Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

yuliya
Сообщения: 28
Зарегистрирован: Вс 15 янв 2006, 21:41
Откуда: Slovenia

Непрочитанное сообщение yuliya »

Draga yuliya ja sam vec gledala BN..
aha. pardoniram se :oops: :oops:
ipak je ona kmet...
izgleda dobro, a glumi užasno :cry:
Riječ slishkom, koliko ja znam, znači previše, suviše
bravo, Teuta, sve ti je poznato. je li svibanj 7. mjesac? (vidiš sad, da svejedno trebam rječnik ?) :D :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

yuliya писал(а):
Draga yuliya ja sam vec gledala BN..
aha. pardoniram se :oops: :oops:
ipak je ona kmet...
izgleda dobro, a glumi užasno :cry:
Riječ slishkom, koliko ja znam, znači previše, suviše
bravo, Teuta, sve ti je poznato. je li svibanj 7. mjesac? (vidiš sad, da svejedno trebam rječnik ?) :D :D
svibanj je maj ili peti mjesec. dakle julija, pozuri ako mislis stici na vrijeme :wink:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
sanja
Сообщения: 48
Зарегистрирован: Пн 22 авг 2005, 19:37
Откуда: serbia

Непрочитанное сообщение sanja »

Ma iscitala sam sve stranice,pa ti sad vidi koliki sam freek!
hahahaha :ah: :headbang: To sam sestro i ja uradila a definitivno je bilo upola stranica nego sada ali je vredelo jer mi bas prija ovaj opusteni humor :wink: :wink:

Onda mislim cela ta prica oko Karla Modestovicha i Ivana Ivanovicha,kradje priznanice,i one lazi pred svima da nije svedocio na sudu.A baron na sve to odmahuje glavom,kao Boze,Boze taj Shuler...
Ma jesi li videla danas ove nase postene Nemce : Aufiderzen her Korf , Aufiderzen her Suler :puppy: :mrgreen: Malo mi je gadna cinjenica da je Korf Nemac jer ih bas ne gotivim

JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JEBOTE ZEMLJOTRES ALA JE PROTRESLOOOOOOOOO

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

Ma znas kako Baron je toliko inteligentan i obrazovan da jednostavno govori 500 jezika a sveta , a ruski kad prica na primer sa sinom jok!
Ludilo totalno!
Ma poceo me toliko nervirati :twisted: tako sto je dobro da je otisao...

Sad ce valjda krenuti bolje epizode.
A jadan Volodja,kad ga pita:Oche jel ste vi to u besu rekli za nasledstvo?
A baron:Ne,sto?Sve ide Ani!

E a misterija sa belim rukavicama..., bas da vidim da li ce jos neko da srkne onaj brendi,ili ce da ga iskuliraju...

P.S.E morala sam da izlistam sve stranice,da bi bila u toku,a nesto od toga mi je bilo urnebesno....pa nisam mogla da odolim...
pozz

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

E da i to da je Korf Nemac,malo sam se razocarala jer sam bila u tripu:ETO VIDI SE STA JE SLAVENSKA KRV I DUSA!!!A ono malo sutra...
Al dobro...sto se mene tice moze da bude i Eskim opet bih ga volela...
pozz

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maya
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 01 окт 2005, 14:35

Непрочитанное сообщение maya »

Pa necemo se otarasiti Barona tako lako.......`ajde necu da vam kvarim :) videcete i same
A inace svaka vam cast ako ste sve iscitale ili prelistale....ja bas i nisam tako da ne mogu da pohvatam koja je gledala ranije a koja nije.....ja sada uzivam :D :D :D :D
Последний раз редактировалось maya Пт 12 май 2006, 01:15, всего редактировалось 1 раз.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

Е то за барона су ми још неки наговестили,као проклет дабогда му душа иструлила у паклу,а ја појима немамо о чему они то...
Ал ајде жељно чекам то изненађење...и одох ово да пребацим на латиницу нисам навикла да јурим ђљжњћч и остала слова
поздрав

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maya
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 01 окт 2005, 14:35

Непрочитанное сообщение maya »

Bas si me zbunila sa ovom cirilicom :?

A sto se Eskima tice :rolleyes:

Zar je bitno ciji je....sunce moje tj. nase

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

Ma ja sam sad u fazi skidanja svih mogucih klipova(arabian yr love 20 puta dnevno),slika(imam ga svuda kao wallpaper,screensaver),citanja intervjua(i bas me nekako odusevljava,pa cak i njegova zena "don't kill me :D ",mada sam ga zamisljala sa nekom rasnom lepoticom,al dobro...),gledam neki put i reprizu epizoda,jer sam boze moj totalno odlepila.A kad su neke scene extra dobre,prakticno se priljubim uz TV.

