Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Moderators: English Admin, Модераторы

milena
Posts: 281
Joined: Tue 24 May 2005, 13:20
Location: Zagreb, Hrvatska

Unread post by milena »

grrrrrrrrrrrrr :x ovo gore nije napisao nikakav gost ili guest nego milena, samo mi nije jasno zasto me upisalo kao gosta a ja se lijepo logirala i sve sto ide...ili mozda nisam :cry:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
jelena
Posts: 288
Joined: Sun 15 May 2005, 13:51
Location: Belgrade,Serbia

Unread post by jelena »

Hm, preteran :rolleyes:
kad mozes da se distanciras od izraza onda je stvarno idealan za Danila, no…..
taj je izraz jedan od najucestalijih u beogradskom zargonu, te je ovde zapravo sve sto je dobro, lepo, kvalitetno itd = preterano, i kad ga stalno cujes, umanjuje vrednost onoga sto zaista jeste :(

valjda mi zato uopste nije zvucalo kao “hit”! :wink:
izjava sa podvriskivanjem je odlicna :ah: :ah:

..bio je i jedan post zbog kojeg sam verovatno nazvala topic na zelenom forumu -hey balkan girls,
…jer je glasio nesto kao daniil je fakat faca, pola balkana slini za njim!

mada….kakvih pola balkana -pola evrope i cela azija !!!!! :lol: :lol:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
milena
Posts: 281
Joined: Tue 24 May 2005, 13:20
Location: Zagreb, Hrvatska

Unread post by milena »

shvatila sam da je "preteran" izraz iz zargona, ali posto se u nas ne koristi, jako mi je dobro zazvucao. ma ima na onoj stranici jako dobrih opisa i izjava...nego, zamisli sad kad kineskinje polude....koja kolicina obozavanja................... :D
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
jelena
Posts: 288
Joined: Sun 15 May 2005, 13:51
Location: Belgrade,Serbia

Unread post by jelena »

He, he, pa vec su se odavno one uhvatile u kolo :ah:
(kod njih je serija pocela kad i kod vas , tako nesto)
...bas se pitam neko vreme sta im se desilo sto ih ovde nema, jer su na zelenom forumu (ja sam se tamo upecala negde kad su tek otvorili deo na engleskom) bas bile brojne

doduse po nekim drugim sajtovima sam zakljucila da su se one izgleda masovnije zagledale u mishu!!!!
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
Teuta
Posts: 648
Joined: Tue 17 May 2005, 00:07

Unread post by Teuta »

milena wrote:teuta moj je potpis bolji :lol: :lol: :lol:
Vidi što mi je uradila od potpisa, mama!!! Citatnošću na citatnost! Možda se uskoro počnem služiti ovim potpisom: Milena, uostalom mislim da tvoj potpis treba osporiti! :lol:

Recite mi, djevojke, kako nijedna od vas ne spominje "Brigadu", na HRT-u prikazanu pod nazivom "Sašina ekipa"? Kakav vam je u toj seriji bio Danya? Ja sam doduše gledala samo epizodu i pol, tako mi se namjestilo, ali znam neke - osobito muške - koji su se oduševili "Brigadom".

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Guest

Unread post by Guest »

ja nisam gledala sasinu ekipu, ali gledala je moja prijateljica, no ona se odusevila glavnim glumcem (????) a i serijom sveukupno jer voli mafijase svih vrsta, boja i nacija 8) (to je o ruskim zestokim momcima, jel tako??) vidjeh slike daniila iz te serije i ne bi komentirala jer to su samo slike, glumu i pojavu nisam vidjela... a sto se tice mog potpisa :D jes da sam ga ukrala (nazovimo to pravim imenom :lol: 8) ali slusaj vako: definitivno dogodine u peterburgu, ali sto prije u moskvu, jerbo nasa ljepotica zivi u moskvi, nije li tako??????? :D

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
milena
Posts: 281
Joined: Tue 24 May 2005, 13:20
Location: Zagreb, Hrvatska

