Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Ufffffffff............ ženo ti si odredila mene satrat sa tim šokovima. No štoš bitno je da je sve dobro ispalo.
A što se tiče sustava što je pao ,to ti je sigurno neko pametan pročitao gdje sam napisala kako mi ručak zagori ,i veli čokac ma tribalo bi ovde spasit šta se da spasit i tako ode kvragu sve ha..ha..ha..

Čuj prijo rekla sam da je na tronu samo jedan i jedini Danya i džaba cilome svitu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Lip li je u "Zvezdochetu", Gospe moja! (Ne'š ti konstatacije, a di on nije lip?)

Ja trenutačno čekam intervju s Daniilom, koji se nalazi u Sočiju (Daniil, ne intervju). Da vidimo što to pametna ima skazat' ona smišnukasta glavica.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Teuta писал(а):Lip li je u "Zvezdochetu", Gospe moja! (Ne'š ti konstatacije, a di on nije lip?)

Ja trenutačno čekam intervju s Daniilom, koji se nalazi u Sočiju (Daniil, ne intervju). Da vidimo što to pametna ima skazat' ona smišnukasta glavica.
Slažem se sa svim navedenim.

Nego di su nestale cure sa ovog foruma, ma dajte javite se pa da možemo zborit .
Voljela bi da vidim i vaša razmišljanja bez obzira što ste to sigurno već napisale prije nego sam se ja uključila.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

evo ja trenutno zeljno iscekujem epizodu,u 3 sata,jer su u prosloj ana i volodja zavrsili "slucajno " u krevetu,kao povuci potegni,i eto njih u krevetu,pa se javljam kasnije
pozz

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

jaga писал(а):evo ja trenutno zeljno iscekujem epizodu,u 3 sata,jer su u prosloj ana i volodja zavrsili "slucajno " u krevetu,kao povuci potegni,i eto njih u krevetu,pa se javljam kasnije
pozz
Jel znaš da ja tu epizodu nisam pogledala nego tek nedavno i baš ti zavidim na uzbuđenju zbog iščekivanja šta će se dogodit.
Ovo sam već pisala na našem Hr.forumu ali ja sam prvi put tek počela gledat negdje oko 46 epizode što znači još kasnije nego što ti sad trenutno gledaš. Možeš li zamislit kako sam se osijećala jer neznam šta je bilo prije ,pa sam onda kupila komp. da probam pronaći te epizode. Pa dok sam naučila sa njim radit ,pa konačno kad sam skinila sve isječke do 50 epizode u međuvremenu RTL počeo reprzirat i to baš do 50 epozode tako da sam ja tek nedavno kompletirala cijelu seriju osim nažalost prve epozode.
Ajde uživaj.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
vanjini
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 11 мар 2006, 15:42
Откуда: Bihac, Bosnia and Herzegovina

Непрочитанное сообщение vanjini »

:D :D
Evo sam načula da su se Danya i njegova ljubljena Maša nešto posvađali oko pogodite čega-BN 2!!!!!!!!
Je li neko voljan to ispitati!
A vidite ovo:

DJETINJSTVO

Daniil (ili Daniel, Dania, Danya) Aleksandrovič Strahov je rođen 2. 3.
1976 u Moskvi. Na iznenađenje cijele obitelji, Daniil je postao jedini
glumacu čitavoj obitelji Strahov. Njegova majka je psihoterapeut, dok
je njegov pradjed bio amaterski slikar, koji je obožavao stvarati svoje
umjetnine, ne zbog prodaje ni novca, već ogromne ljubavi prema
umjetnosti i neiscrpne inspiracije.
Nekoliko svećenika je proučavalo Daniilove pretke.
Govorilo se da Daniil nije dobio svoje ime zbog originalnosti ili
neobične ljepote, (što je, usprkos svemu istina) već zbog ljubavi
njegovog oca prema proučavanju historije. Kada se 1976 rodio
Daniil, njegov otac Alexander Strah ov je neprestano proučavao život
i djela princa Daniila Galitskya, te je odlučio dati to ime svom sinu.
Danya se sjeća da su njegovi roditelji bili strogi, ali veoma pravedni
”Uvijek sam znako kada sam pogriješio”, - govori kroz smijeh u
jednom od mnogih intervijua.
Danas, Daniilova majka se i dalje bavi psihoterapijom u privatnim
klinikama,dok njegov otac i mlađa sestra Lisa žive u Bostonu (SAD).
Daniilov otacAlexander je psiholog, ali se bavi i filozofijom, piše
knjige i izdaje naučni magazin Palaeostavica.


