Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
sladja
Сообщения: 10
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 03:12
Откуда: Belgrade, Serbia

Непрочитанное сообщение sladja »

Serija je totalni freak :evil: :twisted: :evil: ali sta cu, kad vidim Vladimirov smesak :oops: :oops: :oops: a ostali.... :D :D :D svi su genijalni, sem Ane koja je poprilicno bezlicna i dosadna ali ipak hvala Bogu na ovim slatkim Rusima :twisted: :twisted: :twisted:
Gledam BN vec drugi put i ne mogu da verujem da se toliko lozim na sve to, a narocito na Volodju... :oops: :oops: Pozz svima

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

E pa prvo dok sam nasla ovaj forum,otelila sam se,pa kad sam videla koliko je obozavan,reko da proverim sta je ovom zenskom svetu sa Balkana ,nisu valjda sve posizele kao i ja...i odusevila sam se komentarima.U al trebalo mi je 2-3 dana.

E ona epizoda gde Ana i Misel pricaju,ja isto pomislih sta bre ova lupeta dosta vise,a onda upade Korf i ja skontam da su stvarno pricali...i da nije mastala...uuu

Ali danas kad je Anci rekla : sta sam pogresila da vam se izvinim i da mi oprostite...i mene je zabolelo srce...uhhh...uhhh...lele lele...

Znam ja sta je njoj kao svi je vole od konjusara preko Karla Modestovica,do Misela al samo ON kao santa leda,pa i ja bi se zapitala!
Svaka epizoda je sve bolja i bolja,mrzim kad dodje vikend...a ustvari mozda mi se bas tada odmorim mozak od Korfa...ako je to i uopste moguce.[/quote]

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maya
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 01 окт 2005, 14:35

Непрочитанное сообщение maya »

E pa devojke vi ste se bas raspisale...dovoljno mi je samo da citam vasa pisanija....hocu da kazem , pa da ne mislim da nisam normalna samo ja :D :oops: :D :oops: :D :oops:

Mislim da od danas vise nema uniforme....ali moram da priznam da mi se ovako vise svidja, znate o kome pricam....a sto se tice Ane i Mise oni ce smarati jos .... jedva cekam sutra da mogu na miru pogledati reprizu...

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
yuliya
Сообщения: 28
Зарегистрирован: Вс 15 янв 2006, 21:41
Откуда: Slovenia

Непрочитанное сообщение yuliya »

ma da, žena mu nije baš nešto što bi se očekivalo.dobro da mogu to slobodno reči na ovom forumu.na ruskom su me poslije posta, da nije baš ljepotica odmah kamenjali v smislu : primitivno je, da presudživaš ljudi po vanjskom izgledu. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!
pa zašto se vi svi onda na strahova palite? ipak ni njega ni nju ličnno ne poznaju, zato ne mogu znati ili su dobri ljudi po duši ili ne. ne razumijem zašto onda ne smiješ reci šta istinito misliš o njezinom izgledu. ako mi je ružna nečem se pretvarati, da je ne znam šta samo zbog toga jer se njemu dopade.
O njemu lako rečem samo......njam. kada idemo u Moskvu v teater, da ga vidimo u živo?
P.S.:opet nimam rečnika, ispričavam se na jeziku

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
sladja
Сообщения: 10
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 03:12
Откуда: Belgrade, Serbia

Непрочитанное сообщение sladja »

Ana i Misha... da da....i ja pomislih Ana opet nesto masta...kao dosao je njen princ na belom konju da je spasi od Karla Modestovicha kad ono..oni stvarno cvrkucu..o nekoj kao ljubavi.. :?: :?: :?:
Nije mi ni jasno kako Vladimir uopste voli svog caleta :x :x pogledaj samo sta mu sve radi i to samo zbog Anushke i ljubavi prema njoj :? :? :?
A kako je posle svega toga uopste mogao da zavoli Anu :?: :?:
A da u pravu si zena Daniila Strahova nije nista posebno, sto se fizickog izgleda tice :D :D
Ali naravno ne sudimo o ljudima po tome :
Pozz svima

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

. kada idemo u Moskvu v teater, da ga vidimo u živo?
pa nesto smo planirale :roll: :mrgreen:
ja sam za :wink:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Yuliya,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ! Ne uzimaj rječnik, sve te razumijemo, a neodoljivo si šarmantna s tim pogreškicama. Ono o Daniilovoj ženi najradije ne bih komentirala (bojim se KPDS-ovki), ali pratila sam tvoj okršaj s djevojkama. Genijalno si pogodila bit i uhvatila ih u paradoksu: vanjski izgled tobože nije bitan (kod Maše), a što ih (NAS!) privlači Strahovu nego to?!!! Ali, dobro, možemo i dalje igrati tu igru ako se to nekome sviđa i tvrditi da nas je privukao Strahov kao genijalni umjetnik. :lol: :P

Sladjo,
nemoj tražiti psihologiju u BN jer ćeš je naći u vrlo malim tragovima. Najprije, ponašanje staroga Korfa - kada je htio razbaštiniti Volodju -potpuno je suludo, a još je luđe što sin potpuno iskreno i nesebično žali za njim, a da stari nije umro, Volodja bi ostao bez ičega; tu se - i uz ne znam kakvu žalost - mora javiti osjećaj olakšanja, čak i u najbolje osobe. Ali, kažem, logiku tu ne treba tražiti. Meni je najcrnji sumrak logike u seriji kada Ana (ponovno) odlazi od Vladimira zbog njegova odnosa prema starom Dolgorukom. :evil: :twisted: :evil:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maya
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 01 окт 2005, 14:35

Непрочитанное сообщение maya »

