Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

kakvi su to novi momenti?od kad je vladimir nemac? :?: :?: :?: meni strahov zvuci bas ruski :) ... btw. videla sam sinoc da se marfa opet pojavila :twisted: mnoooogo mi je bzv. bas mi se ne djasvi :twisted: oce neko da je rokne? :P ili ce duuugo da mi ide na zivce :x ...
poz. :wink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

enya писал(а):kakvi su to novi momenti?od kad je vladimir nemac? :?: :?: :?: meni strahov zvuci bas ruski :) ... btw. videla sam sinoc da se marfa opet pojavila :twisted: mnoooogo mi je bzv. bas mi se ne djasvi :twisted: oce neko da je rokne? :P ili ce duuugo da mi ide na zivce :x ...
poz. :wink:
enyo, vladimir korf je nijemac, a ne i danil strahov :) a marfica ce jos prilicno dugo da ti ide na zivce...nece je roknuti.... teutoooooo, o teutooo......nitko te nije vukao za jezik :) mi cekamo :P
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Korf je Nijemac, a ne Strahov, dobra ženo :) .

Bože, što mi je Ana digla tlak - više nego ikad - napadajući Vladimira da je bio surov prema Petru M. Dolgorukom. A ja uživala u Vladimirovim zlobnim riječima i demonsko-erotičnom izgledu; čak je i njoj u jednom trenutku odbrusio da se vrati u S. Peterburg u kazalište ako hoće! A ona, kenjkavica: "Ja te ne poznajem, ne mogu se udati za tebe." Ah, ona američka scenaristkinja! Mučenje mi je gledati "Vovanna" scene zbog Ane; koliko su bolje s Mišom i Lizom ili s carevićem i Natalijom Rjepnjinom!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

:? :? :? zbuuuun!! :) :) :) :arrow: vladimir-nemac,daniil-rus :!: uhh... nije ni cudo,sve mi se pomuti cim mu se i ime pomene :wink:
sad je pola pet(jos sat i po do bn!) i ja se psihicki pripremam...mada vise za marfu :evil: nego.. :wub:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

i meni je anci digla tlak...a tek sto mi ga dize petar ovih dana... :twisted: ...ajd dobro nek se anci malo prekenjava...zasluzio je vovica jos otprije......ali petar... :twisted: :twisted:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

enya писал(а)::? :? :? zbuuuun!! :) :) :) :arrow: vladimir-nemac,daniil-rus :!: uhh... nije ni cudo,sve mi se pomuti cim mu se i ime pomene :wink:
sad je pola pet(jos sat i po do bn!) i ja se psihicki pripremam...mada vise za marfu :evil: nego.. :wub:
neces danas imati marfe, nego vovica s olgom putuje u peterburg svojoj dragoj koja je tamo pocela gradit neocekivanu karijeru :wink:
p.s. e da, nitko nije komentirao onog zlocestog vojnika sto ani strgne ogrlicu........bome meni je on cisto :P :P -a vama :?:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
sanja

Непрочитанное сообщение sanja »

ok sad nista ne razumem ! kako to da je vladimir nemac i kakav se to sada vojnik pojavljuje ? zasto je vladimir odvratan prema petru dolgorukom pa oni su se oduvek dobro slagali ? i jos nesto kada ce i kako vladimir da spasi anu od - karijere -?????
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

sanja писал(а):ok sad nista ne razumem ! kako to da je vladimir nemac i kakav se to sada vojnik pojavljuje ? zasto je vladimir odvratan prema petru dolgorukom pa oni su se oduvek dobro slagali ? i jos nesto kada ce i kako vladimir da spasi anu od - karijere -?????
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
pa marija aleksejevna nazvala je vladimira "njemackim baruncicem" - znaci da je nijemac-a i korf bas ne zvuci ruski-istina, a i upravitelj im je nijemac-modestovic---dakle....ne znam bas rusku povijest i nacionalne manjine,ali stvar stoji tako...
vladimir je odvratan prema petru jer je petar nemoguc i najradije bi ga nokautirala da izleti van iz televizora :twisted:
vladimir ce sutra (9.6.) na B92 spasiti anu karijere :wink:
e, a vojnik se pojavljivao i u pocetku serije kad su misa i vl. bili pred zidom, i u jos par navrata...dobar je, dobar :wink:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Korf je Nijemac, vidi se po prezimenu. Nijemaca je bilo dosta u carskoj Rusiji, česti su i kao likovi u ruskoj tadašnjoj literaturi. Također, i Karl je Modestovič Nijemac; on se preziva Šuler. Modestovič je zapravo patronim, što znači da se njegov otac zvao Modest.

Ali, što ima veze što je Korf Nijemac - mijenja li to išta na stvari?

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

Teuta писал(а):Korf je Nijemac, vidi se po prezimenu. Nijemaca je bilo dosta u carskoj Rusiji, иesti su i kao likovi u ruskoj tadaљnjoj literaturi. Takoрer, i Karl je Modestoviи Nijemac; on se preziva Љuler. Modestoviи je zapravo patronim, љto znaиi da se njegov otac zvao Modest.

Ali, љto ima veze љto je Korf Nijemac - mijenja li to iљta na stvari?
ne mijenja, fora je to saznati pred sami kraj......
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Ana
Сообщения: 34
Зарегистрирован: Ср 25 май 2005, 12:19
Откуда: Croatia

Непрочитанное сообщение Ana »

Znala sam da to neće ostati neprimijećeno, mislim činjenica da je Korf Nijemac. :)

Nego ljudi moji ja sam danas ludaaaaaa od sreće :D :D :D
saznala sam da postoji (doduše mala) mogućnost da za nekoliko mjeseci odem u Rusiju, tako da ću ću uskoro možda tjedan ili više provest tamo :D

Bože moj!!!!!!!!!!! :shock:
Владимир Корф: В любви, как на войне - все средства хороши.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Гость

Непрочитанное сообщение Гость »

Hvala na tako lijepoj i toploj dobrodoљlici! Drago mi je da imam s kim čavrljati! Dakle, danaљnja epizoda! Gledam ja i gledam, a kad ono - PROMIJENILI NIKITU! :shock: Zaљto, oh zaљto! Mislim, nije da je Nikita ljubav mog ћivota (svi znamo kome pripada to mjesto :wub: ), ali kako su samo mogli onog miљićavka zamijeniti ovim ћgoljavkom!
A i ona Ana isto se** na kvadrat! Pa to je Korf - njega treba :hugs: a sve ostalo se zanemaruje, jel tako djevojke?!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
zita
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Вт 07 июн 2005, 21:49
Откуда: Zgb, Croatia

Непрочитанное сообщение zita »

Љta je s ovim forumom? Ja nisam gost viљe, nadam se... :cry:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Anaaaa! Sretna sam zbog tebe!!! I očekujem iscrpno izvješće!

Jelena,
zaboravila sam komentirati film Cigani lete u nebo. Moje ga starije sestre uvijek spominju, ali ja sam bila dijete kada se prikazivao pa ga se ne sjećam ili ga uopće i nisam gledala.
Ono o intervjuu - je li to onaj na ruskome? Upravo sam ga pročitala i mogu ti reći da uopće ne vjerujem da je ta novinarka intervjuirala Daniila. Naime, sve sam ja to već davno pročitala zahvaljujući Yandexovoj tražilici: i o Kijevu, i o Hollywoodu, i o Barceloni, i o svemu ostalome. Od riječi do riječi. Čak ne vjerujem ni da je žena kompilirala više od dva intervjua. Iako, moram ostaviti otvorenom i drugu mogućnost - ne samo da Daniil poput papige ponavlja jedno te isto nego da i uvijek rabi iste rečenice, ne trudeći se preoblikovati ih. Možda je i tako. Čovjek valjda ne može zamisliti da ima nas koji manijakalno iščitavamo njegove intervuje i onda nađemo da se ponavlja! :)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

eh...,zene,zene,
nama je,zaista,potrebna neka zesca terapija...malo sto nam je korf bolji kad je ljut(posto smo ustanovili da ima i faze kad nije bas tako dobar.-ako ovo procita jelena,salila sam se :) ) ,nego sad jos i ovaj zli vojnik(u daljem tekstu kao z.v. 8) )...neki doktori bi svasta tu imali da kazu :wink: a,z.v. se secam jos sa pocetka i tad je bio z. ...a bio je i dooobar!!!-e,a ako ovo procita daniil,salila sam se :wink: :wink: :wink:
kisses

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: SentiBot[eu] и 4 гостя