите битува мнението, че да се снимаш в реклами е вредно за бъдещата кариера."Щом засветиш в някакво рекламно клипче, няма да попаднеш в киното",-твърдят много от тях.И, както показа живота, те не грешат чак толкова.А има и доста артисти, чийто звезден час настъпил именно след излизането на екрана на реклами с тяхно участие.

Млади и успешни

По това време, когато бил и "МММ", зрителите можели да гледат по всички централни канали многосерийна рекламна история за приятели, които много обичат да пият кафе.И зимата, до камината на вилата цялата комания пиела кафе, и през лятото на плажа на южното море приятелите не се разделяли с любимата напитка.Казват, че с всички участници в рекламата кафепроизводителите сключили договор за 10 години, за да не се снимат те в друга реклама.Един от любителите на горещата напитка, играещ главната роля в рекламата, е не кой да е, а звездата от телевизионния сериал "Бедната Настя" Даниил Страхов.Той се снимал в рекламата когато бил студент в последния курс на театралния институт.Отивайки в театъра той веднага получил главната роля в спектакъла на Сегей Голомазов "Петербург".След това били главите роли в постановките на Андрей Житинкин "Портретът на Дориан Грей", "Калигула", после в телевизионния хит "Бригада", и накрая, истинската слава дошла след ролята му в "Бедната Настя".

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

М.Александрова:
...Даниил Страхов е просто чудо!Ние отдавна се познаваме,снимахме се в "Северно сияние" и виждам как със всяка нова роля той расте...

Е.Корикова
...Даниил Страхов действително е класен човек със силно мъжко начало.Никога не съм обичала красиви мъже,но той е изключение...

И.Гомес

С Даниил се познаваме от преди няколко години във филма "Маросейка 12" и от тогава сме приятели.(Впрочем той с Маша често ни идва на гости)Когато ме поканиха да се снимам в сериала "Търговци" и разбрах че мой партньор ще е Дани,много се зарадвах-да се работи с него винаги е приятно и безумно лесно...

А.Слю
Когатовиждам как работи Дани,то винаги се любувам и завиждам на тези актьори които в дадения момент работят с него.Особено трогателни и чувствени му се получават любовните сцени.Така ми се иска да прогоня партньорката му в леглото и да заема мястото и!

Петр Красилов
Когато актьора Петр Красилов гостуваше в "Телесемь",телефона не млъкна и за секунда.
Един от въпросите:
-Успявате ли да се срещате с най-добрите си приятели?
-Не разделям приятелите си на добри и лоши.Някак си,за мен не е нормално.Например много добър приятел ми е Даниил Страхов даже семеен приятел.Достатъчно често се виждаме.

Инна Гомес
-Вече сте работили на една площадка с Даниил Страхов.Как се работи с него?
Инна:Много добре!
-Какво можете да кажете за този човек?Разкажете малко.
Инна:Много се зарадвах когато разбрах че на тази роля е утвърден именно Даниил.Ние действително имахме съвмесна практика в един сериал.Това е човек с който е много приятно да общуваш и работиш.Затова,е голямо удоволствие,така да се паднеш на една площадка с човек когото знаеш и който ти е много симпатичен.

От репортажа за филма "Търговци",програма OTV

Екатерина Гусева
-Случвало ли ви се е да се срещате на една площадка със съученици?Да се работи с тях по-интересно ли е отколкото с нови актьори а вас или обратното.
-Да.Ето Даниил Страхов..
-В "Бригада"?
-Да изиграхме сцената буквално от първия дубъл.Просто стояхме зад масата,камерата се включи...Много ми беше лесно с него.
От интервю за рускино

А.Эшпай
-Обаятелния Даниил Страхов изигра негодника Юра Шарок....
-И как го изигра!!!Нали не си поставихме задачата да направим персонажа просто лош.Важно беше да покажем,се пуска по пътя на компромисите,стъпало по стъпало...Даня изигра всичко това много тънко.