ŠKOLSKI PROBLEMI


Daniil je pohađao osnovnu školu u Moskvi. Da li je bio dobar u školi? Evo njegovih riječi :
”Kao dijete pametnih i uvaženih ljudi, nisam bio baš bistar đak. Bio sam, recimo prosječan. Nastupao sam dosta dobro, sve do sedmog razreda, kada mi je dosadilo neprestao učenje, jer sam sve više osjećao svoj novi hobi- glumu!”
Međutim, ne samo da se odrekao prevelikog učenja, već i (na svu sreću) školskih tuča: “ Bio sam poznat po stvaranju svih mogućih nevolja i tuča gdje god sam se pojavio, sve do tada.”
Između svih drugih hobija, pozorišna scena se duboko uvukla u Daniila za vrijeme školskih godina; počeo je nastupati u školskom pozorištu Fantazija. Također, Danya je pohađao i eksperimentalnu školu pedagogije...


Pod vodstvom Alexandera Tubelskiya, škola je bila namijenjena za pomoć učenicima u otkrivanju njihovih talenata i želja za daljim napretkom. Učenici su, prema svojim sposobnostima pohađali različite razrede, velikog spektra predmeta, od književnosti do znanosti. Danya je, usprkos svemu, ostao neodlučan i povučen. Oduvijek je voliko knjige i matematiku, te je kao mali želio postati advokat. Zbog toga je njegova iznenađujuće čvrsta odlukaza prijavu u školu glume priuštila šok njegovim roditeljima (ali i njemu samom, kako iskreno priznaje). Međutim, njegova ga obitelj nikada nije pokušala preplašiti i time otjerati svog sina od pozornice i karijere, već su mu bili velika podrška. Daniil to potvrđuje riječima: “Kada su moji roditelji postali svjesni odluke da budem glumac, počeli su tragati za dobrim i iskusnim učiteljem glume. Oleg Vavilov, glumac iz Malaya Bromnaya kazališta mi je pomogao u svim glumačkim tehnikama i pokazao mi čarobni svijet glume. Tako sam postao stalni gost u Malaya kazalištu.”

PRVI KORACI U DRAMI

Završivši srednju školu, Daniil se prijavio na tri akademije dramske umjetnosti istovremeno, uključujući GITIS, SCHUKA i MHAT.
“ Pao sam na svakom u svakoj školi. Bio sam na rubu očaja. Ali, zahvaljujući Avangard Leontinevu koji mi je odlučio dati još jednu priliku, napokon sam upao u MHAT. Nakon prve godine i odlično položenih ispita, prebacio sam se u Schuka Akademiju” kaže Danya.
Iako ushićen i sretan što ima priliku učiti na najprestižnijoj akademiji, za Danyu je to bilo mnogo mnogo više. Daniil je na prvoj godini upoznao svoji sadašnju suprugu Mariu Leonovu.
“ Zaljubio sam se na prvi pogled.“ priznaje Daniil. Međutim, ubrzo su im se putevi razišli, a nakon završenog studija, ponovo su bili zajedno. “ Više od 5 godina smo živjeli u studentskom apartmanu, ali tu smo proživjeli najljepše trenutke.” govori sretno Maria.
Napokon su se 2002 godine službeno vjenčali.

POČETAK

Peterburg” je bila prva Daniilova predstava nakon maturiranja 1997. Njegov lik je bio Nikolay Albenov, nervozan i neuravnotežen čovjek i revolucionar. Pod strogom palicom iskusnog Sergeya Golomazova predstava nije bila nimalo jednostavna, ali ju je Daya maestralno odigrao. Godinu dana kasnije nagradjen je sa nagradom Moskovskog teatra debitanata za najboljeg glumca godine. U 1998 Daniil se upoznao sa svijetom reklama.
”Jednostavno rečeno, upao sam u totalnu zbrku. Nescafe je lansirao seriju reklama sa moji likom zvanim Lyonya. Bio sam neprestano na TV-u, na plakatima u cijelom gradu i u svim mogućim novinama. Tek sam tada shvatio da sam postao glumac.” U 1998 Mark Wyle pozvao je mladog, ali obećevajućeg glumca Strahova u Massovet kazalište. Zatim Danil se umorio od neprestanog nastupanja, čitanja tekstova i jednostavno uzeo odmor, te na neko vrijeme nestao sa scene.

