Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Moderators: English Admin, Модераторы

milena
Posts: 281
Joined: Tue 24 May 2005, 13:20
Location: Zagreb, Hrvatska

Evo jutra evo ludila

Unread post by milena »

Mislim, dok je jos Jelena bila sama, s njom se dalo izaci na kraj, ali GOSPODI, sad se udruzila s Evo Noci Evo Ludila i to je strasno...... Srpski ogranak Pojzi i Misti jaca iz dana u dan!
A danas je dosao dan kad cemo se druziti sa Sasom koji se vratio iz rata u Afganistanu. Bas cool. Ja doduse tek sutra, jerbo u to doba radim, ali hvala bogu na tehnici...nu chto zh
A marama mi je bas cool a? To ja glumim Varvaru :wink:
Pooozzddraaaaaaaavvvv
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
EvoNociEvoLudila

Unread post by EvoNociEvoLudila »

hahha
imamo mi i trecu sestru IzlaziMjesecIzlazimIJa ali trust me !!!!!
nju ne zhelish da upoznas :twisted: :ah:
nego jelena je zauzeta radi nesto za kompom pa me je pustila samo na brzinu da iskomentarishem nocashnji presedan :!:

pojavila se muska jedinka na forumu
i rekla ovo za strahova!!!!!!!!
stimpy wrote:really good job!!!anyway the 19th century clothes suits him,I could actually say that he was born for that role...his personality gives a special
touch to the character of Vladimir...and trust me when one man says that about another it must be cozz he is damn good!!!
svaka ti chast !!!!! kazhem ja!!!!

heheheh a ne bi bilo loshe da nam stimpy pojasni ovo na srpskom!!!!
:rolleyes:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Chka

Unread post by Chka »

:unsure: da se nije to drazen franic sluzba gledatelja preobukao u
stimpy-ja :unsure:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
milena
Posts: 281
Joined: Tue 24 May 2005, 13:20
Location: Zagreb, Hrvatska

Unread post by milena »

Ljudi moji nemojte me sad razapeti (pogotovo se to odnosi na Mjesec Izlazeci) al nesto se razmisljam kako bi nedavnospomenuti Jude Law bio dobar Vladimir u recimo nekoj engleskoj verziji bedne nastje a??? a? a? sta mislite? :) :shock:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
stimpy
Posts: 74
Joined: Mon 18 Jul 2005, 02:20
Location: Serbia

Unread post by stimpy »

hahahahah...ok..ajde...evo oglasice se presedan..hahahah...pa dobro,ishvalio sam coveka koji ima pojavu(citaj>koliko jos glumaca ima smek danas?)..mislim..ocigledan pokazatelj toga su tone zena koje ga obozavaju..to je ipak vredno divljenja,zar ne? narocito je fascinantno to sto ga to nije promenilo ni malo..sto znaci da je licnost,a ne sundjer kao recimo holivudski glumci koji zivote vode prema ispitivanju javnog mnjenja...on je ostao svoj zar ne?
he he..eto to je to.. :)
ps:i nemojte se cuditi..mnogo mojih drugara gleda seriju..ali ne zbog strahova! hahahaha
i pitajte ako vas jos nesto zanima...pozz
stimpy
"What awaits each person in heaven is eternal bliss, divine rest, and ten thousand dollars cash..." - Eric Cartman

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
EvoNociEvoLudila

Unread post by EvoNociEvoLudila »

milena gresne mi misli slazhem se
svaka ti cast ako si enemy at the gates odgledala na nemachkom!!! hehehe ali razumem te :blush:

:!: pocinjem da sumnjam da i stimpy nisam mozda ja????? :mrgreen: :ah: ah: :rolleyes:
reci ti se pozlatile stimpy wrote:..to je ipak vredno divljenja,zar ne? narocito je fascinantno to sto ga to nije promenilo ni malo..sto znaci da je licnost,a ne sundjer kao recimo holivudski glumci koji zivote vode prema ispitivanju javnog mnjenja...on je ostao svoj zar ne?
zbog koje drugari gledaju seriju? :rolleyes: a?a?a?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
jelena
Posts: 288
Joined: Sun 15 May 2005, 13:51
Location: Belgrade,Serbia

