Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

EvoNociEvoLudila

Непрочитанное сообщение EvoNociEvoLudila »

IzlaziMjesec писал(а):
izvini za dezinormaciju
:ah: :ah: :rolleyes: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cool:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

aha pa znam ali ti ih sad tako redovno zovesh jel?
pa sta ja znam, nekako mi pomalo i odgovaraju opisu, narocito poslije posjeta arturceku :wink:


kontrola chka kontrola
e kontroliraj se ti-pogotovo posilije ( :shock: ) POSLIJE onog tvog mejla :oops: :oops: :oops: :wub: :mrgreen:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

Da oprostis, izgleda da Vocko misli samo na jedno :oops: :oops: :oops: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:


sram ga bilo :hugs: :kiss: :hugs: :kiss:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
EvoNociEvoLudila

Непрочитанное сообщение EvoNociEvoLudila »

Chka писал(а):
e kontroliraj se ti-pogotovo posilije ( :shock: ) POSLIJE onog tvog mejla :oops: :oops: :oops: :wub: :mrgreen:
ne razumem
jesam ja nesto rekla? pokazala? sta?? :rolleyes:
:cool: ja sam mrtva `ladna
:lol: :lol :lol: :lol:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

Dobro, dobro
Ja jos cekam Daniil vs. Vladimir.......... 8)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
IzlaziMjesec

Непрочитанное сообщение IzlaziMjesec »

:( jao nemoj nemam mozga dovoljno i snage za to ssad
to moram onako sa ljubavlju i koncentracijom da odradim

...sad :rolleyes: eventualno small talk...
:lol: :mrgreen:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
EvoNociEvoLudila

Непрочитанное сообщение EvoNociEvoLudila »

razmishljanja na temu....:rolleyes:

STRAHOV vs. KORF

Razlika je ogromna :rolleyes:
Koji mi se vishe dopada? kad malo bolje razmislim na istom su mi oba? :lol: :lol:
porque?
Pa zato brate sto je onaj Vladimir Korf obecavao da bude prava mushkarcina dok nije spao na niske grane da ne kazem na kolena pred Barbie. Dakle od Vladimira Korfa u uniformi :ah: u jurenju Olge na pocetku, illi dvobijima, zatvorskim celijama i nadmeno-dostojanstvenom flertovanju sa natashom olgom anom kim god, u jednom trenutku nije nishta ostalo. oh gospodi.!!!!
Dobro to je i sustina sapunice , malo ljubavi treba dati narodu ali …
Malo se i ja shalim :wink:
Korfov izgled u uniformi nema konkurencije, na pocetku kad je malo krace oshishan, kad se bori sam sa sobom, uf uf uf….. potpuno je idealan
To chka sto ti nazivash otrovom , prihvatam i potpuno se slazem, ali ima i on te svoje trenutke kad je mekushac…..


S druge strane Danil, hm procitavsi sve ono sto on blebece u tim inteervjuima tacno sam mu uzela meru. Mislim tacno kapiram koji je on tip. Ne znam, :rolleyes: ima tu nesto jako privlacno, a jedino sto mi je malo neprihvatljivo, tj uzasno iritirajuce jeste osecaj da zena dominira iz senke :twisted: . I bojim se da me nista ne moze razuveriti. To me baca u ocaj kad na njega pomislim. :sad: Inace da on ima onog Korfa sa pocetka u sebi , uf al bi bio frajer!!!!!!!
Ne, nemojte me pogresno shvatiti, ja ga ne bih volela videti kao nekakvog neuhavtljivog boema i vagabunda, ili nekakvu loshu osobu, nekakvog zenskarosha, daleko od toga, ali kazem ta zena njegova daje utisak jedne podmukle dominacije nad njim i moze on pricati bajke o ljubavi tu nesto [meni].ne stima :?
Svidja mi se shtoshta u njegovom ponasanju i podvlacim to sto je povucen i vise osobenjak to mi je potpuni pogodak.
A kako Strahov izgleda u raznim prilikama i vremenskim periodima- pa dajte svi imaju bolje ili losije faze. Tu sad ne mogu bas nesto mnogo da mu zamerim. Ja licno mislim da ga vishe naruze nekim frizurama u serijama, i odecom u istima nego li on privatno sam sebe[tj. zena njega :wink:]
Licno mi i uopste nije jasno da li je moguce da su novinari toliko neinventivni, da ne kazem kreteni da ga stalno pitaju jedno te isto , mada mislim da je poprilicno inteligentan i da bi mogao o kojechemu lepo da prica.

Pa sve u svemu oba mu onda dodju na isto….
Jedini problem je sto je korf fikcija :rolleyes:

[Sad samo za chka ]
izvinite narode ali ovo zato sto smo nas dve ovde jedine imale uvid u izvesni text nevezan za danila
…..
Dakle chka kad bi recimo daniil imao samo malo onog stepena slobodno receno otvorene seksualne provokacije – mislim jesi pomislila koliko se oni kao parovi razlikuju i o kakvim stavovima i stvarima prichaju, i u krajnjoj meri kakve su fotogravije ovih dvoje u odnosu na danila i njegovu zenu…. Boze pa to je nebo i zemlja!!!
Kad bi strahov imao samo malo toga, u pravu si mnogo je on miran, i zapravo cudno je koliko je zeljen a da se on svo vreme ustvari brani, on je tip coveka koji prosto pasivno privlaci, i cak pokusava da odbije od sebe to je jasno kao dan….mislim sva ta lepota zaista …i zamisli da je jos malo otvoreno bezobrazan… hm gde bi mu bio kraj….

I tako ….pisacemo mi jos o tome ovo su pocetne postavke… :lol: :lol:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
IzlaziMjesec

Непрочитанное сообщение IzlaziMjesec »

Danilu fali malo :!: ja sam ovde gazda :!: stava!!!!
Ako ga nerviraju novinari da ih "napuca" shto bi rekli a ne da izigrava finocu, malo temperamenta ne bilo na odmet. :cool:
A opet kapiram on je riba to je tesko uzburkati na agresivno da ne kazem zdravo manifestovanje, vec iskljucivo na sarkazam i cinicnost :rolleyes:

Hihihihhi sta mislite sta je korf u horoskopu? :rolleyes:
Ja mu dajem skorpion a za podznak cu razmisliti hihihi

A danil ribica, bas zanimljivo koga je on to sve privukao , mislim sta su nasi horoskopski znaci?
Kod mene je privukao ribu iz podznaka tu nema razmisljanja :lol: :lol:
ja ovan /riba a vi? :D :cool:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

i u krajnjoj meri kakve su fotogravije ovih dvoje u odnosu na danila i njegovu zenu
KOJE FOTOGRAFIJE :?: :?: :?: :shock:
Jesu bile i fotografije????????? :roll:
Draga moja u onoj brzini izgleda da si mi ih zaboravila poslati :? :sad:


Inace korf je u horoskopu jarac-skorpion moze biti podznak.
Ja i on super kombinacija bik/strijelac+jarac/skorpion :lol:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

Ispravljam se. Strijelac je u podznaku. Ima on malo te leprsavosti i sasavosti. Skorpioni su ipak previse........Dovoljno je sto je znak jarac :wink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
NePitajMeNista

Непрочитанное сообщение NePitajMeNista »

:shock: :shock: :shock: :shock:
tek sad vidim da imaju i SLIKE. I nije plavusa??????Sta je rec???
Cek idem ih pazljivije promotriti!!! :shock:

Koji sam ja :twisted: smooootezzzzzz :oops: :oops: :?

:sad: :wacko: :puppy:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

Prvo pozdrav za alex, vidim je online nakon duzeg vremena :P
Vladimir Korf obecavao da bude prava mushkarcina dok nije spao na niske grane da ne kazem na kolena pred Barbie
neka neka, to je u redu. sta ce joj onakav. i red je da se malo primiri a tek povremeno "podivlja" cisto za uspomenu na sebe nekadasnjeg

Korfov izgled u uniformi nema konkurencije, na pocetku kad je malo krace oshishan, kad se bori sam sa sobom, uf uf uf….. potpuno je idealan
ja saglasna 100 posto
a jedino sto mi je malo neprihvatljivo, tj uzasno iritirajuce jeste osecaj da zena dominira iz senke
mogao bi to biti i privid. takve su ribice, izgledaju papucari al ne brini, ne sprijecava ih to da saraju naokolo sve u sesnajst. znam pouzdano. imam bliske osobe ribe.
A kako Strahov izgleda u raznim prilikama i vremenskim periodima- pa dajte svi imaju bolje ili losije faze. Tu sad ne mogu bas nesto mnogo da mu zamerim. Ja licno mislim da ga vishe naruze nekim frizurama u serijama, i odecom u istima nego li on privatno sam sebe[tj. zena njega :wink:]
sto jes jes najbolje izdanje je bijela uniforma i gotovo! (ma i crna, i jos par izdanja iz nastye). a za zenu ne mozemo reci da nema ukusa (znamo iz kog razloga) ali mozda ga namjerno oblaci onako blesavo, ne bi li bio malo ruzniji :wink:
kad smo kod toga, kako bi ga vi obukle?? koji stil? sta bi mu stajalo?

Licno mi i uopste nije jasno da li je moguce da su novinari toliko neinventivni, da ne kazem kreteni da ga stalno pitaju jedno te isto , mada mislim da je poprilicno inteligentan i da bi mogao o kojechemu lepo da prica.
u onim klipicima koje sam ja gledala on melje samo o svom poslu i imam osjecaj da bi o tome mogao danima i danima i danima.
Pa sve u svemu oba mu onda dodju na isto….
Jedini problem je sto je korf fikcija :rolleyes:
valjda je zato i toliko dobar
i cak pokusava da odbije od sebe to je jasno kao dan
….

ne bih se bas kladila. on je samo skroman u vezi svog uspjeha......ali hm...., sto ti rece, pisat cemo jos o tome, sad sam malo u zurbi.....

mislim da bi teuta imala stosta reci na ovu temu jer koliko sam vidjela i njoj se daniil kao takav jako svidja.
teuta javi se :P
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Гость

Непрочитанное сообщение Гость »

e,pa,ovo je stvarno glupo...polina dolgorukaja :? +sve (maldje)zene u seriji su se kandidovale za anastasiju!??sve su isto godiste(?!)i ni jedna ne zna ko su joj roditelji(?!)... pffff> :roll: ...
+extra zanimljiva karakterizacija:"podmukla zena"!!! -hvala,jelena:)
:wink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

e,jeste prelazno ovo vase loodilo!! :lol: :lol: :lol:
ovaj guest sam ja 8) ,eto moralo se desiti pre ili kasnije...sad sam vasa 100%

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

enya nista se nisi izjasnila strahov vs. korf i nisi odredila horoskopski znak vladimira korfa kao takvog 8)

cekamo 8)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 8 гостей