SLAVA POČINJE

Danyina karijera je ponovo oživjela u 1999 godini,
Upoznavši Andreya Zhytinka. Počeli su sa malom ulogom u Shakespearovoj drami. Nakon toga, dvije je godine igrao samo u kazalištu. Tada mu je stigla ponuda za igranje uloge poremećenog zatvorenika Chikatila.
“Iskreno, bio sam šokiran Zhytinkovom ponudom. Nisam se mogao zamisliti u ulozi poremećenog zatvorenika pred smrtnom kaznom. Bila je to jedna od najtežih uloga u mom životu.”
U 2001, Andrey Z. je ponudio Daniilu ulogu Doriana Greya u predstavi “SLIKA DORIANA GREYA” Oscara Wilda.
Kritika je zapazila ovaj komad kao neobičan ali izniman i zanimljiv, a Daniilova uloga je dobila pohvale na račun zrelosti i iskustva.

GRANICE NE POSTOJE

Daniil je ušao u 2003 godinu sa TV serijom “ Najbolji grad na zemlji” i “ Uvijek govori uvijek”. Sredinom 2003, Danya pristaje na ponudu života-ulogu mladog baruna Vladimira Ivanoviča Korfa u sapunici Bednaya Nastya (Anastasia). Historijska saga od 127 epizoda proizvela je efekat bombe u cijeloj Rusiji, a zatim i u Americi pa Evropi, rušeći sve rekorde popularnosti, i dajući milijarde i milijarde obožavatelja širom svijeta, i na desetine web-stranica na internetu. Daniil Strahov i prekrasna Elena Korikova, glavni glumci koji su tumačili uloge Vladimira Korfa i Anne Platonove, zahvaljujući ogromnom uspjehu Anastasie postali su najpoznatiji glumci u cijeloj Rusiji. Lik Vladimira Korfa, plemenit, strastven, elegantan i iznimno nježan mladić, odmah je osvojio nebrojena srca ženske publike. Igrajući prekrasnog baruna Korfa danju i noću, devet mjeseci zaredom, Daniil se potpuno stopio sa svojim likom...
FILMOGRAFIJA

1. Karijera Arthura Whee-1996
2. Drago mi je što smo se upoznali-1999......VADIM
3. Maroseika 12-1999 .....KOLIA SHAKINOVICH
4. Detektivi-2001 .....SLAVIK
5. Sjeverna svijetla-2001..... VADIM
6. Peti ugao-2001..... EDWARD
7. Brigada (Sašina ekipa)-2003..... VITALIK
8.Glavne uloge-2002..... SANDY
9.Ženska logika-2002.....Muzičar
10.Najbolji grad na zemlji-2003 ..... ANTON
11.Eulampiya Romanova 2003..... MICHAEL ROMANOV
12.UVIJEK RECI UVIJEK-2003 ..... DIMIRTY GROZOVSKY
13.BEDNAYA NASTYA...........VLADIMIR IVANOVIČ KORF
14.Djeca Arbata-2004..... YURIY SHAROK
15.Astrolog-2004.....VIKTOR
16.Prodavač-2004..... NIKITA IKRUSHKIN
17.Vrata groma-2005..... PANKRATOV
18.Talisman ljubavi-2005..... DRONOV
VLADIMIR+ANA=VOVANA

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Maracro, na djelu je urota zrinjsko-frankopanska! :lol: :lol: :lol: Doživiš le spizd (ne ti :lol: ) pa onda jedno vrijeme ližeš rane, pa okupljaš konspirativni kružok, počneš se služiti šiframa (bbbbuuhhaaaaaaaha, koje je teško prokužiti za popizd) i tako... zabavljaš se. Krepat od smija!

Ispričavam se što sam malo otišla u off (neki će reći, i malo otišla uopće :) ), evo vraćam se. Naime, ne znam znaju li naše prijateljice iz Srbije ovu tužnu činjenicu - mi u Hrvatskoj nikada nismo vidjeli najavnu i odjavnu špicu BN jer je takva erteelovska politika. Je li tako i na B92?Srećom, ja sam je vidjela na STS-u. I još nešto - ne sjećam se kad su to Volodja i Ana bili u krevetu - koja je to epizoda odnosno situacija?

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
vanjini
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 11 мар 2006, 15:42
Откуда: Bihac, Bosnia and Herzegovina

Непрочитанное сообщение vanjini »

VOVA I ANA U KREVETU?????ISTOM?????U ISTO VRIJEME I NA ISTOM MJESTU????????? :shock: :shock:
Ne vjerujem...
Ej a kako izgleda špica (kretenski RTL,još mu jednom "hvala")? Baš me zanima! :D
VLADIMIR+ANA=VOVANA

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Prijo moram priznat da ono gori nisam razumila ali već ćeš ti to meni objasnit.
A što se tiče kreveta to ti je ona scena kad se nakon Salominog plesa naš Vlado došao izvinit Ani u sobu ,pa je Ana pop... i počela bacat stvari iz ormarića a on ju je pokušao smiriti pa izgubiše ravnotežu i padoše na krevet eto to je to doduše par sekudndi ali.......

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Maracro, milaya, o-o-o Maracro! Evo me napola u euforiji jer se osjećam bolje! Bila sam večeras u T. (išla kupiti Mp3 player) te gledala jesi li negdje u blizini. A ono što ti ne razumiješ - bolje, to samo znači da ti je duša kao ljiljan čista, za razliku od moje, pogane!

A-a, da, to je ta scena, ja gotovo zaboravila! Puno sam ga gledala u drugim serijama ovih dana pa mi se glava prepunila. Dobro si ti rekla, VGV 2 baš ono simpatičan serijal.

O-o-o, Maracro! (Pjevam, ne mogu si pomoći. :roll: )

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Oooooo...pa i ja sam bila večeras u K. pa gledam oko sebe oću li ugledat neko poznato lice kad ono ništa a mi se mimoišle eeee...... Drugi put ću ponit bengalku i upalit je tako da ćeš me sigurno vidit.
Evo taman sam ti stavila snimat za tebe kazete od serije pa moj lagano reži (ali ispod glasa , jer glasnije NESMIJE) kako ga VLADO KOŠTA VIŠE NEGO SVE.......(odvalila sam od smija a bome je i on).

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Daj Teuta s obzirom da ti barataš sa ruskim jezikom daj jel ti problem prevest što je napisala Sveta na forumu od Danye a u svezi je promocije filma Pergon.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

Ej mi imamo shpicu,i bas sam komentarisala sa drugaricama kako je super,jer nema onog tipicnog predstavljanja glumaca:debilna slika glumaca pa onda njegovo ime ispod slike,i ono kad pustaju flesbekove is serije,pa ti saznas iz spice ko ce sa kim zavrsiti na kraju...nego crveni saten,njihova imena i ostalih vidjenijih ljudi leprsaju na satenu,a muzika je predivna,i na kraju saten pada kao da ga neko rukom povlaci,i tad lepo pocne epizoda...kraj isto to samo neka zivahnija pesma...

E ljudi moji sad sam ja stigla do dela kad ga je Misa zviznuo u facu,a njemu valjda krv potekla ne mogu da verujem...
I uglavnom fascinirana sam kako je Ana uspela da odglumi tu scenu u njenoj sobi,i on jos bolji...a niste me bas utesile sa cinjenicom da ce ih biti malo u krevetu...e bedaka...

Nema veze , serija je sve bolja i bolja,a vanjini fala na intervjuima ,sto god da jos imas objavi...
pozz :P

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Ej Jaga ma nemoj se ti obazirat na naše čavrljenje ,nego ti i dalje nastavi sa komentiranjem i znaj da serija i jeste sve bolja i bolja a po meni tek ti sad i najbolje predstoji.
Nego možeš li ti nama taj uvod nekako ovde bacit pa da ga i mi vidimo. Ja imam nekakav uvod na kompu što sam skidala sa stranice od serije ali mi se čini da nije takav, pa me baš zanima kakav je taj vaš.
A što se tiče scene u sobi eeee... tu mi je naš Vlado bio presladak a i Ana je ,ali on opet posebno (naravno) čak mi ga i malo bilo milo koliko se jadničak ponizio a ona ga gazi (doduše s pravom) pa ono na izlasku iz sobe kad veli" nadam se daćeš mi moć jednom oprostit" a joooj.....

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

E maracro,pokusacu nesto da iskopam u vezi sa shpicom,obecavam,a vi ste mi slatke sa dopisivanjem gde pokusavam da vas skontam al ne uspeva,pa sve da imam IQ=150. :tongue:

Joj evo opet mog ushicena :blush: ,danas su pricali u biblioteci,i on onako sladak,pokusava da bude normalan,pa joj kaze :prodajem te jer mi trebaju pare tako mozes da verujes da sam i dalje cudoviste.
I onda nisu znali kako da se oproste jedno od drugog pa samo kazu zbogom,puno srece i tako to...al danas ko da anci nije znala sta je udarilo zbog njegove dobrote... :unsure: ja ne znam kako biti blizu tog coveka,i gledati ga a ne zaljubiti se (mislim na DS),uopste nisam iznenadjena cinjenicom da je bio mnogo dobar frajer i pre ove serije,i da su ga ribe stalno saletale :wub: ...ma obozavam ga tog slatkog ruskog boga,i da me neko pita na sta prvo pomislite kad cujete rec Rusija ja bi ko iz topa rekla :Danil Strahov... :shock:

pozz :laugh:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 7 гостей