Unread post by jelena »

Stimpy man!!!
chitav set pitanja za tebe a povodom :blush:

why?warum?porque? pochemu?zashto? mislish da se nama danil pre svega toliko silno, bezuslovno, :ah: izbezumno,vratolomno :mrgreen: :ah: dopada?
Probaj sa top 5 razloga!!!
[ne ispitujem javno mnjenje samo me jako zanima male point of view!!!!!]

imam ih ja jos al polako :rolleyes:

e da ubaci neki detaljni osvrt na ruske cice sumnjam da gledate seriju zbog enterijera i kostima :rolleyes:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
stimpy
Posts: 74
Joined: Mon 18 Jul 2005, 02:20
Location: Serbia

Unread post by stimpy »

@ EvoNociEvoLudila
he he..a mozda nam se svidja prica i gluma? sta mislis? ;)

@ jelena
"why?warum?porque? pochemu?zashto? mislish da se nama danil pre svega toliko silno, bezuslovno,izbezumno,vratolomno dopada?"

he he he..pa ne znam...mozda zato sto to govorite!!?? :)
ali razlozi zbog kojih to govorite....jedino bih mogao da predpostavim..ajde..ok :
1.lep je covek
2.ima lepu boju glasa (sto cenim da je za vas bitan detalj)
3.ima stila (vidi se prema odeci koju nosi u javnosti)
4.elokventan
5.nedostupan je za vas iliti srecno ozenjen (ha ha..ne zelimo li svi ono sto ne mozemo da imamo :) )
+ bonus reason : 6.tesko je da mozete naci coveka sa ovih 5 osobina u Srbiji zar ne?

a da cice..pa lepe su..ali..>>copy of:
he he..a mozda nam se svidja prica i gluma? sta mislis? ;)
pozz
"What awaits each person in heaven is eternal bliss, divine rest, and ten thousand dollars cash..." - Eric Cartman

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
milena
Posts: 281
Joined: Tue 24 May 2005, 13:20
Location: Zagreb, Hrvatska

Unread post by milena »

+ bonus reason : 6.tesko je da mozete naci coveka sa ovih 5 osobina u Srbiji zar ne?
:?: :?: :?: :?: :?: :?:



p.s. svidja mi se stimpy-jev osmijeh
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
IzlaziMjesecIzlazimIJa

Unread post by IzlaziMjesecIzlazimIJa »

Dobri zubi nema sta :lol::lol:
Hm a da ti jos jednom promislish o ovom 5.razlogu :?

Heheeh jelena i EvoNociEvoLudila izlaze veceras i nece moci da gledaju brigadu :twisted: :tongue:
Uopste mi nije jasno zasto drame kad se u prvoj epizodi danil ne pojavljuje
:twisted:
Milena ja sam EvoNoci Evo ludila vec skrenula paznju da samo jedan Law ovde vazi i zna se koji !!!! :lol: :lol:

A i ova jelena se opustila moracu i nju da podsetim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Chka

Unread post by Chka »

IzlaziMjesecIzlazimIJa wrote:Dobri zubi nema sta :lol::lol:
Hm a da ti jos jednom promislish o ovom 5.razlogu :?

Heheeh jelena i EvoNociEvoLudila izlaze veceras i nece moci da gledaju brigadu :twisted: :tongue:
Uopste mi nije jasno zasto drame kad se u prvoj epizodi danil ne pojavljuje
:twisted:
Milena ja sam EvoNoci Evo ludila vec skrenula paznju da samo jedan Law ovde vazi i zna se koji !!!! :lol: :lol:

A i ova jelena se opustila moracu i nju da podsetim
Znamo, znamo, znamo, ne zamjeri Mjesece, Daniil Law i gotovo. OK OK. A Stimpy ga ipak malo pretjera kod petog razloga pa to ti je!!!
Sutra je Sasa u 23.30.
JOj i nemoj mi Izlazeci Mjecece zamjeriti, al mene Brigada zanima i zbog ruske m.
ma.
maf.
mafi.
NE SMIJEM RECI!!! :mrgreen:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
EvoNociEvoLudila

Unread post by EvoNociEvoLudila »

