Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Гость

Непрочитанное сообщение Гость »

jelena писал(а):e devojke,devojke, pocepaste me od smeha danas!!!!!! :D :D :D
zakljucno sa gostom-milenom, i njenim djavoljim smajlijima koji se pojavljuju posle svakih nekoliko postova. :wink:
al imam ja i tu jednu prigodnu rekapitulaciju (sta cu ova rec je danas u modi)
vidi milena! :rolleyes:
za pocetak ja bih se na tvom mestu zapitala zasto se to dogadja
prvi put su se problemi pojavili kad si citiracu te “ukrala” teuti potpis
onda se situacija malo smirila i ti si opet bila milena
no….
onda si se sama proglasila krivom za izvesnu aferu u kojoj se pominju cak i intimniji delovi tela :wink: voljenog nam danila
i sta?
opet si anonimus
nisu tu cista posla :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:wub:
1. ili sam ja neki "ubaceni element" koji sve vas treba "kuriti" protiv strahova :wink:
2. ili me bog kazni svaki put kad "pljucnem" nesto protiv njega pa mi zato ne da da se potpisem svojim nickom, tj. imenom
3. trece i najblize istini-smotez prve klase koji se ni ulogirati ne zna :oops:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

:evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :!: :!:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

Boze moj, boze moj.......jelena sad sam se i sama sita nasmijala. ovo stvarno nije bilo namjerno. reci zivota ti sto to krivo radim....pa me potpise ko gosta iako se ja uredno logiram (bar mislim da se logiram) :?
???????????? prosvijetli me, tako ti strahovljevog pupka
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

Непрочитанное сообщение alex »

cc..... žene,žene....... doci ce nam pupak glave... :P :P :oops: :oops:
ynate sta, koliko god Korf bio sladak kad se smiska, onako švalerski..... najlepsi je kad je besan ko ris... valjda mu to leži uz ulogu, ko bi ga znao...
ej, skontala sam nesto.... da li ste primetile kako je sexy kad ima vise odece na sebi - tipa i kaput i suubaru nego raspojasan i u kucnim haljinama? Ja se istopim kad vidim onu rusku kragnu tik ispod brade.... uh, ljubi ga majka... i jos po neko :cry: :cry:
i ako se nesto lep ne vidi - stavila sam latinicni font radi žđš isl... :wink:

i sto se tice potpisa - moj je najoriginalniji!!!! Jednostavno ga nema - pa nece nikad biti zabune
p.s. dodacu jos 1 kvalitet... šake - hot hot hot - mislim, ko vec nije primetio

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

hahaha
jao milena milena
nisam sad pri vremenu ali javicu se nocas sa nekim resenjima
:lol: :lol: :lol:
Последний раз редактировалось jelena Пт 03 июн 2005, 17:20, всего редактировалось 1 раз.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

.....posle evo skoro deset sati evo mene opet
pa gde ste devojke +guest ? :wink:
jel vi u hr ulazite u finale serije?jel ste stigli do "the kissa" ane i vladimira?trebalo bi da jeste i sta kazete? ma mogli su i malo bolje al ajde da im se oprosti dobro je samo dok nisu ostali celu seriju na cmok cmok varijanti :lol: :lol:

goste dragi poslacu ti neke savete za logovanje na PM! :wink:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Cure drage, brzinski pozdrav jer sam zauzeta pa samo povirim i pobjegnem dalje.
Jelena, baš je taj poljubac (a ne cmok-cmok :lol: ) bio u jučerašnjoj epizodi. Napokon nešto! Pošizila sam vidjevši da mi se današnja epizoda nije snimila pa moram čekati do ponedjeljka!

Ćao svima! :wub:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
SANJA

Непрочитанное сообщение SANJA »

cao devojke evo mene opet nisam imala internet sate ( upravo trosim drugaricine ako sazna ja sam gotova :oops: :oops: ) taj cuveni poljubac je u epizodi kojoj ? i jos nesto kod nas ana je dobila otkaz u pozoristu a vladimir konacno planira dolazak u peterburg - kada ce se njih dvoje sresti i sta ce ona onako smotana da radi sad kad nece postati glumica? smaram jel tako :? :? :? :P
SANJA + VLADIMIR = MOJA NAJVECA ZELJA

( STA VAM BI DA ONAKO CEPIDLACITE U VEZI SLATKISEVOG IZGLEDA, DA LI BISTE BILE ZADOVOLJNE DA JE NA PRIMER ORLANDO BLUM ILI BRED PIT GLUMIO VLADIMIRA ? :shock: :shock: :shock: NE SMEM NA TO NI DA POMISLIM )

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

SANJA писал(а): kod nas ana je dobila otkaz u pozoristu a vladimir konacno planira dolazak u peterburg - kada ce se njih dvoje sresti i sta ce ona onako smotana da radi sad kad nece postati glumica?
ona onako smotana ce zamalo da zavrsi u najstarijoj profesiji :wink:
no vladimir ce se pojaviti u pravom trenutku i spasti je
pa onda malo cmok cmok i sve to vec sledece nedelje
a za jedno 30-ak epizoda i french kiss varijanta!!!