Дмитрии Шевченко
"Всички деца са чудесни.При цялата красота на Даниил Страхов странно би било да очакваш добра игра.Но той просто живее за професията си и и е предан"

Петр Красилов
Даня е талантлив актьор,прекрасен човек и верен приятел.Много се радвам че работихме заедно в такъв сложен проект.Ще видим дали ще ме покани в новия си дом,това ще бъде и проверка за нашата дружба(смее се)


Татяна Устинова,писател,сценарист:за ролята във "Винаги говори винаги"
-Много хора забелязват удачния актьорски състав.Коя работа ви сгря душата?
-Хареса ми Даниил Страхов.Когато той дойде на кастинг,бях в шок:героят е на 40 години,директор на рекламно агенство,солиден мъж,а дойде млад човек,според мен съвършенно неподходящ за тази роля.Но той започва да чете текста и абсолютно се изменя:моментално става по-стар,придобива солидност,увереност и аз виждам :Това е Дима Грозовский,директор на рекламното агенство,същият този Дима,когото аз измислих.

Елена Корикова
Даниил Страхов е интересен човек със силно мъжко начало.Никога не са ми харесвали красиви мъже,то той е изключение.За съжаление е женен.(смее се)

Светлана Тома
Много ми хареса да играя в Бедната Настя.Забележителен актьорски състав,основно младите артисти,с които веднага се сработих-Лена Корикова,Дани Страхов-всички са много талантливи.

Елена Корикова
Невероятен човек и държа да подчертаете думата невероятен !Страхотен приятел,МЪЖ и актьор.Правя му поклон!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Lina
Сообщения: 124
Зарегистрирован: Вт 02 май 2006, 23:33
Откуда: Bulgaria

Непрочитанное сообщение Lina »

П.Красилов
"Даня е талантлив актьор, прекрасен човек и верен приятел"

А.Горшкова
"Някои го считат за плейбой, но в живота той е много обаятелен човек, който не може да не се хареса на жените"

А.Житинкин
"Този актьор, при цялата великолепна външност и красота, притежава някакъв магнетизъм, това, което на театрален език наричаме театрално обаяние"

И.Гомес
"Даниил е много талантив актьор и обаятелен човек.Честно казано ного се радвам, че се снимах заедно с един от най-ярките актьори на днешното кино и много бих искала да му съответствам"

А.Эшпай
"Даня е много щателен човек.Той работи много и силно"

Э.Виторган
"Той е много сериозен и умен артист.Дори не е обезателно артистите да са токова умни.Той е настоятелен, упорит и в повечето случаи е прав"

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

[size=13pt]Блиц интервю[/size]


Най-скъпият подарък който сте правили?
Апартамент на баба ми.

Най-скъпите подаръци които сте получавали?
Най-скъпите подаръци винаги са неочаквани.

Хобито ви?
Нямам и няма да имам.

Най-големия ви хонорар?
Няма да отговаря.

Колко човека ви помагат за домакинството?
Жена ми,всъщност аз и помагам.

Най-екстравагантната ви покупка?
Гумена маска с лицето на Путин.

Най-скъпа покупка?
Домът ми.

Колекционирате ли нещо?
Не!

За какво ви е жал да давате пари?
За безполезни неща?

Какво имате най-много в гардероба си?
Ризи и дънки.

Образец за стил.
Нямам такъв

Първа дизайнерско нещо в гардероба ви?
Кожано яко,купено от СОФИЯ!!! :o :o :o

Най-голямото достижение?
Надявам се да е вбъдеще.

Амбиции?
Нямам.Искам да живея,така че да ми е интересно.

Най-голямо удоволствие?
Да не скучая.

Най-голямо унижение?
Когато на площадката нещо не се получава.

Най-добра почивка?
Не е важно къде,а с кого.

Главен недостатък?
Отговарям на глупави въпроси.

Главно достойнство?
Опитвам се да не отговарям на тях глупаво.

Най-много ви огурчава?
Че това не се получава(става въпрос за огурчението)

Най-доброто място на Земята?
Още не съм го намерил.

Утрото започва с?
Будилник...