...I made it!!!!!!!! :headbang:
uspela , gledala ..... brigada....adrenalin, testosteron...

mafija :ah: ......саша молодец!!! :cool:

vidim da ce serija da mi se svidi ozbiljno, i vec mi je naravno zhao shto danya ima neku mizeriju od uloge u istoj :?

jeste primetili kako je cudno a time i jako zanimljivo snimana?mislim obratite paznju na kadrove ....ugao snimanja itd....zanimljivo :rolleyes: ...muzika onako zanimljiva mislim ova komponovana za seriju.....

sasha katastrofalna frizuraaaa,

lena blagi uzhas, hvala bogu da ce je zameniti -yekaterina guseva mi je mnogo slatka , nje nije bilo vecheras al bice...

najsimpa lik iz sashine ekipe-fil definitivno(vladimir vdovichenko),jes` da ima onaj boxerski nos al mi je on onako baja sto bi rekli...

daniila nema ni u shpici !!!!!!!!!! PROTESTVUJEM :twisted:

dalje...

prvo hvala crvenom machku za ovaj ljupki odgovor!!!
drugo delimichno si u pravu a delimichno ...sta ostaje u krivu...jeste
peta i shesta stavka su malo zalutale......neke su predhodne malo ispremetane ali u svakom sluchaju na tragu si .....:lol:

da ti razbijem uverenje
tesko da nam je privlacno to sto je daniil ozhenjen :? vrlo vrlo vrlo malo verovatno, prakticho ni to malo :ah:

a samim tim i 6. razlog biva malo prekrojen....

:rolleyes:
chka wrote:Sutra je Sasa u 23.30.
zezash me?pa shta , sad ce oni da je shetaju u intervalu 23-3 pa ja da gledam u pasulj kad je koje veche? :?
znala sam da ce ostati neshto da se prigovori nashem dragom D.F. sluzhba gledatelja
machak wrote:he he..a mozda nam se svidja prica i gluma? sta mislis?
pa mislim evo...mislim...:rolleyes:
:lol:
sta tacno?
(znash ono kao da nas potpuno ubedish :wink: )

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
EvoNociEvoLudila

Unread post by EvoNociEvoLudila »

ihihhihiii dakle princess maria se ustvari krije iza te dobre glume i price? :wink:
a?a?a?
slobodno priznaj
eve slazem se bas je slatka
:rolleyes:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
User avatar
stimpy
Posts: 74
Joined: Mon 18 Jul 2005, 02:20
Location: Serbia

Unread post by stimpy »

@ EvoNociEvoLudila
heh..peti amandman..smrc...machor je nanjusio istinu i sada je na tragu,medjutim verovatno ce skrenuti sa zacrtanog puta zbog slanine koja se pojavila u kadru.. :) nema na chemu,molim i drugi put....a ne ne..nije znacajno to sto je srecno ozenjen,vec sta to oznacava..a to je njegova savrsena inertnost izazvana time..to privlaci...izazov stvara temu i izbudjenje...ali opet,ja sam samo nagadjao sta bi to moglo biti :) 4 od 5 not bad...
sto se tice serije,moram priznati da nisam fan ruske kinematografije sto daje na znacaju kada kazem da mi se serija stvarno svidja..puna je radnje za razliku od ovih nasih i latino socijala...glumci su naravno milijardu puta bolji i samim tim ne karikiraju neka ogromna osecanja poput npr ljubavi ...mada ono..da budem fer..princeza mari je uvek prijatan prizor za ove oci :)
i.. :) ..sta velite mlada damo jesam li vas potpuno ubedio :) ?

@ Milena

PS:svidja mi se Milenina marama ;)
"What awaits each person in heaven is eternal bliss, divine rest, and ten thousand dollars cash..." - Eric Cartman

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
EvoNociEvoLudila

Unread post by EvoNociEvoLudila »

hihihihih raskrinkali smo machka :lol:
ali shto jes jes bio je fer od pochetka :wink: i to je za pohvalu

a da nisam ja tvoja sestra :wacko: mislim odgovaram opisu :mrgreen:
uf ne ja sam jos vise postradala ipak ne :rolleyes:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links