Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
sanja
Сообщения: 48
Зарегистрирован: Пн 22 авг 2005, 19:37
Откуда: serbia

Непрочитанное сообщение sanja »

Joj Nikita kao da je od stene odvaljen,i nema vrat,a glava totalno cudna,al ako ima neke misice,onda se i ja radujem toj epizodi...
Ma ne neke misice nego EXTRA misice .Mora da je bio bokser ili tako nesto i faca mu je bokserska

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

devojke uskoro ce ples,rece vladimir ples 7 velova!?hm,jedva cekam,a teuta sad moze da se sladi ceo boziji zivot,e kad bi izasao dvd,u prodaju,rasturila bi trafiku da dodjem do njega!

nisam gledala gordost, al mr.darsi nije tako los,(videh na insertima), a vladimir moze da glumi i moju babu,opet bi ga volela istom jacinom i silinom srca moga,sve jace i jace...

joj skinula sam neki clip kao casovi plesa od DS,a on majko moja skace li skace tako slatko da sam htela da umrem od urnebesa...

"Ne merim vise vreme na sate,ni po vrelom suncevom hodu
dan(ija)je kad mi se njegove oci vrate,a noc kada ponovo od mene odu..."

uhhhhh,zivote,zivoticu...
pozz

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Da, doista sam sretna, ali s jednim malim nedostatkom - nemam baš previše vremena pa ga doslovce kradem od sebe gledajući, zasad, "Deti Arbata" (odgledala četiri epizode, od prekuječer). Radim nešto što je hitno, popodne idem na more, od sutra i k liječnicima, pa na neka meni važna zbivanja u gradu itd. I sve to "moram". A DVD-ovi čekaju, i to u ormaru s odjećom; ondje sam ih stavila u iracionalnom strahu da im se što ne dogodi. Jako mi se sviđaju "DA", a sviđali bi mi se i da Danje nema u njima. Premda, izvrstan je u toj ulozi, bolji nego što sam očekivala. I inače su glumci sjajni, a meni se strahovito svidjela Čulpan Hamatova, pravo mi je otkriće, iako sam čitala neke polemike o njoj na internetu.

Još ću se javiti s dojmovima, kada budu "zaokruženi".

Naschet "Ponosa i predrasuda". Ova cura, moja forumska prijateljica, koja mi je darovala ruske DVD-ove (i to meni originale, a ostale su cure, uključujući i nju, dobile spržene), dala mi je i još tri DVD-a, među njima "Ponos i predrasude", koji također još nisam stigla pogledati. Knjiga mi baš i nije nešto, ali uživala sam u seriji koja se prikazivala prije nekoliko godina. A cure na ovom forumu (vidjeti gore) uvijek istaknu ulogu Darcyja kao onu u kojoj bi voljele vidjeti Daniila Aleksandroviča.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
RedMoon
Сообщения: 183
Зарегистрирован: Вс 14 авг 2005, 20:00
Откуда: bgd

Непрочитанное сообщение RedMoon »

A DVD-ovi čekaju, i to u ormaru s odjećom..
medju intimnim rubljem ili... :roll:

o strahovu i mnoogim drugim opsesijama http://p104.ezboard.com/fbalkanskiforumfrm15

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

RedMoon писал(а):
A DVD-ovi čekaju, i to u ormaru s odjećom..
medju intimnim rubljem ili... :roll:
Je l' to nekoga ovdje pali žensko intimno rublje? Samo naprijed, u nedostatku nečega opipljivijega, mašta je kakav-takav nadomjestak. :P :P :P

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
sladja
Сообщения: 10
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 03:12
Откуда: Belgrade, Serbia

Непрочитанное сообщение sladja »

Drage moje, veceras na RTR Planeti nova serija- Zvezdochet, pa ako zelite i mozete da malo gledate dragog nam Daniila navalite :D :shock: :D :D :D :D
pozz :D :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
sladja
Сообщения: 10
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 03:12
Откуда: Belgrade, Serbia

Непрочитанное сообщение sladja »

Jeli gde si skinula clip na kome DS pleshe odnosno skakuce?
Pitanje je za Jagu....
8) 8) 8)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

e bas taj clip,al najsladji mi je snesko belic u dnu,s cigarom i mesanjem guze,e stvarno ono treba smisliti...
pozz 8)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

treba ubiti b 92,majku im...sinoc sam ko budala cekala trbusni ples,a oni roknuli "snimak" cele utakmice,danska i ukrajna...i to za decu ispod 21god...aaaaaaaa....
molim boga da onda kad joj je rekao da ce igrati trbusni, da su odugovlacili sa epizodom ,i da ce se to tek danas desiti...
ne mogu verovati ...

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maya
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 01 окт 2005, 14:35

Непрочитанное сообщение maya »

Nista se jos nije desilo Jago....a mislim da nece ni danas....ali nemoj da mi bas verujes.....ipak tu epizodu zaista ne treba propustiti....

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Maracro,
vidim da si se registrirala. Pa što ne ostavi traga u obliku posta? Dobro mi došla, draga!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
vanjini
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 11 мар 2006, 15:42
Откуда: Bihac, Bosnia and Herzegovina

Непрочитанное сообщение vanjini »

Evo i mene!!!! :D
VLADIMIR+ANA=VOVANA

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

vanjini писал(а):Evo i mene!!!! :D
Ah, Vanjini, ja zaboravila da ti je to nick na ovom forumu! Oprosti, molim te. Privet, konechno!

Maracro, postavila sam ono pitanje, čekam da ga ona vidi, pa ću ti javiti. Možda dotad i sama nađeš rješenje. Moramo to nekako srediti. Sutra mi je Dan D, chto-zh. Dosta sam švrljala okolo (bilo je super). A što se tiče DA, već sam pet-šest puta plakala (odgledala 12 epizoda); gospodi, kako su divni Varja i Saša! Jesi li ti išta od toga počela gledati? Ako ti mogu pomoći glede jezika, samo pitaj - ovdje, "tamo", na PM, na SMS... Naime, kad se oporavim. :roll:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
vanjini
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 11 мар 2006, 15:42
Откуда: Bihac, Bosnia and Herzegovina

Непрочитанное сообщение vanjini »

Aha može :D :D !
Moji bi bili oduševljeni poštarinom. Toliko da bi mi sve kazete u razdoblju keks našle u smeću! :lol:
VLADIMIR+ANA=VOVANA

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

Oh devojke bio je ples,i dobro nije tako lose,al sto je morao da popusti i da pocne da je ljubi,po stomaku...e to mu nije trebalo,ajde da se i ona nalozila,nego trebao je da skonta da je cista provokacija ali nema veze...

e sad ne znam kako vama al najbolja scena je kad srusi sve sa stola....i dovati paulinu,i naravno vrhunac,ona ne zna sta ju je snaslo :blush: (a i ko bi znao )a on :ajde pocisti ovo!!....
:dry:
pozz

njemu oskara treba dati,bas sam komentarisala sa drugaricama da nema sanse da bi jos neko mogao da odglumi takvu ulogu,i na taj nacin..

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя