Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

ana sd
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Сб 05 авг 2006, 00:40

Непрочитанное сообщение ana sd »

Znam ja Mare da bi ti i dalje mislila na mene i moje osesije!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
vanjini
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 11 мар 2006, 15:42
Откуда: Bihac, Bosnia and Herzegovina

Непрочитанное сообщение vanjini »

Ajme cure moje kakve su to crne misli o kokoškama i pilićima i polu pilićima...bitno je ovo ČOVJEK JE MLAD KOLIKO SE OSJEĆA MLADIM! Što će reći da nema kokoški, već samo fanovi! :D :D :D
Ajoj moja maracro nemoj mi spominjati štakora od Zabalueva. Muka mi je kad ga se sjetim! :evil: :evil: Skroz mi je bljaaaaaaaaaaaaaak!
A što se tiče kraja BN... :(
Ja se sjećam da sam ostala još barem pola sata buljeći u ekran i cmizdreći ko dijete...šta da više kažem!
VLADIMIR+ANA=VOVANA

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Vidi, vidi šta je moj miško opasan i prezbiljan za svoje godine upssss...neću ih više spominjat. A šta je draga sa šalom?

Mayo neboj se ti za našu Anu, kao što se i ja ne bojim jer ona ima tajno "oružije" za svog dragog, tako da bi je on nakon njene "obrade" još i pitao "Kako Vlado? Jel uspio spasit Anu? itd..." :) :)

Vanjini (miško) :) istu stvar sam i ja sama doživila,a posebno mi je ostao neki čudan osjećaj u prsima, kao da te nešto guši unutra,i bome tribalo mi je sigurno 2-3 dana nakon završetka serije da se taj pritisak smanji,jer kraj mi je nekako naprasno završen pa kao da je nešto falilo i ja sad čekam (još uvijek) da se to razrješi a ono vele KRAJ!
Bože da ovo Mirakul (nitko bitan) pročita reka bi da sam zrela za psihijatriju :)
I na kraju što se mene tiče serija nije završila, i ja nastavljam dalje kao i dosad. :lol:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
ana sd
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Сб 05 авг 2006, 00:40

Непрочитанное сообщение ana sd »

Vanjini dušo pa Mare i ja se samo malo sprdamo na sopstveni račun! Ni moj dragi nije u tom fazonu!
Ja još nisam stigla do kraja serije tako da vam o tom osećaju još ništa ne mogu reći! No pitajte me kako mi je za jedno mesec dana!
Mare pa Mirko nas je odavno već sve kolektivno poslao kod psihijatra!!! Verovatno smo već sad po njemu prešle na malo viši novo (ludara)!!!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

ana sd писал(а):Vanjini dušo pa Mare i ja se samo malo sprdamo na sopstveni račun! Ni moj dragi nije u tom fazonu!
Ja još nisam stigla do kraja serije tako da vam o tom osećaju još ništa ne mogu reći! No pitajte me kako mi je za jedno mesec dana!
Mare pa Mirko nas je odavno već sve kolektivno poslao kod psihijatra!!! Verovatno smo već sad po njemu prešle na malo viši novo (ludara)!!!
A moja Ane, možda nam i stvarno treba psihić :) :)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
ana sd
Сообщения: 15
Зарегистрирован: Сб 05 авг 2006, 00:40

Непрочитанное сообщение ana sd »

Ma jok! Ništa nama ne fali! Savršene smo ovakve kakve jesmo! :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

A,moja Ane možda si u pravu!

A ja evo napokon odgledala na DVD-u seriju "Sašina ekipa" oli ti "Brigada".
Mogu vam reć da sam oduševljena sa serijom, odnosno glumom.
Danyina uloga je tu vrlo mala i beznačajna pa tako nemam šta dodati osim što ga ja volim vidit, pa šta glumio da glumio :wub:
Sergej Bezrukov, je masetralan i svaka mu čast. Čovik zna svoj posao i točka.
Ostatak ekipe iz serije je također odličan, mene se čak posebno dojmila gluma onog gl. što je igrao Kaverina (ufffff.. mrzim pokvarene policajce).