:shock: "Sve se to dogodilo na putu za ludilo..."

I obicno me ovakve fascinacije i zaludjenost "drze"par dana,al ovo jok!Maltene kao droga :blink: ,moram dnevnu dozu da ubrizgam u mozak,inace...cu umrem!Al sve se nadam procice me danas,sutra...
Molim te reci da si i ti bila ovakva bar na jedan dan,pa da jos malo lazem sebe da sam i dalje normalna....kao i svi...
Maya pozz

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maya
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 01 окт 2005, 14:35

Непрочитанное сообщение maya »

Pa naravno :shock: :shock: :shock: :shock: proslo leto je bilo moje.....i vidis da me nije pustilo od tada :oops: :oops:

Samo mogu da ti kazem da nije kratkotrajno ludilo :lol:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Asti, što su me danas izblesirali telefonski pozivi! Na STS-u ona epizoda kada Ana po drugi put pjeva na balu, Vladimir je gleda prije nego što ga Benkendorf uhiti, a moji rođaci, prijatelji te znanci navalili s pozivima - sedam ih u desetak minuta! A tu mi je Vladimir ne znam kakav, to se ne može izreći čak ni uz pomoć muza! Ma kako može onako izgledati, onako hodati, govoriti, vladati se???!!! :shock: :wub: Obratite pozornost na tu epizodu kada dođe na red na B92! Uh, uh i uh!

RedMoon писал(а):
Vjerujem da je odgovor jednostavan, ali mene od njega dijele svjetlosne godine.
:lol: :lol: stize jednostavan odgovor iz mesta udaljenog nekoliko svetlosnih godina

:rolleyes: to shto oni tebi shalju mailove to je ok , ali pitanje je da li si ti njima poslala pare?
nema para-nema muzike :wink: pardon prvog kanala

pozdrav svima
vidim da se uziva u seriji kao nekad :D
Znači, trebala bih platiti Prvom kanalu? Ili RealPlayeru? Ili nekom trećem? To su zapravo retorička pitanja jer ne namjeravam platiti nikome, tj. iz objektivnih mi je razloga srezana plaća, a potrebe povećane. Drugim riječima: MOLI BABA JEDNU KUNU! MOLI BABA JEDNU KUNU! :D

Vratimo se Vladimiru. Da, on je Nijemac, ali Daniil je Strahov Rus, slavyanskaya dusha!

A onaj me drugi, pravi Vladimir (Vdovičenkov) baš rasmijao kada sam čitala njegov intervju na Ruskinu.
Последний раз редактировалось Teuta Пт 12 май 2006, 12:44, всего редактировалось 1 раз.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Molim Sanju da ne niže onoliko istih znakova (ooooooo...) jer to razvlači postove pa ih je nezgodno čitati! :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
sladja
Сообщения: 10
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 03:12
Откуда: Belgrade, Serbia

Непрочитанное сообщение sladja »

Ovo je totalna groznica...ova opsesija me drzi od proslog leta :oops: :oops: :oops: taman kad sam mislila da sam se skinula sa BN oni pocheshe da repriziraju, ja opet u ludilu :oops: :oops:
Samo skidam klipove, slichice i intervjue :oops:
Ludim :evil: :twisted:
Nije ni Ana naivna, kaze Mishi laku noc povede ga za ruku, i zalupi mu vrata ispred nosa :evil: :twisted: :twisted:
Navina mala Ana koja ne zna o cemu se radi i zasto je kao niko ne voli odnosno zasto je svi sem Vladimira ne vole :shock: :shock:
Nisu mu intervjui toliko losi, u jednom je cak rekao kako je, iako je kao mali krsten u pravoslavnoj crkvi, zainteresovan za budizam :o :o
Pozz svima iz Bg-a :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
sladja
Сообщения: 10
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 03:12
Откуда: Belgrade, Serbia

Непрочитанное сообщение sladja »

Koliko ja znam Korfovi su knezevski i baronski ruski rod, iako Korf ne lici na neko od slovenskih imena...
A i kako se to jedan Nemac-matori Korf bori na ruskoj strani u ratu sa Napoleonom a drugi-mladjani Volodja je oficir carske ruske armije?
Znam da nema mnogo logike u svemu tome :o :o
Pozz svima :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

Sad ce epizodica za 30 min,ne mogu da nacekam,jes da ne volim kad musko place al ajde,umro mu tatko,pa da mu oprostim...
Pa se javljam sa novim opservacijama...

Ja svoj dan organizujem prema terminu prikazivanja serije,
do 16 nestrpljivo obavljam sta imam
od 16 sa radoscu zavrsavam sve sto imam!

I tako u krug.
Pozz

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: SentiBot[eu] и 5 гостей