Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Na službenoj stranici serije mogu se pogledati neki video klipovi iz serije + spot za pjesmu 'Mne ne zhal' koju pjevaju Anton Makarski (Andrej iz BN), Arina (pjevačica koja posuđuje glas Anni) i još nekakav tip. Također se mogu skinuti i glazba iz serijala, neke pjesme koje pjevaju npr. Anna Tabanina (Liza), Jekatarina Klimova (Natasha)...

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Za one koji ne znaju, str. je: http://www.bednayanastyatv.ru/

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Meni se svidjaju Daniilova ramena, daju mu neku profinjenost! Vazno mi je samo da nisu "padnuta", tj. obla, kako bih rekla... I sva ona odjeca iz 19. stoljeca izvanredno mu pristaje. On zbilja savrseno izgleda, nije cudo da je glumio Doriana Graya. Medjutim, moram ponoviti da se on meni svidja i zbog onoga sto sam procitala/cula u njegovim intervjuima; da je prazan kao osoba, prestao bi mi biti privlacan. Takva sam vec.

Jos nesto. U sceni kada Ana dolazi u Vladimirovu sobu, on je prema scenariju trebao lezati gol u postelji, ali Strahov se usprotivio govoreci da je to povijesno neutemeljeno jer da takav nije bio obicaj. I tako su ga ipak odjenuli. Mudrica! Mora on poznavati povijest! :x

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

Ana писал(а):
jelena писал(а):A, sad idem da se bacim na Friday night realnost, okruziti se nesavrseno nesavrsenim.... :?:
kako da ovo protumačimo? :lol:
:lol:
neko rece
“….excellence I can reach for, but perfection it is god’s business”
(or maria leonova`s nazalost)
:wink:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

Teuta писал(а):moram ponoviti da se on meni svidja i zbog onoga sto sam procitala/cula u njegovim intervjuima

Jos nesto. U sceni kada Ana dolazi u Vladimirovu sobu, on je prema scenariju trebao lezati gol u postelji, ali Strahov se usprotivio govoreci da je to povijesno neutemeljeno jer da takav nije bio obicaj. I tako su ga ipak odjenuli. Mudrica! Mora on poznavati povijest! :x
potpuno se slazem decko je pametnica i super mi je ustvari sto je tako malo zatvoren i enigmatican

!!! a za ovu scenu, bojim se da mi je to promaklo, gde si to nasla?
moje info su cak protivrecne tome-i on i korikova su se navodno zalili sto im scene nisu malo eksplicitnije, i pokusali da uticu na reditelje ali ta zena reditelj sto je radila sa njima te scene nije ju se dalo ubediti!
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

[quote][/quote]
jooooj!i meni!potpuno!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

Oooops! :oops:

trebalo je da izadje quote by Ana..."Nego,bas mi je glupo sto je Strahov ozenjen."

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

a,sto se tice ramena ... pretvoricemo ovo fino mesto u hot forum :shock:
iskreno,ja ne znam zasto mi se svidja ...mislim,mogu da mu nadjem gomilu nedostataka...(sto ne znaci da je to nesto generalno,nego da se to meni inace ne dopada)ali,....ja i dalje ne trepcem kad je on u kadru :blush: ... ne provaljujem sta mi radi,...ali dobro mu ide. :lol: a,glas mu je,zaista,vrhunski...preteran!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

jelena писал(а):
Teuta писал(а):moram ponoviti da se on meni svidja i zbog onoga sto sam procitala/cula u njegovim intervjuima

Jos nesto. U sceni kada Ana dolazi u Vladimirovu sobu, on je prema scenariju trebao lezati gol u postelji, ali Strahov se usprotivio govoreci da je to povijesno neutemeljeno jer da takav nije bio obicaj. I tako su ga ipak odjenuli. Mudrica! Mora on poznavati povijest! :x
potpuno se slazem decko je pametnica i super mi je ustvari sto je tako malo zatvoren i enigmatican

!!! a za ovu scenu, bojim se da mi je to promaklo, gde si to nasla?
moje info su cak protivrecne tome-i on i korikova su se navodno zalili sto im scene nisu malo eksplicitnije, i pokusali da uticu na reditelje ali ta zena reditelj sto je radila sa njima te scene nije ju se dalo ubediti!
Doista ne znam gdje sam to procitala i jesam li dobro shvatila tekst na ruskom. Uglavnom sam pretrazivala pomocu Yandexove trazilice: www.yandex.ru. I iscitala mnoge tako nadjene tekstove.

I meni je Daniil jos drazi zato sto je donekle introvertiran, zagonetan ili -
kako on kaze - ne hladan nego ozbiljan.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
jekica

Непрочитанное сообщение jekica »

Da , da , upravu si Jelena da nista vise ne moze da se skine sa tog sajta , sada sam se i ja u to uverila :idea: . Ja sam pretpostavljam onda jedna od srecnijih koja je posetila taj sajt dok je jos radio kako treba :) , tako da sam ono kao uspela sve da pohvatam unapred i uzivam u pojavi Danila Strahova over and over again...skoro da sam postala zavisna , jos malo pa cu i ruski da naucim .
Jedno pitanje , da li neka od vas ima ili zna gde mogu da downloadujem muzicki spot u kome je Daniil igrao , u pitanju je neka ruska pevacica S...something... :?: ???

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

teuta moj je potpis bolji :lol: :lol: :lol:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

NIGDE!!!! nazalost

to zapravo nije jedini muzicki spot postoje info da je snimio dva ali nikad nigde nisu vidjeni!!!
tacnije ove devojke koje prate apsolutno svaki detalju vezi Daniila nikad nisu videle spot!!!I same pokusavaju da dodju do toga
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

Da da i ja sam prekopala internet yandexom ali vidis tako nesto nisam procitala...
anyway, jel gleda neko neki ruski program preko satelita?
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

he, he dobar ti je potpis milena al ja ovo predlazem za hit ako ne meseca ono bar dana!!! :wink:
enya писал(а):.. ne provaljujem sta mi radi,...ali dobro mu ide. :lol:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Гость

Непрочитанное сообщение Гость »

jelena писал(а):he, he dobar ti je potpis milena al ja ovo predlazem za hit ako ne meseca ono bar dana!!! :wink:
enya писал(а):.. ne provaljujem sta mi radi,...ali dobro mu ide. :lol:
:D :D :D meni je definitivno hit mjeseca i godine jedna rečenica koju je napisala zenska na onoj stranici gdje smo se u pocetku "nalazile". vrlo kratko ali definitivno najbolji opis. napisala je: "tip je preteran". mislim da se stvarno ne moze bolje opisati.... ako se uopce moze opisati...ne, ne moze... treba ga gledati...i gledati...i gledati... sto me opet podsjeti na jednu drugu izjavu. jedna druga je napisala da bi ga samo gledala i gledala i gledala i povremeno podvrisnula od uzbudjenja... i ta je dobra :D :D ma, sta god da napisemo, razumijemo se savrseno...ne znamo sta nam radi...al dobro mu ide :lol: :lol:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: SentiBot[eu] и 6 гостей