Unread post by milena »

Anonymous wrote:ja nisam gledala sasinu ekipu, ali gledala je moja prijateljica, no ona se odusevila glavnim glumcem (????) a i serijom sveukupno jer voli mafijase svih vrsta, boja i nacija 8) (to je o ruskim zestokim momcima, jel tako??) vidjeh slike daniila iz te serije i ne bi komentirala jer to su samo slike, glumu i pojavu nisam vidjela... a sto se tice mog potpisa :D jes da sam ga ukrala (nazovimo to pravim imenom :lol: 8) ali slusaj vako: definitivno dogodine u peterburgu, ali sto prije u moskvu, jerbo nasa ljepotica zivi u moskvi, nije li tako??????? :D
opet problem s logiranjem-nije gost nego milena :evil:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
enya
Posts: 291
Joined: Tue 24 May 2005, 13:16
Location: Beograd

Unread post by enya »

vidim da se kuju ozbiljni planovi za opsadu moskve..i ostlih delova rusije :wink: gde god da je daniil...verujem da ce tuda proci jedan mali karavan (raspomamljenih zena :ah: ). obavezno me zovite :)
kisses

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
Ana
Posts: 34
Joined: Wed 25 May 2005, 12:19
Location: Croatia

Unread post by Ana »

Teuta wrote:Recite mi, djevojke, kako nijedna od vas ne spominje "Brigadu", na HRT-u prikazanu pod nazivom "Sašina ekipa"? Kakav vam je u toj seriji bio Danya? Ja sam doduše gledala samo epizodu i pol, tako mi se namjestilo, ali znam neke - osobito muške - koji su se oduševili "Brigadom".
Štooooooo?! :shock: :shock: :shock:

Ja sam gledala samo pola epizode 'Sašine ekipe' i uopće nisam skontala da Daniil glumi u njoj. :cry:

Sad ću si predbacivati do kraja života što nisam uspjela naći vremena da gledam seriju :x :x :x

A možda će je HRT reprizirati? Ja sam im spremna svakodnevno slati prijeteća pisma, pa što bude...
Владимир Корф: В любви, как на войне - все средства хороши.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
alex
Posts: 35
Joined: Fri 20 May 2005, 15:29
Location: Nis, Serbia

Unread post by alex »

Kako kako???? DS je glumio u "Sasinoj ekipi"? kada? gde? pa sta sam ja to gledala? gledala sam par puta po negde pola epizoda... i nista? Valjda ce je reprizirati....
Speaking of... najveci turnoff ya mene su drage moje - zuti zubi.... i to je jedina moja zamerka lepotanu. bre, zubari mozda nisu belili zube u 19, ali to cine u 21.veku

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
milena
Posts: 281
Joined: Tue 24 May 2005, 13:20
Location: Zagreb, Hrvatska

Unread post by milena »

bravo alex, to si dobro primjetila, to je izmedju ostalog sigurno i od pusenja! (usput, jel ono danas SVJETSKI DAN NEPUSENJA? ) u to ime, bilo bi dobro da svi koji pusite zapalite bar danas pokoju manje a :lol:
...nego, ja bi rekla i da svi ostali u seriji imaju nekakve, ajmo ih nazvati "prirodne" zube, u odnosu na "americke" zube u americkim (i svim ostalim serijama, filmovima itd...) (e al ga cjepidlacimo, al dobro...) dakle...frizure i zubi su im slaba strana, popraviti pod hitno :wink:
a sto se tice sasine ekipe......pa meni se cini da je na HRT-u prikazano svega 7-8 epizoda, a koliko vidjeh na onoj stranici serials.ru ili kako se vec zove, to je kod njih bilo par sezona......dakle, mozda u ovim prikazanim u nas njega uopce nije ni bilo, a osim toga ionako je posve sporedna uloga, vjerovatno se pojavi na par minuta u jednoj epizodi i to je to......mislim, ne znam sigurno-samo nagadjam.....a da ce je reprizirati.. hm......mozda eventualno preko ljeta..a mozda i ne..
pozdrav svima
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
enya
Posts: 291
Joined: Tue 24 May 2005, 13:16
Location: Beograd