Място на което трябва да отидете?
Рим,Лондон

Най-скъп предмет от интериора?
Антикварен съндък на баба ми.

Без какво не може да мине денят ви?
Без кафе

Кое ви е като "наркотик"?
Киното

Достатъчно пари-колко са?
Никога не са достатъчно.

Кое най-много пречи в живота?
Еднообразието,невъзможността да промениш нещо.

Престиж-това е...
Добър филм,който още не съм гледал.

Какво бихте изменили във външността си?
Мисля че няма нужда от това

Най-добрият ви приятел?
Човека.

Любимото ви животно?
Куче

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

[size=13pt]Блиц интервю[/size]


Най-скъпият подарък който сте правили?
Апартамент на баба ми.

Най-скъпите подаръци които сте получавали?
Най-скъпите подаръци винаги са неочаквани.

Хобито ви?
Нямам и няма да имам.

Най-големия ви хонорар?
Няма да отговаря.

Колко човека ви помагат за домакинството?
Жена ми,всъщност аз и помагам.

Най-екстравагантната ви покупка?
Гумена маска с лицето на Путин.

Най-скъпа покупка?
Домът ми.

Колекционирате ли нещо?
Не!

За какво ви е жал да давате пари?
За безполезни неща?

Какво имате най-много в гардероба си?
Ризи и дънки.

Образец за стил.
Нямам такъв

Първа дизайнерско нещо в гардероба ви?
Кожано яко,купено от СОФИЯ!!! :o :o :o

Най-голямото достижение?
Надявам се да е вбъдеще.

Амбиции?
Нямам.Искам да живея,така че да ми е интересно.

Най-голямо удоволствие?
Да не скучая.

Най-голямо унижение?
Когато на площадката нещо не се получава.

Най-добра почивка?
Не е важно къде,а с кого.

Главен недостатък?
Отговарям на глупави въпроси.

Главно достойнство?
Опитвам се да не отговарям на тях глупаво.

Най-много ви огурчава?
Че това не се получава(става въпрос за огурчението)

Най-доброто място на Земята?
Още не съм го намерил.

Утрото започва с?
Будилник...

Място на което трябва да отидете?
Рим,Лондон

Най-скъп предмет от интериора?
Антикварен съндък на баба ми.

Без какво не може да мине денят ви?
Без кафе

Кое ви е като "наркотик"?
Киното

Достатъчно пари-колко са?
Никога не са достатъчно.

Кое най-много пречи в живота?
Еднообразието,невъзможността да промениш нещо.

Престиж-това е...
Добър филм,който още не съм гледал.

Какво бихте изменили във външността си?
Мисля че няма нужда от това

Най-добрият ви приятел?
Човека.

Любимото ви животно?
Куче

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
MyPrivate
Сообщения: 75
Зарегистрирован: Пн 16 май 2005, 22:33
Откуда: Bulgaria,Rousse
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение MyPrivate »

аа значи е ходил в софия или някой от неговите е ходил:)
от де го намерихте това интервю?
Миличко винаги когато те видя малкото ми сърчице се разтуптява толкова бързо,че се разпилява на хиляди парченца и единственото, което може да ги събере е твоята любов, но аз едва ли някога ще я получа

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

MyPrivate писал(а):аа значи е ходил в софия или някой от неговите е ходил:)
от де го намерихте това интервю?
намерих го в страхов-арт,а всъщност не е задължително да е ходил,някой може да му го е подарил :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

Изображение
Изображение
Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

Изображение
Изображение
Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

Изображение
Изображение

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

Театрална Москва заговори за него силно след премиерата на спектакъла на Андрей Житинкин "Портрета на Дориан Грей".Тогава много бяха уверени - "Страхов има блестящо театрабно бъдеще".Талантлив,жизнен,работоспособен.Но с театъра не се получи.
Имаше си причини.Затова в киното Даниил се оказа твърде търсен.Толкова че да се снима в три големи проекта-сериалите "Бедната Настя", "Звездоброецът" и "Децата на Арбат"-едновременно.Миналата година Страхов се появи и на големия екран във филма на Александр Рогожкин "Перегон"


Даниил,сега работата достатъчно ли е или ви се иска повече?
Не бих казал че сега се задъхвам от работа,но е грях да се жалваш.Толкова снимки колкото са сега е нормално.Можеше и да са повече,но усещания на паника че работата е тръба,не възникват.