Ali moram vam reć još ovo, da me posebno iritirala tema ove serije odnosno to romantičarsko prikazivenje običnih kriminalaca, švercera drogom, oružijem, ljudskim životima itd. Toliko su te negativce htijeli prikazat u jednom ljudskijem svijetlu, odnosno pod parolom "ipak su i oni samo ljudi", da sam čak i ja zaplakala na par scena pred kraj serije. Grozno!
Evo npr. ljepa mi je bila ljubav između Saše i Olje (iako ju je bezobraznik poslije varao s nekom tamo sponzorušom), do nedorečenog kraja.
Zasmetalo mi je to (iako nažalost toga ima u stvarnom životu koliko god nećeš), što obični kriminalci koji su krenuli od sitnih prevara pa do šverca drogom i svim ostalim zabranjenim stvarima, pa preko ljudskih leševa , zatim pokvarenih policajaca, i još pokvarenijih političara dođu do samog vrha, (u ovom slučaju Saša) uspije se kandidirat i još pobjedit za zastupnika u parlamentu jedne države. PRESTRAŠNO! Nažalost znamo da toga ima i u stvarnom životu, pa nije ni čudo što ima sve više sirotinje i zla u svijetu.
Uglavnom imam osjećaj da su scenarist i redatelj (ili više njih) u ovoj seriji, su htjeli ove kriminalce prikazat kao "poštene kriminalce, sa osjećajem za pravdu, odnosno osobe koje drže do svoje zadane rječi, osobe koje drže do svog "brata" itd. Koliko vidim , uspjeli su, jer čak sam i ja (osoba koja provodi zakon) u par navrata uhvatila sebe kako "navija" za te iste prijestupnike PRESTAŠNO BEZBROJ PUTA!
Eto to bi bilo to što se moga dojma tiče u svezi ove odlično odrađene serije.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

maracro писал(а):A,moja Ane možda si u pravu!

A ja evo napokon odgledala na DVD-u seriju "Sašina ekipa" oli ti "Brigada".
Mogu vam reć da sam oduševljena sa serijom, odnosno glumom.
Danyina uloga je tu vrlo mala i beznačajna pa tako nemam šta dodati osim što ga ja volim vidit, pa šta glumio da glumio :wub:
Sergej Bezrukov, je masetralan i svaka mu čast. Čovik zna svoj posao i točka.
Ostatak ekipe iz serije je također odličan, mene se čak posebno dojmila gluma onog gl. što je igrao Kaverina (ufffff.. mrzim pokvarene policajce).

Ali moram vam reć još ovo, da me posebno iritirala tema ove serije odnosno to romantičarsko prikazivenje običnih kriminalaca, švercera drogom, oružijem, ljudskim životima itd. Toliko su te negativce htijeli prikazat u jednom ljudskijem svijetlu, odnosno pod parolom "ipak su i oni samo ljudi", da sam čak i ja zaplakala na par scena pred kraj serije. Grozno!
Evo npr. ljepa mi je bila ljubav između Saše i Olje (iako ju je bezobraznik poslije varao s nekom tamo sponzorušom), do nedorečenog kraja.
Zasmetalo mi je to (iako nažalost toga ima u stvarnom životu koliko god nećeš), što obični kriminalci koji su krenuli od sitnih prevara pa do šverca drogom i svim ostalim zabranjenim stvarima, pa preko ljudskih leševa , zatim pokvarenih policajaca, i još pokvarenijih političara dođu do samog vrha, (u ovom slučaju Saša) uspije se kandidirat i još pobjedit za zastupnika u parlamentu jedne države. PRESTRAŠNO! Nažalost znamo da toga ima i u stvarnom životu, pa nije ni čudo što ima sve više sirotinje i zla u svijetu.
Uglavnom imam osjećaj da su scenarist i redatelj (ili više njih) u ovoj seriji, su htjeli ove kriminalce prikazat kao "poštene kriminalce, sa osjećajem za pravdu, odnosno osobe koje drže do svoje zadane rječi, osobe koje drže do svog "brata" itd. Koliko vidim , uspjeli su, jer čak sam i ja (osoba koja provodi zakon) u par navrata uhvatila sebe kako "navija" za te iste prijestupnike PRESTAŠNO BEZBROJ PUTA!
Eto to bi bilo to što se moga dojma tiče u svezi ove odlično odrađene serije.
:mrgreen: maracro, malo profesionalne deformacije i grižnje savjesti zbog podržavanja kriminalaca, a?
al, što jes-jes-serija je ZAKON!
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Milena draga moja, nemam ja grižnju savjest radi podržavanja kriminalaca, jer je ih apsolutno ne podržavam niti ih volim i što se mene tiče njima je mjesto iza rešetaka.
Možda me nisi razumila ili ja nisam dobro objasnila, mene je dojmio umjetnički dio ove serije, znači scenarist, režiser (ili više njih) i najvažnija stvar glumci (posebno SB) , koji su to obavili maestralno.
Znači sa svojom glumom su na mene ostavili takav dojam da su čak i meni bili simpatični, i ništa drugo.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