teuta,sumnje u tebe bilo nije :wink: ,ali rekoh da prosirimo malo znaje o doticnom Danilovom suludom postupku :lol: :lol:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

Непрочитанное сообщение alex »

SANJA писал(а):( STA VAM BI DA ONAKO CEPIDLACITE U VEZI SLATKISEVOG IZGLEDA, DA LI BISTE BILE ZADOVOLJNE DA JE NA PRIMER ORLANDO BLUM ILI BRED PIT GLUMIO VLADIMIRA ? :shock: :shock: :shock: NE SMEM NA TO NI DA POMISLIM )
Dobile smo vec grdnju... nemoj opet i ti :cry: :cry: :cry: Nikad vise ni jednu losu rec od mene necete da vidite ni cujete :cry: :cry: :cry:
A za ove holivudske glumce - ne spominji.... nije da ih ne gotivim, ali sto su to izvikana imena.... cccccc.. prosto ti je muka od njih.. pa kao roze federer u tenisu.. cekas da se promene zvezde u nadi da ce nove biti manje opsednute samim sobom, i biti normalne!
Eto, zato volimo Vladimira (iliti D.S.) :oops: :oops: :oops:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Eh, jedva okončah ovisničku krizu! Kakav dan! Rekoh već, nije mi se snimila jučerašnja epizoda BN pa izostade nužna mi dnevna doza Vladimira Korfa. Danas napokon imam malo više vremena za boravak na netu, ali veza preko koje se spajam cijeli je dan u nekoj stvari :wink: . Bože! Počela sam se tresti kao nekad dok sam pušila pa bih ostala bez cigareta! Onda sam se sjetila - brzo sam pronašla i uključila telefonski kabel, koji sam davno isključila zbog dialerâ. I - evo mene među moje!!!!!!

Brad Pitt? On savršeno izgleda, osobito u ulozi moga omiljenog literarnog junaka Ahileja u bezveznoj Troji, ali nije mi napet, uopće. Nema mi ono nešto što Daniil ima - to ima samo Dania. Najdraži su mi glumaci - od američkih - Robert de Niro i Sean Penn. Usput budi kazano. 8)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

sanja, sanja, sanja :!: od svih mogucih i nemogucih, od svih poznatih i nepoznatih...itd da ne nabrajam dalje, pa gdje nadje preslatkog orlanda blooma za primjer :twisted: ........jes, istina, za vladimira ne bi bio nikako, al da je on mishica, bogami..........to bi mu sjelo savrseno uz ono njegovo umiljato licasce.........a sto se bradd pitta.........neka ga tamo s jennifer, angelinom ili s kim vec god jest......ali orlando...cccccccc.....nemojte mi orlanda jer cu vas :twisted: ... :wink: :wink:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

milena писал(а):
a sto se tice sasine ekipe......pa meni se cini da je na HRT-u prikazano svega 7-8 epizoda, a koliko vidjeh na onoj stranici serials.ru ili kako se vec zove, to je kod njih bilo par sezona......dakle, mozda u ovim prikazanim u nas njega uopce nije ni bilo, a osim toga ionako je posve sporedna uloga, vjerovatno se pojavi na par minuta u jednoj epizodi i to je to......mislim, ne znam sigurno-samo nagadjam.....a da ce je reprizirati.. hm......mozda eventualno preko ljeta..a mozda i ne..
pozdrav svima
Tek sad sam ovo opazila. Daniil glumi sporednu, ali primjetnu ulogu u Brigadi, tj. Sašinoj ekipi. Ja sam gledala epizodu i pol, ali sestra mi je lako objasnila - poslije - koji lik glumi Strahov. Meni je on pao u oči jer podsvijest obično reagira bolje od svijesti. Isto tako, u početku se nisam mogla snaći tko je tko u BN, a jedino sam Korfa upamtila odmah.

Milena, kradljivice potpisa :P, meni je ipak važnije posjetiti St. Peterburg negoli Moskvu pa makar nikada ne vidjela strahova uživo.

Vidim da ste raspravljale koje nedostatke ima Daniil i brzo se ugrizle za jezik. Meni on ima jedan jedini nedostatak, ali veoma zabrinjavajući. Neću (zasad) reći koji.

Nitko ne spominje Korfov prsten, koji mene izluđuje jer naglašava ljepotu njegovih ruku. Gotovo bih rekla da je u mojoj percepciji taj prsten lik za sebe.
Последний раз редактировалось Teuta Вс 31 июл 2005, 02:13, всего редактировалось 1 раз.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

teuto, ne drzi nas u neizvjesnosti-koji je to nedostatak :shock:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

Непрочитанное сообщение alex »

fala bogu... jos neko je primetio njegove bozanstvene ruke....... uh..... :oops: :oops:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 7 гостей