За много актьори на сериали е трудно да излязат на голям екран...Как считате,отдаде ли ви се?
Зависи какво се разбира от това.Ако това че аз съм попаднал в средата на кино-събиранията то не.Но аз там не съм се и стремил да попадам никога-това е глупаво и безмислено.От друга страна,ще отговора "да",защото се снимах в "Перегон" , и за мен това е голямо събитие.Безусловно,иска ми се още да се снимам в пълнометражни филми,а ще се получи или не ще покаже близката половин година.

По театралната сцена не скучаете ли?
На дадения момент в моята практика театър няма въобще и не бих казал че съм радостен от това.Имаше антерприза.Това,разбира се, не е съвсем театър,по скоро постоянна печалба.Но,Слаба Богу аз нямам необходимост да се лутам по градовете задари тази печалба.Що се касае до стационарния тетаър,сничам че това е достатъчно архаичен организъм,древен,където никакви реконструкции няма.Да си в театъра през цялото време е много тежко.Трябва постоянно да се подчиняваш на волята на главния режисьор и на целият този театрален организъм.Рано или късно започват противоречия,срещал съм се с това в театър "Гогол",когато главния режисьор забрави,че ме пусна на гастроли в друг театър,на спактакли за които вече бяха продадени билетите.В крайна сметка ти се налага или да оставиш ругите или да бъдеш един.А в театъра на Малой Бронной се наложи да реша:струва ли си да оставам в театър който преживява криза,свързана с това че поредният главен режисьор не е намерил общ език с директора.Когато там следва великото колебание,ти стоиш и в този момент ти предлагат да се снимаш едновременно в три проекта "Бедната Настя" , "Звездоброецът" и "Децата на Арбат"-какво ще изберете?Навярно все пак последното.Това са неща,които на определен етап е невъзможно да са съвместни.При това отдавна никой в никакви театри не ме е викал.Обикновенно така "Елате,Даниил,ние разбираме че сте много зает,но хайде някак си да се уговорим да съвместим нашите графици,а засега на една роля..." - "На каква?" питам аз ,а в отговор "Елате първо,а там вече ще решим".Това не е разговор!Големи хора сме,какво...няма на всичко да се съгласявам.

Ако Табаков сега ви извика,бихте ли отишли в МХТ?
Няма да ме извика.Когато постъпих в МХАТ,той не искаше да ме вземе.Не искаше и толкова.Говореше на Леонтиев "Не ти е нужен,Анангард Николаевич" .А ето Авангард Николаевич голямо благодаря:той ме видя още един път и все пак ме взе.А ако не ме беше взел,още ми е неизвестно какво щеше да се случи с живота ми.

А в детството към какво ви теглеше?
Към красивия живот.Не към сладкия,защото тогавя нямаше никакъв чар,това бяха 90-те години:свобода,Виктор Цой,Белия дом,танкове,водка.И илюзията за това че актьорството е много красиво,яко.Занимавах се с училищния театър "Фантазия" под управлението на Вадим Злотников,в училището ми №734.Това студио беше много популярно,Вадим правеше чудеса с децата,преставаха да пият,да пушат,да псуват,идваха в театъра,занимаваха се с музика,рисуваха,свириха.Не казвам че през цялото време ходих на репетиций,но помняче изиграх пияния Кюхельбекр,после Кот в "Дракон".Излизах на сцената с истинско яке на летец от Великата Отечествена война.Ролята на Кот ми беше най-знаменитата роля.И театър "Фантазия" безусловно,повлия на моят понататъшенизбор заедно с Вячеслав Тихонов,нашият знаменит Щирлиц.Когато го видях си помислих "С какво съм по-зле?!" Той ходи,кракив,умен, и мълчи,какво не мога и аз така ли?После се появи първата кабелна телевизия,къде през нощите заедно със всичките неприлични филми излизаха картини които станаха за мен много откровени.Например "Полунощен експрес".Помня че от него просто ме тресеше.Не можех да дойда на себе си,не разбирах защо изпитвам такава степен на съпреживяване,потрес след този филм.Това не можеше да повлияе на избора ми.

Сега често ви взимат автографи.А вие в своето време колекционирахте ли някои подписи?
Интересното е че никога.Макар че аз започнах да се снимам още като момче,и до мен бяха Александр Филиппенко,после Вячеслав Невинный,не знам,защо даже не ми е хрумвало да им взимам автограф.

Никога ли не са възниквали мисли че не сте попаднали на професията?
От време на време мисля че може да се занимавам и с нещо друго.Но ако се хвана за нещо сериозно,то ще се наложи да скъсам с актьорството,а аз не съм уверен че е време.Всичко трябва да се случи от само себе си.Сега се уча за продуцент в продуцентското училище на Александр Акапов,това е първия и последен негов опит.Това е безпрецедентно за Русия явление,защото в такъв обем и на такова качество продуценти тук още не са обучавали и не е сигурно че ще бъдат.Тук влиза всичко - и операторско майсторство,и икономика,драматургия и семинарите.Освен че е безумно интересно,това още повече разшири моят актьорски кръгозор и много ми усложни живота на площадката.Зазощо по-рано само като актьор възприемах всичките сложности на снимачния процес.Например трябва да се снима шест минути в ден,което за качествените снимки е достатъчно много.Защо именно шест,за какво?Сега разбирам интересите на продуцента,защо трябва да снима именно толкова за такъв период от време.Но отново повтарям,това че означава че късам с актьорството.

Силен човек ли сте?
Правилно би било да отговоря -не.Всеки човек който мисли че е силен,много се лъже.Силата въобще е илюзионно понятие.Престанах да си правя илюзии по повод силата си,като че ли нещо в този свят зависи от мен,като че ли мога да променя нещо,какво аз изобщо мога да променя в себе си.Престанах да мисля така - и в това ми е силата,защото само без подобни излюзии можеш да промениш нещо.

В какво ви е слабостта?
В това,че се боя да се покажа слаб.Да пробиеш този обградителен отряд който построявам е достатъчно сложно.Рядко съм искрен с публичните хора.Не мисля че това ми е слобаст,просто някакво качество(смее се).Въобще аз съм слаб.

Вас ви считат за хладен,самовлюбен.Не се ли замисляте защо е така?
Незнам как да отговоря на този въпрос сериозно.Има неща които се случват без човешкото желание и воля по принцип.Не мога да се сприятелявам-това го има в мен.Когато съм се опитвал да го правя,се е получавало само по-зле.Макар че всъщност съм доста открит,незнам защо за мен мислят иначе.Разбирам че е безмислено нещо да променям,да преубеждавам някого,никой никога няма да ми повярва че съм друг.Може би това е някаква типажност,произлизаща от външността,за което се създава такова впечатление(смее се).Даже ако в течение на месеци се валям пиян срещу СТД -нищо няма да се промени.Това е стереотип на възприемане,и по какъв начин се образува-за мен е загадка.

Може би трябва да сте по-открит в интервютата,подробно да разказвате за личния си живот-и всичко ще бъде по-различно?
А защо трябва да пускам пресата в леглото ми?Какво ще се промени?Нищо добро няма да излезе.Твърде много са статиите у нас от рода на "Звезди в спалнята".Разбирам,че на много им е интересно,къде и как Страхов ходи до тоалетна,но да се пише за това е недопустимо.Не ми пука,до каква степен на откровенност идват някои звезди,това си е тяхна работа.И ако се спуснеш от небето на земята,не трябва да забравиш че за публичния човек ще е известно всичко,по- бързо ще излезе в тираж,отколкото този на който не всички стаи са отворени.Ясно съм определил за себе си за какво може да се говори и за какво не.Не крия че съм женен за актрисата Мария Леонова.Да ме запечатат с нея е лесно,на някакво събиране (усмихва се).Не я държа в черна стая,единствено от време да я пускам да подиша чист въздух.

Лесно ли е с вас?
Аз съм много тежък човек,характера ми е много труден.Но се надявам,че с мен е интересно,можи би това и държи хората,създава се някакъв баланс.

Налага ли се да сте интересен за съпругата?
Всичко се случва от само себе си.Не се старая да съм такъв специално.Не съм "стар мъж-грозен мъж",почти връстници сме,затова или се развиваме или деградираме едновременно.

А кой,според вас е достигнал по-големи творчески успехи?
Ако говорим за количество,то аз имам повече.А ако за качество-всичко в този свят е относително,и неизвестно какво ще остане след нас.Още не съм гледал филма на Лариса Садилова,в който се снима Маша,но няма да се удивя ако тя е играла така че след като го изгледам да кажа "Ами Маша,време ми е да си събирам куфарите и да се махна от професията"Защото тя е много талантлив човек.А колкото по-талантлив е човека,толкова му е по-сложно.

Стига ли ви времето един за друг?
Сега се стараем повече време да си бъдем вкъщи,да си отделяме максимум внимание.Не това че жертвам нещо в професията,просто филтрирам:кое найстина ти е необходимо и кое можеш да пренебрегнеш.Това е опасен път в съвременното общество,затова в киносвета се счита:един път си се отказал,два пъти се си отказал,трети няма да те извикат.На да се хващаш на всичко тежко-това е спринтьорски път.

От живота доволен ли сте?
Да доволен съм от това че съм жив.Че съм повече или по малко успешен в професията си и съм способен да обезпечавам семейството си,жена си, а ако се наложи и роднините.Грях е да съжаляваш.Иска се разбира се повече,но ако не ти се иска значи вече ти е време за покой,а до пенсията съм далеко още.

[size=14pt]Избор[/size]
Място за живеене-Москва
Дизайн на апартамент-свой
Мобилен телефон-не искам да правя реклама-удобен
Марка часовник-скъпа
Алкохол-вино,коняк
Стил на обличане-Casual
Марка на дрехата-не гледам марките
Марка на обувката-чети по-горе
Автомобил-японски джип
Фитнес клуб-бягам сутрин около гаража
Ресторант-няма да кажа,не искам да се раделям с мястото,където се чувствам спокойно
Клуб-неклубен човек
Кухня-всякаква
Място за почивка-Париж,където живеят приятелите ми
Парфюм-който ми подари жена ми и приятелите
Химикалка-обикновенна
Цигари-не пуша
Стилист-не виждам нужда
Цвят-нямам предпочитания
Бутик/Магазин-не мога да търпя да ходя по магазини

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
MyPrivate
Сообщения: 75
Зарегистрирован: Пн 16 май 2005, 22:33
Откуда: Bulgaria,Rousse
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение MyPrivate »

от кога не пу6и:)
Миличко винаги когато те видя малкото ми сърчице се разтуптява толкова бързо,че се разпилява на хиляди парченца и единственото, което може да ги събере е твоята любов, но аз едва ли някога ще я получа

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
SladUranka
Сообщения: 163
Зарегистрирован: Вт 01 авг 2006, 15:23
Откуда: Русе,Болгария
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение SladUranka »

MyPrivate писал(а):от кога не пу6и:)
не ми се е обаждал скоро...незнам :lol:
голям шок беше за мен като го прочетох...

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
MyPrivate
Сообщения: 75
Зарегистрирован: Пн 16 май 2005, 22:33
Откуда: Bulgaria,Rousse
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение MyPrivate »

аа сигурно ланготи нещо..то така лесно цигари не се отказват:)
Миличко винаги когато те видя малкото ми сърчице се разтуптява толкова бързо,че се разпилява на хиляди парченца и единственото, което може да ги събере е твоята любов, но аз едва ли някога ще я получа

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 6 гостей