Da li ste primetile kako je Ana sva raznezena kada je sa Misom, zamalo da se poljubi sa njim, dok je kasnije, cak i kada shvati da je zaljubljena u Vladimira, uvek hladna, na Vi sa njim....ili je to bilo pitanje prevoda? I definitivno ste u pravu da nema nikakve logike....a i kako bi bilo kada su scenaio ispravljali u hodu....i cija je slika u ono medaljonu starog Korfa...da li je moguce da su pravili tako ocigledne greske....da li je slika Vladimirove mame ili Sicihina...uzgred izvinjavam se ako ste ovu tematiku vec prosle...nisam bas mogla sve da procitam...Pozdrav

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

Cekaj staaa Teuta? I kad shvati da ga voli , ona pomisli: a jeste da je to zena koja je pokusala uzeti imanje ,( i sta se sve tu nece jos desiti),al Volodja zbogom kako mozes biti tako zloban!
E pa oni definitivno nisu normalni...

:shock: Sta meni smeta:
-Volodja 1000 puta kaze Miselu da Ana nije to sto misli bla bla, a ovaj nista.
-Onda mislim cela ta prica oko Karla Modestovicha i Ivana Ivanovicha,kradje priznanice,i one lazi pred svima da nije svedocio na sudu.A baron na sve to odmahuje glavom,kao Boze,Boze taj Shuler...
-Koji je smisao uloge Andreja,Lizinog brata,ako nece da joj vec jednom pomogne?
-I ovo danas da baron hoce sve da ostavi Ani...jer je Vlada(koji pametno zakljucuje da je otac tek sada primetio da nema uniformu) osramotio porodicu...Baron iz krajnosti u krajnost...

Al ajde sve im se oprasta samo dok nam serviraju Vladimira Korfa...
Pozz :P

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
yuliya
Сообщения: 28
Зарегистрирован: Вс 15 янв 2006, 21:41
Откуда: Slovenia

Непрочитанное сообщение yuliya »

i cija je slika u ono medaljonu starog Korfa...
Sicihina. a zašto trebaš da znaš sve unaprijed?ne bude ti interesantno, prepusti se iznenadženju :D
Teuta, za besplatno gledanje na corbini tv trebaš windows media player 9+brzinu interneta najmanje 1mb/s ( to si valjda i sama pročitala ). ja sam probala i rade mi svi kanali osim Pervij kanal -ne znam zašto,kad prokužim ti odmah javim :D :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maya
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 01 окт 2005, 14:35

Непрочитанное сообщение maya »

Draga yuliya ja sam vec gledala BN..ovo je sada utvrdjivanje gradiva i uzivanje u Danji :D :D :D
Ali tek sada vidim neke greske...pa posto proslog puta nisam znala za ovaj forum i nisam imala sa kime da podelim svoju opsesiju....

A sto se tice scenarija, ipak su Ameri umesali prste.... :evil: :evil: :evil: sigurna sam da u drugacijoj situaciji ni Modestovic a ni Anuska ne bi prosli tako lako....ipak je ona kmet... :?
Ali zaista ne treba biti toliko strog...i samo uzivajte :D :D :D :D :D
Izvinjavam se devojkama koje nisu gledale BN, ne zelim pokvariti ugodjaj

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

:?: Jedno pitanje posto ruski slabo znam:sta znaci rec "slishkam" ili nesto tako,kad god je neko izgovori u seriji odusevim se?!
pozz

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maya
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 01 окт 2005, 14:35

Непрочитанное сообщение maya »

Draga Jaga nemam pojma...ali znace vec neko, recimo Teuta....

Ali moram da prokomentarisem histericnog Barona :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: i sta mu je znacilo to "...sve sto je Modestovic ukrao, ukrao je od Ane!" kakva mu je to izjava!????!!!!
A jeste li videle kako mu je u onoj histeriji zubna proteza krenula napolje :tongue: ...tako mu i treba kada se dere na Volodju :wink:
Ne mogu da verujem da am ponovo odlepila na ovog coveka...kada bolj razmislim nikad nisam ni prestajala ..........

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Yuliya,
znam to za Corbinu - već odavno pratim programe na taj način, ali Pervyy je, kao što si i sama vidjela, zaštićen. A NTV niti ne nude. Međutim, pronašla sam stranicu na kojoj bi se možda mogla pratiti i ta dva programa. E, tu se ispriječila moja informatička neupućenost! Naime, piše mi da je potrebno registrirati RealPlayer i postaviti ga kao default (jesam) da bi se moglo... bla-bla... Kako registrirati RP? Mislila sam da sam ga već registrirala kada već od njih dobivam mailove kao njihova korisnica! Vjerujem da je odgovor jednostavan, ali mene od njega dijele svjetlosne godine. Ako netko zna, neka pomaže!

Riječ slishkom, koliko ja znam, znači previše, suviše - tako nešto.

Dana 17. svibnja u Moskvi se daje Privorotnoe zel'e, s Daniilom, naravno. Yuliya, jesi li se spakirala? :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
RedMoon
Сообщения: 183
Зарегистрирован: Вс 14 авг 2005, 20:00
Откуда: bgd

Непрочитанное сообщение RedMoon »

Vjerujem da je odgovor jednostavan, ali mene od njega dijele svjetlosne godine.
:lol: :lol: stize jednostavan odgovor iz mesta udaljenog nekoliko svetlosnih godina

:rolleyes: to shto oni tebi shalju mailove to je ok , ali pitanje je da li si ti njima poslala pare?
nema para-nema muzike :wink: pardon prvog kanala

pozdrav svima
vidim da se uziva u seriji kao nekad :D

o strahovu i mnoogim drugim opsesijama http://p104.ezboard.com/fbalkanskiforumfrm15

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 8 гостей