maracro писал(а):Milena draga moja, nemam ja grižnju savjest radi podržavanja kriminalaca, jer je ih apsolutno ne podržavam niti ih volim i što se mene tiče njima je mjesto iza rešetaka.
Možda me nisi razumila ili ja nisam dobro objasnila, mene je dojmio umjetnički dio ove serije, znači scenarist, režiser (ili više njih) i najvažnija stvar glumci (posebno SB) , koji su to obavili maestralno.
Znači sa svojom glumom su na mene ostavili takav dojam da su čak i meni bili simpatični, i ništa drugo.
da da, SB zaista posjeduje takvu karizmu da je to nesto............uh.....uh uh uh 8)
...............i opet ......uh!
Mali, ali pali :P :wink:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
white meat only
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Вс 20 ноя 2005, 21:57
Откуда: neverland

Непрочитанное сообщение white meat only »

[kako ono bi onomatopeja za nakashljavanje? 8) ]
vnimanje vnimanje
nastavish li sa tim "mali",nastradacesh... :P
+nishta ti nisi savladala onu reljefologiju :roll: vidim ja :lol: :wink: 8)
brigada,naravno,rules! :headbang: i momci i serija,sve je flawless :sleep:
a,maro[ubpok :P :wink: ]ti odabrala panina,a?....verna sebi :wink: ako,ako,taj nam je i ostao slobodan.koliko se secam,chak su neki i vepra kaparisali :P
poz. :wink:
oba sokolova ;-)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

white meat only писал(а):[kako ono bi onomatopeja za nakashljavanje? 8) ]
vnimanje vnimanje
nastavish li sa tim "mali",nastradacesh... :P
+nishta ti nisi savladala onu reljefologiju :roll: vidim ja :lol: :wink: 8)
brigada,naravno,rules! :headbang: i momci i serija,sve je flawless :sleep:
a,maro[ubpok :P :wink: ]ti odabrala panina,a?....verna sebi :wink: ako,ako,taj nam je i ostao slobodan.koliko se secam,chak su neki i vepra kaparisali :P
poz. :wink:

khm khm khm 8)
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
vanjini
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 11 мар 2006, 15:42
Откуда: Bihac, Bosnia and Herzegovina

Непрочитанное сообщение vanjini »

Normalno sve se svodi na to da bi voljeli Danilla i da obuče vreću krumpira i pješači po pustinji. :wink: :D
VLADIMIR+ANA=VOVANA

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maya
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 01 окт 2005, 14:35

Непрочитанное сообщение maya »

A bogami i bez te vrece............ :wink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

maya писал(а):A bogami i bez te vrece............ :wink:
Hmmmmm..... :D :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей