Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Dania Strahov u francuskom filmu? Što nije snimljen prije da ga pogledam kada (uskoro) posjetim Francusku!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
sladja
Сообщения: 10
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 03:12
Откуда: Belgrade, Serbia

Непрочитанное сообщение sladja »

Cao svima, nadam se da ce ovaj forum ponovo proraditi s obzirom da je BN pocela da se reprizira u Srbiji....... :D :) :D :D :D :D :D
Pozz od Sladje iz Beograda :D :D :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
RedMoon
Сообщения: 183
Зарегистрирован: Вс 14 авг 2005, 20:00
Откуда: bgd

Непрочитанное сообщение RedMoon »

samo izvol`te :wink:
dobrodoshla
ma shta ponovo proraditi
8) -mi radimo 24 chasa, a to shto se nekad zadrzimo malo duze na pauzi … :D


za sve opsednute koje su u mogucnosti da gledaju ruski prvi kanal [ satelitske antene ili kds ptt-a ]

9..maja ponovo
grozovie vorota
gde je strahov mnoogo dobar

o strahovu i mnoogim drugim opsesijama http://p104.ezboard.com/fbalkanskiforumfrm15

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
yuliya
Сообщения: 28
Зарегистрирован: Вс 15 янв 2006, 21:41
Откуда: Slovenia

Непрочитанное сообщение yuliya »

obožavam nagijeva in galkina,gde vi to gledate? na prvom russkom kanalu? na kojem satelitu ? jer ja imam samo ukrajinske kanale na Amosu.pomozite!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
RedMoon
Сообщения: 183
Зарегистрирован: Вс 14 авг 2005, 20:00
Откуда: bgd

Непрочитанное сообщение RedMoon »

Принимать сигнал "Первого канала. Всемирная сеть" в Европе, Ближневосточном регионе и в Северной Африке вы можете со спутника Hot Bird 6 http://www.eutelsat.com:
- Frequency: 12 596.56 MHz
- Polarization: V
- QPSK
- RS 204/188
- FEC 3/4
- SR 27.5 Msymbols/s

Для получения более подробной информации о подключении к спутниковой системе Hot Bird посетите сайт:
http://www.sat-address.com
или
http://www.lyngsat.com

o strahovu i mnoogim drugim opsesijama http://p104.ezboard.com/fbalkanskiforumfrm15

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
yuliya
Сообщения: 28
Зарегистрирован: Вс 15 янв 2006, 21:41
Откуда: Slovenia

Непрочитанное сообщение yuliya »

spasibo !:D :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

oboћavam nagijeva
i sad hitno ulovi reprizu dodele mtv nagrada!
inache necesh prezhaliti ...
nagiev in ekshn!! :lol: :lol: :lol:
:headbang:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jaga
Сообщения: 33
Зарегистрирован: Вс 30 апр 2006, 22:22
Откуда: Belgrade

Непрочитанное сообщение jaga »

Ma iscitala sam sve stranice,pa ti sad vidi koliki sam freek!

A lepo me drugarice nagovarale :gledaj gledaj BN,a ja :da gledam to rusko sra.... ma nema sanse.

E sad mi kriv djavo. Dane provodim u vrbovanju tetki i strini ,babi i ostale familije ,drugarica i komsinica, da gledaju da bi mogle zajedno da komentarisemo ...cak i onih koje su seriju vec gledale...cak i brata koji gleda zbog Korikove,i zato sto se lozi na Rusiju.

P.S.Joj sto mi je danas epizoda bila super. "Ne zaboravi da je ona sticenica bla bla gledaj je ko sestru" E oce,gledaj je ti kao sestru.

POzz od pregorele :P

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
yuliya
Сообщения: 28
Зарегистрирован: Вс 15 янв 2006, 21:41
Откуда: Slovenia

Непрочитанное сообщение yuliya »

ah, kako te razumijem. smijala sam se onima, koji se zaljubljaju u glumce i pjevačke zvijezde, meni se to nikad neče dogoditi i eto ti....takav lapsus prvič u životu. mislila sam, da hoče brzo da prestane ali neče i neznam ili sam žalostna zbog toga ili sretna. čitala sam intervju na ruskom forumu, gdje ga novinarka pita kakav mu je odnos do fanov ali mu idu na živce. a on : "ne mogu mi iti na živce ljudi, koje vole šta ja radim". uvjek zna, šta da kaže, uffffff. a još je rekao, da ponekad čita poste i na ovom sajtu, ruske naravno potpuno razumije, engleske moguče, a ove mislim, da ne. ne znam zašto cure na ruskom forumu uvjek pričaju o nekim visokim ciljevima i upotrebljavaju previše pametne rječi i se pretvaraju, da se bolje zanimaju za njegove uloge nego za njega. pa da..... ipak je odmah jasno,šta jim je u glavi:šta mu radim kad ga uhvatim....( ni ja nisam izuzetak). nadam se da slovenci nabave serijal, da vidim kakva bude i ovde ludnica.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

yuliya писал(а):ne znam zašto cure na ruskom forumu uvjek pričaju o nekim visokim ciljevima i upotrebljavaju previše pametne rječi i se pretvaraju, da se bolje zanimaju za njegove uloge nego za njega. pa da..... ipak je odmah jasno,šta jim je u glavi:šta mu radim kad ga uhvatim....( ni ja nisam izuzetak)
Ma vidi Primicove :wink: kako pogodi misli koje me svaki put spopadnu kada čitam tekstove djevojaka na Ruskinu; one kao da se stide što vole Daniila zbog njegova izgleda pa onda pričaju o velikom glumcu kojemu eto nikako da se posreći uloga u big movie. Je li sramota obožavati nekoga što je božanstveno lijep i zahvaljivati Bogu što nam je tom svojom kreacijom uljepšao zhizn'?!

P. S. Oprosti, Ukrajinko moja, što te zovem Primicovom, ali asocijacija je jača od mene. I, znaš što, otkrila sam da i ukrajinski mogu razmujeti dosta dobro (to jest, pisani ukrajinski). A slovenščino? Seveda.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

Ma iscitala sam sve stranice
:puppy: :shock: :wacko:
:headbang: :headbang: :headbang:
pa,ti nisi normalna! :arrow: e,to je ljubav! :wink:
Dane provodim u vrbovanju tetki i strini ,babi i ostale familije ,drugarica i komsinica, da gledaju da bi mogle zajedno da komentarisemo
ma,sad se slobodno opusti...ovaj forum ti je odlichna terapija :wink:
Joj sto mi je danas epizoda bila super
jaoo,kako sam se ispalila,kad je krenula ona "ana vs misha scena" ja prebacim na "maju zhupan"...reko vidi ova budala[ana]opet neshto mashta....tek posle ukapiram :roll:
љta mu radim kad ga uhvatim
:headbang: molodec!
a vidish ja se bash nadam da ds ako je i navracao na ovu stranu nishta nije razumeo....posebno ne "neke" :oops: delove
:) :) :) :wink:
Je li sramota oboћavati nekoga љto je boћanstveno lijep i zahvaljivati Bogu љto nam je tom svojom kreacijom uljepљao zhizn'?!
mislim,shta reci.... :sleep:
8) 8) 8)
poz.svim novim :wink:
poz.svim starim :wink: :wink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
yuliya
Сообщения: 28
Зарегистрирован: Вс 15 янв 2006, 21:41
Откуда: Slovenia

Непрочитанное сообщение yuliya »

zovi me kako hočeš. bojim se, da me nitko neče razumjeti ako pričam samo slovenski i zato malo kombiniram malo toga malo onoga, važno je da se razumijemo. sutra čem u biblioteci digniti rečnik za pomoč pri komunikaciji.
Ma iscitala sam sve stranice
koliko dana si trebala ? ja sam došla samo do pola

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

:ah: :ninja: :blush: :sad: eh pomisao da bi daniil citao ovo sto mi pisemo, i razumio..........pogotovo onaj dio o zloj zeni zelenoj :oops: :mrgreen: :unsure:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

u slucaju da ipak cita :roll: :

dragi daniil, sergej bezrukov je dolazio u beograd
ti dodji u zagreb :wink: :wink: :wink:
puno te vole neke ovdje :mrgreen:
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

jaga писал(а):Ma iscitala sam sve stranice,pa ti sad vidi koliki sam freek!

A lepo me drugarice nagovarale :gledaj gledaj BN,a ja :da gledam to rusko sra.... ma nema sanse.

E sad mi kriv djavo. Dane provodim u vrbovanju tetki i strini ,babi i ostale familije ,drugarica i komsinica, da gledaju da bi mogle zajedno da komentarisemo ...cak i onih koje su seriju vec gledale...cak i brata koji gleda zbog Korikove,i zato sto se lozi na Rusiju.

P.S.Joj sto mi je danas epizoda bila super. "Ne zaboravi da je ona sticenica bla bla gledaj je ko sestru" E oce,gledaj je ti kao sestru.

POzz od pregorele :P
jao to je ona dobra epizoda kad ga ona nakon toga pita zasto je mrzi :D
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 7 гостей