Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

devojke fantasticne novosti!!!!!

obnovljen je konacno tzv.crveni site!!!
tako da ponovo radi bioskop ;))))
sto ce reci mogu da se downloaduju video klipovi iz bn!
ima jedna mala caka ali to procitajte na samom siteu a prepoznacete tako sto je jedini text na engleskom!!
ana !!!!! ovo je ujedno i dobar odgovor na tvoje pitanje!!!
ovde postoji kompletna muzika iz bn
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

milena писал(а):e sad cu ja opet malo potkuriti stvari. dakle, moja beogradska veza koja radi u vecernjim novostima mi kaze da su njeni kolege iz TV novosti u kontaktu s Amediom ili kako se vec zovu i da ovi kazu da se drugi dio snima.

e blago nama da imamo tv novosti ,,, pola se sveta pita i nagadja sta se desava sa bn2 a kod nas znaju, e pa nemam reci :rolleyes:

mislim ja bih zaista volela da je to tako :rolleyes:

btw.sta tacno znaci potkuriti??
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

btw.sta tacno znaci potkuriti??[/quote]
potkuriti dolazi sigurno iz naseg dragog ruskog, to je jasno, mislim da kod njih kuriti znaci pusiti ili tako nesto a u zagrebackom slengu to bi bilo "potpaliti", "zapaliti" ili vec tako nekako, ponjimajes jele?
:headbang:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Гость

Непрочитанное сообщение Гость »

DJEVOJKE, JA VAS OBOЋAVAMA!!!!!!!!
Već sto godina pokuљavam doći do tih video clipova!I sad napokon mogu uћivati u Vladimiru kad hoću!U bilo koje doba dana i noći!
Jesam rekla da vas volim?!Jesam!Nema veze - evo joљ jednom. Ja vas :hugs: :kiss: :hugs: :kiss: :hugs: :kiss: :hugs: :kiss: :hugs: :kiss:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

Anonymous писал(а):DJEVOJKE, JA VAS OBOЋAVAMA!!!!!!!!
Veж sto godina pokuљavam doжi do tih video clipova!I sad napokon mogu uћivati u Vladimiru kad hoжu!U bilo koje doba dana i noжi!
Jesam rekla da vas volim?!Jesam!Nema veze - evo joљ jednom. Ja vas :hugs: :kiss: :hugs: :kiss: :hugs: :kiss: :hugs: :kiss: :hugs: :kiss:
vau koliko ljubavi na jednom mjestu :ah: :shock: :tongue: :tongue: :laugh:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
sanja

Непрочитанное сообщение sanja »

Ćao ! Ja vas tako posećujem s vremena na vreme! Milena koliko se secam ti imaљ vezu u tv novostima pa mi treba jedna mala usluga . Redovno kupujem te novine jer ima sadrћaj Nastje za sedam dana unapred i oni već nekoliko nedelja obećavaju neko iznenadjenje u vezi serije i ma koliko ja bila dosadna sa porukama nece da mi kaћu :evil: :evil: :evil: . Pa ako bi to mogla da saznaљ bila bih ti veoma zahvalna jer me ovo stanje neznanja ubija !!! :shock: :shock:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

Anonymous писал(а): sad napokon mogu uћivati u Vladimiru kad hoжu!U bilo koje doba dana i noжi!
:rolleyes: :rolleyes:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

spasibo m!!!ponjala!!!!
`ajde malo pogurajte te tv novosti za neku info mozda i znaju nesto nikad se ne zna :?
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

e jelena i ja sam primjetila ono "u svako doba dana i noжi" nego ne iskomentirah.......hm hm hm.. :wink: :wink: :wink: a sto se TV novosti tice odgovor i tebi i Sanji-ispitat жu.
Pozdrav!!!!
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

sanja писал(а):oni već nekoliko nedelja obećavaju neko iznenadjenje u vezi serije
da nece da objave poster vladimira u prirodnoj velicini :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
sanja

Непрочитанное сообщение sanja »

Iљla sam malopre na onaj crveni sajt i zaista ja nemam pojma kako da skinem one klipove i muziku :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Kaћite da sam glupa ali jel neko moћe da mi napiљe uputstvo kako to da uradim :?: ( jelena računam na tebe ) :D :D :D
Skoro sam iљla na neki љpanski sajt i naљla sadrћaj BN . Umirala sam od smeha . Pise da se u seriji radi o nekim sestrama bliznakinjama Ani i
Anastaziji koje su razdvojene po rodjenju , jedna je poslata na selo a druga u neku bogatu porodicu. Majka im je Ana , a otac MIHAIL REPNIN .Vladimir se spominje kao neki jadnik koji je beznadeћno zaljubljen u Anu kojoj je samo Miљa u srcu :puppy:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

sanja писал(а):Iљla sam malopre na onaj crveni sajt i zaista ja nemam pojma kako da skinem one klipove i muziku :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Kaћite da sam glupa ali jel neko moћe da mi napiљe uputstvo kako to da uradim :?: ( jelena raиunam na tebe ) :D :D :D
Skoro sam iљla na neki љpanski sajt i naљla sadrћaj BN . Umirala sam od smeha . Pise da se u seriji radi o nekim sestrama bliznakinjama Ani i
Anastaziji koje su razdvojene po rodjenju , jedna je poslata na selo a druga u neku bogatu porodicu. Majka im je Ana , a otac MIHAIL REPNIN .Vladimir se spominje kao neki jadnik koji je beznadeћno zaljubljen u Anu kojoj je samo Miљa u srcu :puppy:
иovjeиe, tako je pisalo i u jednim hrvatskim novinama kad se serija tek poиela prikazivati, a meni mrak pao na oиi pri pomisli da ana neжe biti s vladimirom---uћas..... :twisted:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
sanja

Непрочитанное сообщение sanja »

Tačnije :
Situada en Rusia a mediados del siglo XIX, Anastasia es la historia de dos hermanas gemelas separadas desde su nacimiento. Su madre, Ana, es una actriz que es adquirida como criada por el Barуn von Korf, que le dispensa un trato paternal. El Duque Repnin y Korf se enamoran de Ana y Repnin tramita la libertad de la protagonista, por un decreto especial del emperador. Cuando Ana rechaza su libertad para proteger la vida de Repnin, Repnin ve en esta renuncia un acto traiciуn. Cuando Ana da a luz a las gemelas, una es entregada a su padre, el Duque de Repnin y la otra es enviada a una familia campesina

Љpanci su totalno nenormalni čak sam nasla epizodu u kojoj Zabalujev
i Marija Aleksejvna vode ljubav a Liza ih zatiče na delu !!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: jooooooooooooojjjjj!!!zaista groteskno!!!!nemojmo se vise trovati sa ovim...

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

jelena писал(а):
obnovljen je konacno tzv.crveni site!!!
sto ce reci mogu da se downloaduju video klipovi iz bn!
ima jedna mala caka ali to procitajte na samom siteu a prepoznacete tako sto je jedini text na engleskom!!
a to je ovo
Dear world fans!!!

Video is ready to be downloaded! Apart from higher speed of downloading and wider bandwidth, there go some limitations for foreign users, unfortunately. If foreign traffic exceeds 5 GB per month, Russian/foreign traffic parity should be maintained, that means: world fans can't download anything in excess of the Russian traffic. As soon as the Russian traffic rises, foreign users may start downloading again. To put it in a few worlds: the more Russian fans download, the better for you
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 10 гостей