Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

Seljanka nepismena ne zna engleski. SQUASH?? Bok te pita sta znaci skwash??? Ma nema veze, znate na sta sam mislila :oops: :oops:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ubila si me :lol::lol::lol:
dokrajcila si me potpuno
Hahahhahahahah

Da hm :rolleyes: pa skvosh je zamishljen za dvoje :blush:
Al ne brini ja sam jos uvek tu

Oleg Menshikov-moj omiljeni, ma najomiljeniji ruski glumac ever!!!!!
Ko zbog njega suze ronio nije u Varljivom suncu (Utomleniye Solncem)Nikite Mikhalkova …eh…ah
(jasno vam je da DANILA ne racunam u glumce vec u bogove :wub: sta li?? :rolleyes: :lol: )

Chulpan Khamatova-ona je imala glavnu ulogu u Deti Arbata (nije doduse imala nikakve veze sa danilochkom…..still)
Preporucujem film “Papa Luna” sa Chulpan potpuno je otkacen , gde njenog retardiranog brata igra onaj tip iz “Trchi Lola trchi!!!!
.. film je sa velikim uplivom kusturice!!! mislim ima letecih objekata :mrgreen: i sl.

Hihihhhiii
Lenochka
*josh 3 dana do brigade :lol::lol:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

Eto ga na!
Toliko truda i na kraju skvos igra za dvoje :mrgreen: :ninja: dobro, evo bacile smo jednu partiju ocito. ajd drago mi je da znas za te glumce gore spomenute, iskreno receno ja nikad cula......ako saznam jos kakvu kulturnoumjetnicku rusku vijest-javim s veseljem!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

e,zene,zene... :rolleyes:
jos malo cete i mice da igrate... :D :D :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

malo vas covek ostavi same... :wink:
dakle,daniil zaista budi sve "najgore" u vama :oops: :oops: :oops:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

nego,htedoh nesto da primetim... jel' se to sonjica sad pali na nikitu? -veri cudna kombinejsn!!! :unsure: mislim,nije da zameram,...covek je sve cesce bez kosulje :lol: (sto mu je zapravo jedini adut! :blush: mada,samo skida kosulju...trebalo bi da nauci dve-tri od bacaca diska :D :D :D )
poz.
+da li olga(stoka,govece,volina!!!)palnira da se pojavljuje bas do poslednje epizode?!! :twisted:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

Izgleda da je Jelena manijak No1 foruma Daniila Strahova, a ja se drzim na odlicnom drugom mjestu. Evo i sad sam uletjela prije nje da ti odgovorim na kvescn (da da ona je nocni tip, tek ce se pojaviti, sto bi reko Vlado Kalember: evo noci evo ludila, mjesec izlazi izlazim i ja....)
Dakle, Sonjica se pali na Nikitu, i da, sigurno je to u nekakvoj uzrocno posljedicnoj vezi sa skidanjem njegove kosulje (a i dobra je dusica, sto jes jes, nije previse bistar, al ne mora ni biti)
a druga stvar, neces olge vise gledati sve do zadnje epizode kad ce je strpati u kociju i pravac Poljska....
Ako sam nesto vazno i bitno (pa cak i nebitno) propustila skazat, prepustam Jeleni Korikovoj :puppy: , pardon ocu reci Jeleni Strahovoj :headbang: da me dopuni.......... :mrgreen:
E zakon su ovi smajlici :wink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Chka

Непрочитанное сообщение milena »

E da, i nije samo stvar u Strahovu sto se tice ovog foruma-nego, svidja mi se ekipa-a znate zasto??? Zato jer nema nikakvog sukoba, diskusije, rasprave, debate-NE, sve smo ISTOMISLJENICE. Jedna nesto kaze, a onda se sve ostale redom sloze...Pa ima li igdje takvog foruma???
:?:
Nego, opet pitanje za Jelenu Evo Noci Evo Ludila Mjesec Izlazi Izlazim I Ja- jesi gledala film The Bourne supremacy (jesam li te to vec pitala ili nisam??) Ako jesi imas kakav komentar??
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