Unread post by enya »

a,ja pre neki dan,taman htela da podelim sa vama neke stvari koje mi se ne svidjaju kod strahova :roll: ...no,bi mi glupo jer su u pitanju neki detalji ali... ovo sa zubima je suvise dobra uvertira :lol: ... dakle,ja (licno) vise volim kad momak ima tamne oci :arrow: ...+mi se cini da su mu suvise razmaknute(trebalo bi da tamnu senku stavlja na unutrasnji,a svetlu na spoljasnji kraj oka! :lol: :lol: :lol: :lol: ).ne znam da li ste primetile,ali ima vise nego cudan nos... kao da ima neku kuglu na vrhu :?: :blink: a,i usne su mu nekako...nesrazmerne,nekako mu je gornja mnoogo tanja od donje :unsure: ...ne znam...eh,sad mozda sam malo preterala,ali kad smo vec kod detalja...koje sam ja,bas tako-detaljno!! :D ,proucila... :wink: i,tako,...ja i dalje(bez obzira na sve gore navedeno)gledam,i gledam,i gledam...i ne trepcem :wub: +jos svasta nesto,al' da vam ne kazem ,bas! :wink:
i tako...ja i dalje "ne provaljujem sta mi radi,...ali dobro mu ide."
p.s.
jel' se stavljaju navodnici kad sebe citiras? :tongue:

kisses

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
alex
Posts: 35
Joined: Fri 20 May 2005, 15:29
Location: Nis, Serbia

Unread post by alex »

: :lol: :lol: :lol: :lol: lol: joj, sto sam se slatko nasmejala.... upravo tako, slazem se apsolutno sa svim :lol: :lol: :lol: ali, u svom nesavrsenstvu - fizickom, a kao lik iz serije definitivno i emotivnom (dok on sve sa sobom rascisti, prodje celo leto), meni je jos lepsi :oops: :oops: :oops:
zato, u hiljadu razloga zasto treba voleti vladimira (i definitivno buljiti u ekran kada on naidje :oops: ) stavila bih i taj nos, mozda da ima malo svetlije oci, i ono za ramena - svaka cast 8) .. i itd..

A sto se tice ostalih likova, ma meni je bas sladak carevic, on je ko bombona :oops: Inace, skapirala sam da kad Vladimir nema scene u celoj epiyodi, tada je Alexandar glavna faca... pa tako, cak i kad je malo epiyoda dosadna, imas nesto slatko za pogledati :oops: :lol:

a za zube 8) ma, najvise mi smeta, npr. u scenama sa anom... ona kmetica, a beli yubi ko sneg... a on tamo neki baron, a yubi kao trulo lisce.... fuj... najgore je kad to jednom uocis, posle ti non stop bode oci
:P

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
alex
Posts: 35
Joined: Fri 20 May 2005, 15:29
Location: Nis, Serbia

Unread post by alex »

Setila sam se necega.. tpre nekih 2 meseca, sa serialnastya sajta ja sam skinula apsolutno SVU muziku, koje nema na oficijelnom sajtu. Tu su melodije npr.. kad je vladimir na sceni, ili on romansa u taboru, varijacije na temu vladimira - moram priynati da ya njega ima oko 6 varijacija na temu i sve je extra. Ja sam inace veliki ljubitelj muzike - nekako je lepsa i od same serije... Pa ako taj sajt ne radi uopste, a neko zeli da ima oko 40 minuta muzike iz serije, neka se javi, pa cu mu poslati mailom.
:P

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
jelena
Posts: 288
Joined: Sun 15 May 2005, 13:51
Location: Belgrade,Serbia

Unread post by jelena »

:unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links