:lol: :lol::lol::lol:
:mrgreen:
:ah::ah: :ah: :ah:
ja ne moguuuuuuu :ah: :ah:
kucacu vam kad se smirim aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:lol: :lol: :lol: :lol:
:ah: :lol:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
EvoNociEvoLudila

Непрочитанное сообщение EvoNociEvoLudila »

hehe hajde i ja malo da promenim identitet
dosadila sam samoj sebi vishe :mrgreen:
enya...konachno se odluchila da nas udostoji svoga prisustva писал(а): e,zene,zene...
jos malo cete i mice da igrate...
pa nekako nogomet ne bismo mogle :rolleyes: mislim fizichki da postignemo :lol:
enya....se nasom mukom nasladjuje писал(а): malo vas covek ostavi same...
dakle,daniil zaista budi sve "najgore" u vama
Uopste nije tako :snoffs:
budi :ah: i gore od najgoreg :twisted: :ah: :blush:

a rekla bih da i olga tebi ne ostaje duzna mislim budi same plemenite osobine i osecanja :mrgreen:
enya olga`s biggest fan писал(а): olga(stoka,govece,volina!!!)
znala sam ja da ti cenis i postujes olgu ali ovo :ah:
Ovo je vec fanaticna posvecenost ,slepo obozavanje sta li? :lol::lol:
Jesi razmisljala da napravis sajt kao znak ljubavi prema gore pomenutoj :mrgreen:
Evo ja obecavam svoje redovno ucesce i pljuvanje iste na forumu :mrgreen:


to be continued......
[ :? of course kad shto bi rekli "vatam zjale" u petak uveche u kuci ispred kompjutera :sleep: :blink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
EvoNociEvoLudila

Непрочитанное сообщение EvoNociEvoLudila »

no ,hvala ti havla ti enya sto si se vratila
ocaj je pretio da unisti nase redove :D
da nije chka danas dugo bila na suncu ? писал(а): Izgleda da je Jelena manijak No1 foruma Daniila Strahova
Heheh ovo ne mogu da prihvatim bez dokaza
jelena voli chka писал(а):Jeleni Strahovoj
A ovo prihvatam bez razmisljanja :ah: :ah:
milenchik писал(а):Jeleni Korikovoj
Samo ovo nemoj molim te.Nekako nisam nikad bila od onih koje bi zelele da lice na ovakve . Pa znam da nisam normalna dobra je riba al sta cu …
Nekako mi je sva blazirana barbika . a lepa je jeste
Sve u svemu sa dashom imam samo jednu slicnost- znak u horoskopu , ni sama ne znam odakle ovo znam :rolleyes:

Ja sam od onih idiota kojima informacije ulaze u glavu bez kucanja :ah: :mrgreen:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
EvoNociEvoLudila

Непрочитанное сообщение EvoNociEvoLudila »

hm ja sam danas bila dugo na suncu moram priznati :wacko:
zaista
milena nisam sigurna za ovo tvoje nr.2 mesto mislim da potcenjujes svoje sposobnosti :ah: :ah: u poslednje vreme blistas
a i u skvoshu si me dobila :mrgreen:

:rolleyes:
pametna teuta, ona lepo singl sport bira pliva u jadranu [doduse ima tu i nekih morskih aveti u igri ali avaj....]

ma gledala sam borna mislim oba dela ali sam od retkih kojima se vise dopada prvi, ne znam zasto se ljudi toliko lozhe na drugi deo kad
1. nastavci su po defaultu katastrofe
2. potentna franka :wink: gine na pocetku , a bas mi je bila fora ona u prvom delu
3. super je akcija u drugom delu ali ja ipak glasam za prvi
i dobre su sve te fore cia, kgb, mafija uhhhh ovo si ti mene namerno navela da opet pominjem mafiju
:ah:
pa dobro jel ne mozes da izdrzis evo jos samo oko 70 sati do brigade
strpi se izdrzhi !!!!!! :mrgreen:
chka писал(а):rusi rade Doktor Ћivago, serija, dijelom ce biti bazirana i u maniri kojom se rade meksicke sapunice, kako bi naglasio sentimentalnu potku cijele price.
Huh, doktor zivago po meksichkom receptu
Dzizs krajst I spageti vestern
pa to je :mrgreen: :? :?
chka писал(а):zivi bili pa vidjeli...mozda bude koja ulogica i za lapuljicu.
Ne nikako , ni pod razno!!!!!
Kakve su mogucnosti – ili onaj matori magarac ili larin dechko/muzh pfuj!!! Koliko ja znam nema tu vise nekih znacajnih mushkih uloga,mozda zhivagov brat al sad vec odoh daleko
Dodushe
mogao bi da bude zhivago :wub:

:? Ali ipak ne on i chulpan ne bi bili lep par :?
Ustvari sta ja tu lupetam :wacko: :sleep:
Nikad nisam bila veliki fan Dr.-a da eto priznajem retko parche ruske literature koje me bash i nije tolikooo taklo
Hm da

A sto se tice !!!!!!! molim te nemoj mi reci da nisi gledala Varljivo sunce ili kako god da je prevedeno
Hm engleski je bilo kao “Burnt by the Sun”
Nikita Mikhalkov pokupio sve palme oskare medvede i lavove ove kugle
Dobio chovek oskara za taj film(ne da meni nesto sad to kao oskar :? ..) mislim film ne zasluzuje oskara jer je :ah: sto puta bolji od nekih sranja koja ga dobijaju [ pardon ]


Uh onda je to moja najsrdachnija preporuka film je ubica stvarno je veliki and I mean it!!!!!!
Ma mora da znas ko je oleg menshikov
Igrao je recimo u Istok-Zapad sa Katrin Danev
Sibirski berberin sa Dzulijom Ormond
Znas znas sigurno setices se

Ovu zensku ni ja nisam bas znala po imenu ali eto sta se desi kad kopas po podacima vezanim za lapulya , svasta covek sazna :blush: :wub: :rolleyes:
:lol: :lol: :lol:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

I ONDA SE ONA PITA ZASTO JE SAMPIONKA OVOG FORUMA :wacko:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

:oops: :oops: :oops: nisam gledala navedene ruske filmove, ali svecano obecavam da cu se potruditi i dati sve od sebe. ......i da, navela sam te opet na temu "ruska mafija". naime, zasto su uzeli onog novozelandjanina da glumi ruskog mafijasa (mada je to za moj pojam super napravio)-pa zar nisu mogli uzeti nekog rusa :?: nego, opet sam na poslu, na brzinu sam preletjela ovih jeleninih "par recenica"-moram poslije na miru sve izanalizirati :wink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Chka

Непрочитанное сообщение Chka »

Opet ja. ovaj put s ruskim modnim vijestima: Visoka moda-Jean Paul Gaultier- fasciniran nosnjama ruskih babuski i Ukrajinom, uspjesno je u modi ozivio duh tih zemalja. Gaultier je, naime, siroke bluze i suknje ruskih seljanki interpretirao u francuskoj verziji, u zelenom sifonu, a veoma su bili zapazeni i kozacki prsluci te kaputi nadahnuti vojnim odorama (uniformama) iz doba carske Rusije-sa sirokim rukavima od koze i s krznenim rubom. Ovacije su izazvale i bluze te jaknice sa zlatnim vezom i perlama, kao i plastevi s cvjetnim uzorkom, kakav se moze vidjeti na ruskim i rumunjskim nosnjama.
Vezano na ovo da se osvrnem na seriju. Super mi je njihova odjeca, mada su mi se neki komadi na Natasi cinili da su sasiveni od istog od cega i zavjese u Korfovoj kuci ili carskom dvoru.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей